18.07.2015, FT   ТВ-трансляция: 

Дубль Приемова обеспечил победу Металлисту

Харьковчане поздравили своего тренера с днем рождения

Дубль Приемова обеспечил победу Металлисту

Порівняно з недавньою грою суперників, яка відбулася в квітні і завершилась в Харкові нульовою нічиєю, склад «Металіста», на відміну від «Карпат», суттєво оновився. Зауважимо, що цього разу в складі «зелено-білих» не було двох гравців юніорської збірної країни. Швед ще повністю не відновився після травми, отриманої під час контрольного матчу збірної, а Кльоц нещодавно брав участь у фіналі юніорського Євро. Обидва пропустили збори «Карпат». «Родзинкою» матчу став дебют на тренерському містку харківського клубу Олександра Севідова, який позаминулого сезону очолював саме «Карпати». Загалом для Севідова це четвертий клуб серед еліти, а матч проти львівського клубу став для нього ювілейним, 100-м, у Прем’єр-лізі, який випав саме у день 46-ліття нового керманича «металістів».

Активніше ж розпочали поєдинок гості, які вже у дебюті гри могли відкрити рахунок. Після флангової передачі Карнози пробивав в рамку воріт Худоб’як, але досвідчений Погорілий зумів ліквідувати загрозу, як і після удару Карнози, перевівши м’яч на кутовий. Господарі не забарилися з відповіддю і вже Мисак грає надійно, відбиваючи удар Бобка. Згодом після зіткнення почав накульгувати один з лідерів «Карпат» Худоб’як і Ігору Йовічевічу довелося провести швидку вимушену заміну.

Гра на деякий час вирівнялася і до небезпечних моментів справа не доходила. Пожвавлення на трибунах харківського стадіону в середині тайму викликала атака «Карпат», коли Страшкевич головою  намагався завершити атаку, але м’яч рикошетом від Довгого залишив поле. Гравці «Металіста» почали нарощувати свої атаки, виконавши два поспіль кутових, але захисники «левів» зіграли надійно. Небезпечно пробивав здалеку і Бобко, але Мисак у повторному кидку накрив м’яча. Активно діяв новачок «жовто-синіх» Рудика, який під гострим кутом намагався вразити ціль, але воротар «Карпат» розгадав і цей задум.

Здавалось, що перша половина гри так і завершиться без голів. Проте у компенсований час Рудика вивів на ударну позицію Довгого, у якого в підкаті намагався вибити м’яч Пластун. У підсумку Довгий опинився на газоні, а Дердо-молодший без роздумів вказав на позначку. До м’яча підійшов штатний пенальтист «Металіста» Прийомов, який навесні кожного разу реалізовував свої шанси. І цього разу Прийомов не схибив, хоча Мисак і був близьким до того, аби парирувати пенальті. На останніх секундах «Карпати» могли також забити гол у роздягальню суперника, але Костевич, після скидки головою від Пластуна на дальню штангу, пробив мимо цілі.

Під час перерви Ігор Йовічевіч вирішив замінити центрального захисника і капітана «Карпат» Гітченка на Новотрясова. Севідов трохи пізніше теж вирішив зробити перестановку і випустив на поле Чурка, можливості якого знає за спільною роботою у «Говерлі». Гра носила жорсткий характер і арбітру часто доводилось призначати штрафні удари. Проте, після ударів Карнози та Полянського м’яч потрапляв у «стінки» суперників.  

Реальну ж нагоду відновити рівновагу втратив Страшкевич, який після помилки Погорілого, що залишив ворота, пробивав в рамку воріт, але влучив у ногу Курілова. Черговий стандарт «Карпат» взявся виконувати Голодюк, але цього дня Олегу бракувало влучності, і м’яч або летів до рук Погорілого, або мимо воріт.

Натомість гравці «Металіста» свій епізод використали. Довгий скористався помилкою Даушвілі і вивів на лівий фланг атаки Прийомова, який зумів переграти Мисака, пробивши в дальній кут. Для Прийомова, до речі, це вже другий дубль у складі харківського клубу. «Карпатівці» тим часом продовжували шукати шляхи взяття воріт Погорілого, і вкотре хапається за голову Страшкевич, пробивши здалеку впритул з дальньою стійкою.

Під кінець поєдинку господарі залишилися в меншості, коли Рудика після другої жовтої картки достроково залишив поле. Після цього запам’ятався рейд у штрафному «Металіста» захисника Костевича, який завершився потужним, але неточним ударом Чачуа.

У підсумку безпрограшна у чемпіонатах домашня серія «Металіста» проти «Карпат» збільшилася до 15 ігор: 9 перемог та 6 нічиїх.  Львівська ж команда продовжила свою безвиграшну гостьову серію, яка з минулого сезону триває вже 11 ігор – 6 нічиїх та 5 поразок.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Металлист - Карпаты - 2:0

Владимир Приемов, 45, с пенальти, 76

Металлист: Сергей Погорелый, Алексей Курилов, Евгений Зубейко, Сергей Рудыка, Эдуард Соболь, Владимир Приемов (Александр Нойок, '93), Алексей Довгий, Алексей Полянский, Сергей Барилко (Вячеслав Чурко, '54), Кирилл Ковальчук, Иван Бобко (Станислав Кулиш, '67)

Карпаты: Роман Мысак, Амбросий Чачуа, Игорь Я. Худобяк (Вадим Страшкевич, '20), Владимир Костевич, Денис Мирошниченко, Игорь Пластун, Артур Карноза, Денис Кожанов, Муртаз Даушвили, Олег Голодюк, Артур Новотрясов (Алексей Гуцуляк, '78)

Сергей Рудыка, 56. - Андрей Гитченко, 27. Артур Новотрясов, 58. Игорь Пластун, 93.

Сергей Рудыка, 89

Удары ( в створ): 8(5) -12 (5)
Угловые: 4 - 4
Оффсайды:1 - 2

Зрителей: 5 160
Оценка поля: 5

МЕТАЛЛИСТ-КАРПАТЫ ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Протокольные данные сверены с официальными.

 

Лучшие моменты матча Металлист - Карпаты
88' Сергей Рудыка(Металлист) получает красную карточку. Рудыка за фол против Кожанова в центре поля получает желтую, которая оказывается у него второй.
75' ГОЛ ! Гол из 35-го сектора забил Владимир Приемов(Металлист).перехватили мяч хозяева, после чего Довгий отличным пасом вывел Приемова один на один с голкипером, а тот пробил точно в дальний угол.
45' ГОЛ ! с пенальти забил Владимир Приемов(Металлист), пробив прямо по центру, а мяч пролетел под мысаком.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    DiBS
    DiBS, 20.07.2015 20:16
    0
    alessandro13, 20.07.2015 12:50
    Да, дожился Харьков - 5.160 зрителей! А ещё нас критиковали, что 14000-15000 мало!
    Вроде старый дядька, а недоумение 13-летнего) Как будто хочет чтоб ему причины написали, о которых сам прекрасно знает.
    alessandro13
    alessandro13, 20.07.2015 12:50
    -1
    Да, дожился Харьков - 5.160 зрителей! А ещё нас критиковали, что 14000-15000 мало!
    Владимир_Скидан( Ст.Оскол)
    Владимир_Скидан( Ст.Оскол), 19.07.2015 22:11
    0
    Харьковчане а у вас всегда такие очереди за билетами за 10 минут до матча? и такие медленные кассиры?
    ChMP
    ChMP, 19.07.2015 15:12
    0
    А кто-то мне давече из харьковчан втирал,что,мол,вот зачем нам этот Приёмов,он же никакой,бла-бла-бла... С победой,МХ!
    DEEMKAA
    DEEMKAA, 19.07.2015 10:59
    +3
    Игра у МХ точно уже ДРУГАЯ,но хоть безразличных не было на поле.Надеюсь дальше будет лучше.
    rno555
    rno555, 19.07.2015 08:43
    0
    таке враження що футболісти постаріли не на 2 місяця а на 10 років- я про КЛ
    Istm
    Istm, 19.07.2015 02:08
    +1
    ViperMX, 18.07.2015 23:21
    Вот такие как ты мудаки и разрушают страну. Не позорь Львов, не позорь Украину.
    этот бот не со Львова.
    airwolf77
    airwolf77, 19.07.2015 00:46
    +1
    LembergWestUkraine, 19.07.2015 00:32
    Не звертай увагу, це неадекват з Луб"янки провокує! Погано перекладач гугл працює у нього!
    +
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 19.07.2015 00:32
    +3
    ViperMX, 18.07.2015 23:21
    Вот такие как ты мудаки и разрушают страну. Не позорь Львов, не позорь Украину.
    Не звертай увагу, це неадекват з Луб"янки провокує! Погано перекладач гугл працює у нього!
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 19.07.2015 00:31
    0
    solova63, 18.07.2015 22:48
    проигрывать нужно тоже уметь, панове из мiста Лева! А вы как не умели,так и не умеете! Ваши претензии просто смешны! А Металле нечем платить ЗП игрокам, счета клуба арестованы-и все равно кому то мерещатся купленые судьи! Пы.Сы. К сведению "свiдомих", Карпаты не могут выиграть в Харькове с 1994 года - 21год!
    По грі, Карпати ніякі... Щей при тому що програли ніякому Металісту! Дні ніякі команди і це факт, просто Карпати ще грші за Метал...
    п.с. І при чому тут "свідомість" , путіноїде ?! )))
    ViperMX
    ViperMX, 18.07.2015 23:21
    +9
    lviv-999, 18.07.2015 21:54
    Да глісти перемого Лєва напівсудівська вітати гну внатуру нізчим!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вот ЗОря Виграла в Запоріжжя а ви СУдю купили "!!!!!!!!!!
    Вот такие как ты мудаки и разрушают страну. Не позорь Львов, не позорь Украину.
    solova63
    solova63, 18.07.2015 22:48
    +11
    проигрывать нужно тоже уметь, панове из мiста Лева! А вы как не умели,так и не умеете! Ваши претензии просто смешны! А Металле нечем платить ЗП игрокам, счета клуба арестованы-и все равно кому то мерещатся купленые судьи! Пы.Сы. К сведению "свiдомих", Карпаты не могут выиграть в Харькове с 1994 года - 21год!
    Qarpysha
    Qarpysha, 18.07.2015 22:16
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    lviv-999, 18.07.2015 21:54
    Да глісти перемого Лєва напівсудівська вітати гну внатуру нізчим!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вот ЗОря Виграла в Запоріжжя а ви СУдю купили "!!!!!!!!!!
    Лол печальный
    epikaey
    epikaey, 18.07.2015 21:55
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    lviv-999, 18.07.2015 21:54
    Да глісти перемого Лєва напівсудівська вітати гну внатуру нізчим!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вот ЗОря Виграла в Запоріжжя а ви СУдю купили "!!!!!!!!!!
    ты клоун, только грустный ...
    lviv-999
    lviv-999, 18.07.2015 21:54
    -22
    Да глісти перемого Лєва напівсудівська вітати гну внатуру нізчим!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вот ЗОря Виграла в Запоріжжя а ви СУдю купили "!!!!!!!!!!
    lviv-999
    lviv-999, 18.07.2015 21:51
    -16
    pul2006, 18.07.2015 21:10
    Только что со стадиона, мы выиграли, много приятных эмоций, ждем следующих побед!!!
    Гроше на судів забракне !!!!!!! для перемог !!!!!!!!!!!!!
    pul2006
    pul2006, 18.07.2015 21:10
    +7
    Только что со стадиона, мы выиграли, много приятных эмоций, ждем следующих побед!!!
    yurak57
    yurak57, 18.07.2015 20:51
    +3
    Александр, 18.07.2015 20:29
    Был на стадионе. Порадовали ребята. СПАСИБО!!!!!!!!!!!!!!!!!
    А чему радоваться!?Ведь дело не в счете,а в будущем команды и ее перспективе.Ведь понятно,что пока это дерьмо держит команду,так и будем перебиваться, держась на энтузиазме арендованых игроков.Будем говорить откровенно,мастерством там и не пахнет.
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    Vsegda_Za_Metall (Finland), 18.07.2015 20:44
    +1
    aspol, 18.07.2015 20:22
    Так Саше уже 40, а Погорелов не хуже
    При чем тут хуже Погорелов или нет? Вопрос в том, что Горяинов, как весь состав Металлиста отказались от участия в играх в знак протеста из-за задолженности. И теперь он снова в команде. С ним рассчитались? Или он просто форму поддерживает? Как с другими игроками Металлиста, которым курица не заплатил?
    Александр
    Александр, 18.07.2015 20:30
    +4
    Слава Украине!!!!!!!!!!!!!!
    Etan
    Etan, 18.07.2015 19:15
    +14
    Вроде бы и победа, а радости все равно нету. И наверно небудет пока курочкин у руля.
    solova63
    solova63, 18.07.2015 22:48
    +11
    проигрывать нужно тоже уметь, панове из мiста Лева! А вы как не умели,так и не умеете! Ваши претензии просто смешны! А Металле нечем платить ЗП игрокам, счета клуба арестованы-и все равно кому то мерещатся купленые судьи! Пы.Сы. К сведению "свiдомих", Карпаты не могут выиграть в Харькове с 1994 года - 21год!
    epikaey
    epikaey, 18.07.2015 21:55
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    lviv-999, 18.07.2015 21:54
    Да глісти перемого Лєва напівсудівська вітати гну внатуру нізчим!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вот ЗОря Виграла в Запоріжжя а ви СУдю купили "!!!!!!!!!!
    ты клоун, только грустный ...
    ViperMX
    ViperMX, 18.07.2015 23:21
    +9
    lviv-999, 18.07.2015 21:54
    Да глісти перемого Лєва напівсудівська вітати гну внатуру нізчим!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вот ЗОря Виграла в Запоріжжя а ви СУдю купили "!!!!!!!!!!
    Вот такие как ты мудаки и разрушают страну. Не позорь Львов, не позорь Украину.
    pul2006
    pul2006, 18.07.2015 21:10
    +7
    Только что со стадиона, мы выиграли, много приятных эмоций, ждем следующих побед!!!
    Qarpysha
    Qarpysha, 18.07.2015 22:16
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    lviv-999, 18.07.2015 21:54
    Да глісти перемого Лєва напівсудівська вітати гну внатуру нізчим!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вот ЗОря Виграла в Запоріжжя а ви СУдю купили "!!!!!!!!!!
    Лол печальный
    Александр
    Александр, 18.07.2015 20:29
    +5
    Был на стадионе. Порадовали ребята. СПАСИБО!!!!!!!!!!!!!!!!!
    adler05
    adler05, 18.07.2015 19:11
    +5
    И кто у нас самая украинская команда?
    airwolf77
    online
    airwolf77, 18.07.2015 19:07
    +5
    С почином Лётчики ! Леви - слабо дуже!
    Александр
    Александр, 18.07.2015 20:30
    +4
    Слава Украине!!!!!!!!!!!!!!
    DEEMKAA
    DEEMKAA, 19.07.2015 10:59
    +3
    Игра у МХ точно уже ДРУГАЯ,но хоть безразличных не было на поле.Надеюсь дальше будет лучше.
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 19.07.2015 00:32
    +3
    ViperMX, 18.07.2015 23:21
    Вот такие как ты мудаки и разрушают страну. Не позорь Львов, не позорь Украину.
    Не звертай увагу, це неадекват з Луб"янки провокує! Погано перекладач гугл працює у нього!
    yurak57
    yurak57, 18.07.2015 20:51
    +3
    Александр, 18.07.2015 20:29
    Был на стадионе. Порадовали ребята. СПАСИБО!!!!!!!!!!!!!!!!!
    А чему радоваться!?Ведь дело не в счете,а в будущем команды и ее перспективе.Ведь понятно,что пока это дерьмо держит команду,так и будем перебиваться, держась на энтузиазме арендованых игроков.Будем говорить откровенно,мастерством там и не пахнет.
    FoZZy
    FoZZy, 18.07.2015 19:25
    +3
    Опять двадцать пять. Опять Металлист "купил" игру? В Металлисте уже нет не денег, не игроков, но есть деньги, чтобы "купить" игру? Ничего кроме смеха подобные заявления не вызывают. Умейте достойно проигрывать, а не ныть.
    yurak57
    yurak57, 18.07.2015 19:22
    +3
    Bandera.Lviv, 18.07.2015 18:58
    іграли футбол ОДНІ, а виграли - ІНШІ! ПОРОБЛЕНО, немає Міська, він каждої неділі до церкви ходив...
    Не знаю где ты видел футбол у одних и не видел у других.По моему, то что было футболом назвать тяжело.В принципе Карпаты к этому привычны,а вот харьковчанам есть что вспоминать и с чем сравнивать!
    Istm
    online
    Istm, 19.07.2015 02:08
    +1
    ViperMX, 18.07.2015 23:21
    Вот такие как ты мудаки и разрушают страну. Не позорь Львов, не позорь Украину.
    этот бот не со Львова.
    airwolf77
    online
    airwolf77, 19.07.2015 00:46
    +1
    LembergWestUkraine, 19.07.2015 00:32
    Не звертай увагу, це неадекват з Луб"янки провокує! Погано перекладач гугл працює у нього!
    +
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    Vsegda_Za_Metall (Finland), 18.07.2015 20:44
    +1
    aspol, 18.07.2015 20:22
    Так Саше уже 40, а Погорелов не хуже
    При чем тут хуже Погорелов или нет? Вопрос в том, что Горяинов, как весь состав Металлиста отказались от участия в играх в знак протеста из-за задолженности. И теперь он снова в команде. С ним рассчитались? Или он просто форму поддерживает? Как с другими игроками Металлиста, которым курица не заплатил?
    мастер
    мастер, 18.07.2015 19:01
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    ну что airкаштанка77.
    вставили тебе.
    теперь ты не волк, ты каштанка.
    DiBS
    DiBS, 20.07.2015 20:16
    0
    alessandro13, 20.07.2015 12:50
    Да, дожился Харьков - 5.160 зрителей! А ещё нас критиковали, что 14000-15000 мало!
    Вроде старый дядька, а недоумение 13-летнего) Как будто хочет чтоб ему причины написали, о которых сам прекрасно знает.