2212
1

ЧУ. Витязь вырывает победу у Компаньона

Компаньон не смог удержать счет и сдался в третьем периоде

Несподіванок від матчу між «Компаньйоном» та «Витязем» не очікував ніхто. Харків’яни приїхали до столиці за шістьма очками та четвертим місцем у турнірній таблиці (у подвиги «Білого Барсу» у протистоянні з «Дженералз» теж мало хто вірив). Схоже, що про свої плани гості забули попередити підопічних Олександра Сеуканда.

Господарі здорово розпочали зустріч і до середини стартової 20-хвилинки заробили гандикап у дві шайби. У небі над столичною льодовою ареною запахло сенсацією. Підопічні Віталія Литвиненка зрівняли рахунок лише в середині другого періоду, але «Компаньйон» знову вийшов вперед завдяки класному кидку Олександра Горлушка від синьої лінії.

Знову вирівняти рахунок на табло харків’янам вдалося завдяки Єгору Посєвіну, який закинув свою другу шайбу в поєдинку. А потім за справу взявся Роман Сальніков, якого цілком можна вважати героєм поєдинку у складі своєї команди. Досвідчений нападаючий двічі відзначився у меншості, закинувши в тому числі й переможну шайбу.

«Компаньйон» хоч і не зумів перемогти, проте показав, що здатен реально боротися за очки із представниками середньої частини турнірної таблиці.

«Компаньйон» – «Витязь» – 3:6 (2:1; 1:1; 0:4)

13 листопада 2015 року, 20:00. «Льодова арена», 150 глядачів

Судді: М. Урда, І. Хохлов, В. Мельничук

Компаньйон: Петленко. Козачук – Горлушко, Артем’єв – Жариков, Савицький – Швачка, Татарин – Узаков. Шиманський – Крикун – Чорний, Михайлов – Орлов – Волков, Янович – Резніченко – Храмков, Кобизєв – Рябенко – Трохимчук.

Витязь: Харитонов. Пономар – Д. Савченко, Кривда – Панасенко, Попов – Пантелеймонов. Дм. Ісаєнко – Максименко – Лазаренко, Посєвін – Кобіков – Янченко, Сальніков – Большаков – Кривонос.

Голи: 1:0. Орлов (Волков, Артем’єв, 7:08), 2:0. Волков (Орлов, Михайлов, 12:41), 2:1. Сальніков (15:38 – менш.), 2:2. Посєвін (Янченко, Панасенко, 27:54), 3:2. Горлушко (Шиманський, Орлов, 36:46 – 5х3), 3:3. Посєвін (Большаков, Янченко, 44:30), 3:4. Сальніков (Большаков, 53:19 – менш.), 3:5. Большаков (Сальніков, 56:22), 3:6. Большаков (Дм. Ісаєнко, Пантелеймонов, 58:50).

Штраф: 30 – 24