0

Кубок Карпат. 3 тур

Всі розташувалися за ранжиром

«УРАГАН» (Івано-Франківськ) - «ХОРТИЦЯ» (Крихівці) - 17:0 (7:0)

Останній матч «Кубку Карпат» став простою формальністю як для вболівальників, так і самих гравців. Зокрема, Владислав Корнєєв у другому таймі просто нудьгував, ввівши м'яча в гру всього кілька разів. Перший гол у футболці «Урагану» провів Тарас Чемерис, забивши найкрасивіший гол турніру: після пасу Брожка 20-річний уродженець Кіровограду в один дотик п'яткою переправив м'яча поміж ніг голкіперу «Хортиці». Загалом в «Урагану» відзначились усі польові гравці, внесені до заявки, а Євген Валенко відверто не хотів робити хет-трик, щоб титул кращого бомбардира дістався Михайлу Ткачуку з ПТД, який цей приз чесно заслужив. Свого роду, fair play молодого голеадора, у якого, сподіваємось, ще усі титули та трофеї попереду.

Ураган: Корнєєв - Кіндратів-к, Сімка, Ярий, Сендецький - Валенко, Павлюк, Чемерис, Брожко - Скіцко.
Хортиця: Костяк - О.Макогон, Тишко-к, М.Макогон, Шнайдер - Амброзяк, Белей, Човган, Кіндзерський.
Голи: Чемерис (3, 37), Кіндратів (7), Сендецький (8, 20), Валенко (15, 33), Сімка (17, 31), Ярий (17, 22, 40), Павлюк (23, 34), Скіцко (25, 38), Брожко (39).
Попередження: О.Макогон (9).
Вилучення: М.Макогон (18), Костяк (35) - фоли останньої надії.

КАРДИНАЛ - ПРИКАРПАТСЬКИЙ ТОРГОВИЙ ДІМ - 3:1 (3:1)

Львіській команді було необхідно перемагати, бо за різницею забитих і пропущених «Кардинал» поступався ПТД, якого у цій грі могла б влаштувати і нічия. Те, що Роман Корінь налаштував своїх підопічних серйозно, можна було відчути вже на стартовій хвилині. Після удару Дмитріва м'яч зрикошетив від Ткачука і опинився в сітці воріт - 1:0. Львів'яни закріпили свою перевагу на 14-й хвилині, коли спочатку Танський поцілив у стійку, а в наступній атаці більш влучнішим був Грабовенський - 2:0. На передостанній хвилині Танський таки забив, однак за 11 секунд до перерви Гоцул покарав «Кардинал» за шостий фол - 3:1.

У другому таймі, як не намагалися гравці ПТД забити бодай один м'яч (на 24-й хвилині Ткачук перевірив на міць поперечину воріт), всі їх зусилля нанівець зводив кіпер Ігор Пунда, що за підсумками турніру був визнаний кращим воротарем турніру. Чому, власне, капітан «Кардиналу» приємно здивувався при врученні нагороди, як і його колега з «Урагану» - Влад Корнєєв, котрий став кращим гравцем «Кубку Карпат».

Кардинал: Пунда-к - Струк, Когут, Кузь, Лаба - Данилюк, Дмитрів, Грабовенський, Ярошик - Танський, Валявка.
ПТД: Горовий - Ципердюк-к, Вонс, Ткачук, Гоцул - Хороб, Рев'юк, Шайда, Віт.Ларін - Кушецький.
Голи: Когут (1), Грабовенський (14), Танський (19) - Гоцул (20).
Попередження: Дмитрів (9), Ярошик (13), Валявка (20) - Ларін (30), Горовий (40).
Вилучення: Валявка (20, повторне попередження).