ЧУ. Дженералз обыграл Донбасс и стал лидером чемпионата

«Юность» одержала первую победу

2666
1
Перед початком другого матчу між «Донбасом» та «Дженералз» на льоду з’явився чемпіонський кубок, який дістанеться найсильнішій команді за підсумками сезону.

Кубок став непоганим мотиватором для гравців і тому повторний поєдинок дві найкращі команди чемпіонату розпочали без розвідки. Гаряче біля воріт обох голкіперів було від самого дебюту зустрічі. Втім, як і у вчорашньому матчі, захист переважав над атакою.

Закидати командам спочатку вдавалося лише в нерівних складах. Спочатку Денис Петрухно потужним пострілом від синьої лінії застав зненацька Едуарда Захарченка, а потім у схожій ситуації відзначився Дмитро Толкунов. В середині другого періоду гості знову відправили шайбу у ворота киян, проте взяття воріт зараховане не було, адже за секунду до того прозвучав свисток лайнсмена, який сигналізував про положення поза грою.

Розв’язка у матчі сталася наприкінці третього періоду. Спочатку у ворота гостей було призначено штрафний кидок, який реалізував Ігор Шаманський. Цей факт засмутив воротаря донеччан Євгена Царегородцева, який за недисципліновану поведінку отримав 10-хвилинний штраф і був замінений на Євгена Напненка. Кияни скористалися тим, що Напненко не увійшов у гру і швидко закинули третю шайбу.

До завершення гри гості так і не змогли оговтатись від шоку, поступившись у підсумку 1:3.

«Дженералз» – «Донбас» – 3:1 (1:1; 0:0; 2:0)

24 жовтня 2015 року, 15:00. Палац спорту, 3200 глядачів

Судді: М. Урда, І. Хохлов, О. Серебряков

Дженералз: Захарченко. Афанасьєв – Толкунов, Ден. Ісаєнко – Татаренко, Васильєв – Мельников, Вл. Андрєєв – Порупа. Кіча – Гніденко – Слюсар, І. Савченко – Шаманський – А. Дворник, І. Дворник – Алексюк – Безуглий, Коляда.

Донбас: Царегородцев (до 54:57), Напненко (54:57 – 56:39 та 58:19 - . Петрухно – Катрич, Толстушко – Ігнатенко, Таран – Скрипець, Григор’єв – Боєвих. Кочетков – Варламов – Захаров, Бабинець – Буценко – Куцевич, Чердак – Докшин – Кузьмік, Тимченко – Ромащенко – Свіщев.

Голи: 0:1. Петрухно (Варламов, Захаров, 9:34 – більш.), 1:1. Толкунов (І. Савченко, Гніденко, 15:52 – більш.), 2:1. Шаманський (54:57 – штрафний кидок), 3:1. І. Савченко (А. Дворник, 55:27)

Штраф: 8 – 24

Повторне протистояння між «Компаньйоном» та «Юністю» вийшло не менш запеклим, ніж перший матч команд.

Хокеїсти не лише продемонстрували свої хокейні вміння та навички, а й взяли участь у кількох сутичках.

Що ж до картини гри, то невеликою перевагою протягом усього матчу володіли господарі. Ця перевага відображалася на табло протягом 40 хвилин матчу. Проте у третьому періоді харків’яни зіграли ва-банк і швидко перевернули хід гри з ніг на голову. Основним заводилою гостей став Сергій Алексанян-Петрович, який і сам відзначився і партнерам допоміг це зробити.

Господарям вдалося перевести гру у овертайм, проте «Юність» таки вирвала перемогу наприкінці овертайму.

«Компаньйон» – «Юність» – 4:5 ОТ (1:1; 2:0; 1:3; 0:1)

24 жовтня 2015 року, 15:00. Льодова арена, 150 глядачів

Судді: О. Глуховський, В. Качан, В. Мельничук

Компаньйон: Петленко. Артем’єв, Горлушко, Жариков, Кобизєв, Козачук, Савицький, Татарин, Узаков. Волков, Гацанюк, Крикун, Михайлов, Орлав, Трохимчук, Храмков, Чорний, Шах, Швачка, Шиманський, Янович.

Юність: Хмель. Гасімов, Крюченко, Кузьменко, Півторак, Рогаль, Ступницький. Алексанян-Петрович, Геворкян, Гребьонкін, Колядинський, Лісін, Одноворченко, Олійник, Руденко, Семененко, Скребела.

Голи: 1:0. Горлушко (Чорний, Шах, 4:39 – більш.), 1:1. Алексанян-Петрович (8:24 – більш.), 2:1. Михайлов (Жариков, 28:19 – 5х3), 3:1. Артем’єв (Волков, 37:47), 3:2. Лісін (Алексанян-Петрович, Рогаль, 41:59), 3:3. Алексанян-Петрович (Кузьменко, Геворкян, 43:57 – більш.), 3:4. Олійник (Колядинський, Рогаль, 44:49), 4:4. Янович (Шах, 54:05 – менш.), 4:5. Олійник (64:28)