Украинский гроссмейстер выиграл турнир в Латвии

Игорь Коваленко стал лучшим в Лиепае

Украинский гроссмейстер выиграл турнир в Латвии

На днях в латвійському містечку Лієпая завершився традиційний щорічний фестиваль «Лієпайська рокада». Приємно чути, що супертурнір з доволі сильним складом (в ньому брав участь і колишній чемпіон світу ФІДЕ Олександр Халіфман) виграв латвійский гросмейстер з українським іменем і корінням Ігор Коваленко. 

22-й шаховий фестиваль «Лієпайська рокада 2015» пройшов з 6 по 9 серпня в латвійському містечку на березі Балтійського моря Лієпая. У програмі останнього на цей рік фестивалю в Латвії відкритий, командний, бліц та супер турніри. Сильним складом учасників привертає увагу останній - супертурнір восьми гросмейстерів, серед яких грав і колишній чемпіон ФІДЕ, російський грос Олександр Халіфман. 8 гросмейстерів зіграли рапід в 7 турів з контролем часу 15 хвилин + 5 секунд за кожен хід.

Ігор Коваленко - український гросмейстер, родом з Дніпропетровщини, який зараз грає за Латвійську федерацію шахів. Турнірну дистанцію Ігор пройшов більш ніж впевнено: у нього 5 перемог, 1 нічия і 1 поразка. Разом з першим місцем Коваленку дістався приз у сумі 1000 Євро, плюс до карми і - що теж не мало важливо - плюс 28.2 пунктів до рейтингу.

Про своє досягнення Ігор говорить:

- Турнір в Лієпаї традиційно сильний за складом гравців. В декількох партіях мені дуже пощастило. Але з іншої сторони поразка від Фрідмана була взагалі необов'язковою. В Лієпаї мені завжди добре грається, але не завжди з легкістю.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности