Юношеская сборная Украины уступила Турции

Украинцы заняли второе место в своей группе в отборе на Евро-2016

4410
4

Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 19 років в останньому кваліфікаційному матчі чемпіонаті Європи 2016 року, який триває цими днями у Баку, поступилася команді Туреччини з рахунком 3:4.

Команда Олега Кузнецова, яка здобула дві перемоги над однолітками з Азербайджану та Боснії і Герцеговини, впевнено вела у рахунку у протистоянні із турками. Після першої половини гри здавалося, що «синьо-жовті» без проблем доведуть зустріч до логічного кінця, оскільки українці мали гандикап у три м’ячі.

Вже на 3-й хвилині наша команда зусиллями шведа забила швидкий гол, а на 15-й хвилині Щебетун відгукнувся на флангову передачу Гуцуляка і збільшив перевагу своєї команди. Українці продовжували чинити тиск на ворота турецької збірної, і вже на 29-й хвилині Адійяман був змушений у черговий раз витягувати «сферу» із власних воріт – відзначився Піхальонок.

Ніщо не віщували біди для підопічних Кузнецова навіть після пропущеного голу від Джанли після перерви. Але вирішальна мить сталася у середині другого тайму, коли спочатку Сениця отримав червону картку від арбітра, а вже за дві хвилини «синьо-жовті» залишилися удев’ятьох – до роздягальні вирушив на передчасний відпочинок Михайліченко.

Збірна України опинилася у непростому становищі, оскільки суперники мали ще двадцять хвилин у резерві для того, щоб скористатися подарунком від офіційної особи зустрічі. І команда Ведата Інджефе зуміла вижати максимум із сприятливої ситуації. Влучні удари Юндера, Озджана та Бешира принесли команди Туреччини вольову перемогу та перше місце у відбірковому квартеті. Українці ж задовольнилися тільки другою сходинкою та будуть чекати майбутніх суперників в еліт-раунді континентальної першості.

Євро-2016. Кваліфікація

Україна U-19 – Туреччина U-19 – 3:4

Голи: Швед, 3, Щебетун, 15, Піхальонок, 29 – Джанли, 49, Юндер, 70, пен, Озджан, 76, Бешир, 78
Попередження: Швед, 42, Коробенко, 66, Тимчик, 67 – Кардеш, 38, Актай, 71
Вилучення: Сениця, 69, Михайліченко, 71

Україна: Марчук – Сениця, Тимчик, Шевченко, Шепелєв (Фурсов, 72), Піхальонок, Коробенко, Гуцуляк, Михайліченко, Щебетун (Кравець, 79), Швед (Марковський, 67)
Туреччина: Адійяман – Кардеш, Аджер (Бешир, 77), Джанли, Демірал, Баликчи, Юндер, Каракоч, Озкан (Озджан, 32), Актай, Йилмаз (Аліджи, 46)