3634
1

ЧУ. Дженералз обыгрывает Витязь

Харьковчане не смогли противостоять киевлянам

В одному з центральних матчів ігрового дня зустрічалися «Дженералз» та «Витязь». Перша 20-хвилинка минула в рівній грі, команди здебільшого придивлялися одна до одної. Краще «розвідку» провели кияни, які в другому періоді тричі розписалися в воротах Олександра Харитонова. Героєм ігрового відрізку став Іван Савченко, який до двох закинутих шайб додав ще й результативну передачу.

В заключному періоді гості відчутно підсіли фізично, чим і скористалися підопічні Вадима Шахрайчука. До завершення матчу в воротах харків’ян розписалися Микита Васильєв та Олександр Караульщук.

«Дженералз» – «Витязь» – 5:0 (0:0; 3:0; 2:0)

2 жовтня 2015 року, 19:00. Палац спорту, 500 глядачів

Судді: А. Сєврук, В. Мельничук, І. Хохлов

Дженералз: Захарченко. Афанасьєв – Васильєв, Татаренко – Ден. Ісаєнко, Мельников – Порупа, Вл. Андреєв. Кіча – Гніденко – Слюсар, І. Савченко – Шаманський – Караульщук, Секірко – Алексюк – Безуглий, Мадера – Коляда – А. Дворник.

Витязь: Харитонов. Д. Савченко – Пономар, Кривда – Большаков, Матвієнко – Попов. Сальніков – Кобіков – Янченко, Посєвін – Муртищев – Дм. Ісаєнко, Лазаренко – Максименко – Алексанян-Петрович, Геворкян, Богатирьов.

Голи: 1:0. Шаманський (Афанасьєв, Савченко, 23:37), 2:0. Савченко (Шаманський, 30:08 – більш.), 3:0. Савченко (Караульщук, Афанасьєв, 37:35), 4:0. Васильєв (Кіча, Слюсар, 50:44), 5:0. Караульщук (Савченко, Шаманський, 51:20)

Нереалізований штрафний кидок: Караульщук (18:58, воротар)

Штраф: 16 – 30