Пляжний футбол: Україна програє Іспанії, завтра - розв`язка!

Збірна України мінімально поступається команді Іспанії у другому турі Суперфіналу Євроліги 2015

7586
0
Збірна України з пляжного футболу з мінімальним рахунком поступилася у другому турі групового етапу Суперфіналу Євроліги 2015, програв Іспанії 4:5. У першому таймі команди обмінялися голами зі штрафних ударів – Езекіль Каррера відкрив рахунок на п’ятій хвилині, а потім Дмитро Медвідь відповів влучним пострілом – 1:1.

В середині другого періоду Льоренц Гомес знову вивів іспанців вперед, але за хвилину Медвідь заробив черговий штрафний і знову майстерно виконав удар – 2:2! А от надалі збірній України катастрофічно не таланило. На 19-ій хвилині м’яч після дальнього вистрілу Гуїзадо від стійки залетів у ворота, а на останніх секундах тайму наші гравці кілька разів впритул розстрілювали ворота Іспанії в близької відстані, але фортуна була на боці наших суперників.

Третя дванадцятихвилинка розпочалася з неймовірного голу Суареса – і це вже 2:4, проте наші не здалися. За дві хвилини після передачі Максима Войтка Олег Зборовський забив красень-гол бісиклетою і скоротив відстань. На останніх хвилинах матчу українці пішли на штурм воріт суперників і напоролися на контратаку іспанців два в одного – Каррера свій шанс не змарнував 3:5. Наші продовжували тиснути і за півтори хвилини до фінального свистка Ігор Борсук переправив м’яч після удару від своїх воріт голкіпера Тараса Коваленка – 4:5. Той-таки Коваленко відбив пенальті від Каррери за тридцять секунд до кінця гри, але врятувати матч нашим часу не вистачило.

Євроліга 2015. Суперфінал.
Пярну, Естонія. 20-23.08.2015
Група «А». 2 тур
Україна 4:5 Іспанія
Голи: Д.Медвідь,8,18; О.Зборовський,27; І.Борсук,33 – Е.Каррера,5,31; Л.Гомес,17; Ф.Гуїзадо,19; Е.Суарес,25

В іншому матчі нашої групи збірна Білорусі програла практично виграний двобій Італії, пропустив два м’ячі на останній хвилині гри за рахунку 3:1 на свою користь. У серії пенальті італійці дотиснули таки білорусів, 3:1.
Таким чином, Італія очолила групу «А» після двох турів, набрав чотири очки. По три пункти у нашої команди та Іспанії. Все вирішиться у суботу, у третьому турі групового етапу. В 14:00 Україна зіграє з Італією, а о 15:15 Білорусь протистоятиме Іспанії. До золотого фіналу вийде переможець квартету, а друга команда зіграє у матчі за бронзу. Пряму трансляцію супер-битви Україна - Італія дивіться на каналі «Спорт1», порталі SPORT.UA, а також офіційному сайті АПФУ/КАПФ beachsoccer.kiev.ua!