ЯРОЩУК-РЫЖИКОВА: «Очень ощущается поддержка в команде»

Украинская легкоатлетка поделилась впечатлениями от своего старта на чемпионате мира

ЯРОЩУК-РЫЖИКОВА: «Очень ощущается поддержка в команде»

Анна Ярощук-Рижикова після забігу, у півфіналі на 400-метрівці з бар’єрами ще раз покращила свій найкращий результат сезону. На жаль, часу 55,16 не вистачило для виходу у фінал – підсумкове 9-е місце.

- Після першого кола ви казали, що вам байдуже, з яким результатом бігти. Хоча байдуже, але зараз ви пробігли зі своїм найкращим результатом у сезоні.
- Це приємно, я на це і налаштовувалася перед забігом. Їхала сюди з таким настроєм, що буду боротися з першого сантиметру дистанції до останнього. Ну так і вийшло. Мабуть, не вистачило стартів у сезоні. Бо я за великим рахунком тільки нещодавно почала бігати після травми, і трошки не вистачило впевненості. Зараз відчуваю, що сили дійсно маю. Жаль, що сезон завершується.

- Зараз як почуваєте себе?
- Я дуже хвилювалася, що не зможу відновитися після травми за такий короткий термін, але зараз почуваю себе добре. Це була маленька перевірка, чи можу я працювати в повну силу.

- 55,16 – можна казати, що ви реалізували себе?
- Мабуть, ще запас є. Є якісь помилки. Тому що коли сезон довгий, то з кожним стартом ми аналізуємо з тренером якісь помилки, відробляємо в тренуваннях. Зараз такого шансу не було. Зараз будемо аналізувати, робити якісь висновки. Я думаю, що 55,16, як на теперішній час, для мене це гарний результат, але на майбутнє я сподіваюся бігти значно швидше. Тому що з таким часом, нажаль, в фінал чемпіонату світу не виходять.

- Якби було більше практики – по іншому все було б?
- Так, вважаю, по іншому. Тому що я такий спортсмен – з кожним разом трохи добавляю, кожен наступний бій мені легше дається. Я зараз краще себе почувала, ніж в забігу.

- Які враження від перебування у Пекіні?
- Здивувало відчуття, немов я знаходжуся вдома. Інша частина світу, але тут так спокійно. І зараз дуже відчувається підтримка в команді. Такого ніколи не було. Всі стоять стіною один за одного, дивляться виступи один одного на стадіоні або, якщо не можуть поїхати, то по телевізору. Питають – як почуваєш себе, як біглося. Це дуже приємно. Я вважаю, що ми нарешті стали командою. І я сподіваюся, що на цьому чемпіонаті світу у нас виростуть результати і все буде якнайкраще.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности