2617
0

ЧУ. Кременчуг громит Рапид

Кременчуг одержал очередную разгромную победу

В 20-й День народження Антона Бойкова його команда зробила ювіляру приємний подарунок – на лопатки було покладено київський «Рапід». Причому сам Бойков відкрив рахунок у зустрічі, а у третьому періоді суттєво поповнив свій бомбардирський доробок, зробивши хет-трик. До речі, саме Антону вдалося перервати рекордну серію національного чемпіонату із 11 нереалізованих штрафних кидків.

Власно долю було вирішено ще у стартовій 20-хвилинці, коли у воротах господарів побувало п’ять шайб.

«Рапід» – ХК «Кременчук» – 1:14 (0:5; 0:1; 1:8)

16 жовтня 2015 року, 15:00. Палац спорту, 150 глядачів

Судді: О. Говорун, А. Перетятько, І. Хохлов

Рапід: О. Хонін (Мандрикін, 10:46). І. Романенко – Савчук, Маслов – Ровінець, Борисов – Марченко, Ніженський. Мадера – Геращенко – Єловіков, Шапіро – Черніченко – Макоревич, Вербенко – М. Дворник – Коржилецький, Севастьянов, Вал. Андрєєв.

Кременчук: Єлісеєв. В. Романенко – Муль, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір, Качмар – Піддубний. Коренчук – Карпенко – Лисак, Луговий – Костюк – Бойков, Підгурський – Чернишенко – Янішевський, Комарніцкіс – Т. Гриценко – Петранговський.

Голи: 0:1. Бойков (1:17), 0:2. Коренчук (Муль, Лисак, 4:01), 0:3. Петранговський (Комарніцкіс, Т. Гриценко, 8:01), 0:4. Коренчук (Карпенко, Лисак, 8:19), 0:5. Т. Гриценко (Петранговський, Комарніцкіс, 13:10), 0:6. Чернишенко (Янішевський, Підгурський, 30:40), 1:6. Геращенко (Мадера, Єловіков, 44:00), 1:7. Коренчук (Карпенко, Лисак, 45:52 – більш.), 1:8. Луговий (Костюк, 48:16 – менш.), 1:9. Піддубний (Т. Гриценко, Петранговський, 49:41 – менш.), 1:10. Бойков (Луговий, Костюк, 51:50), 1:11. Підгурський (Янішевський, Варивода, 55:34), 1:12. Петранговський (Т. Гриценко, Бойков, 55:57), 1:13. Бойков (57:47 – штрафний кидок), 1:14. Лисак (Карпенко, Коренчук, 59:15).

Штраф: 20 – 4