Замотаев и Манукян проводят полуфиналы на ЧМ по боксу

Сегодня два украинца поборются за выход в финал чемпионата мира в Катаре

Сьогодні у Катарі стартує шостий змагальний день Чемпіонату світу з боксу серед чоловіків. В рамках поєдинків 11 жовтня ми дізнаємося імена першої половини фіналістів світової першості. Поєдинки пройдуть у вагових категоріях: 49 кг, 56 кг, 64 кг, 75 кг та 91 кг. Боксери інших вагових категорій проведуть свої двобої завтра, 12 жовтня.

У другій парі сьогоднішньої програми змагань на ринг вийде лідер збірної України у вазі до 49 кг – Дмитро Замотаєв. Суперником нашого боксера буде представник Куби, третій номер посіву змагань – Йоахніс Агіларос.

В заключній парі ми вболіватимемо за Геворга Манукяна. В поєдинку за потрапляння до фіналу світової першості наш боксер зустрінеться з росіянином Євгеном Тищенко, який, доречи, є третім номером посіву на цьогорічному чемпіонаті світу.

Старт півфінальної програми змагань відбудеться сьогодні о 19:00.