Александрия переиграла свою молодежь

Команда Владимира Шарана провела очередной спарринг

1836
0
Сьогодні, футболісти ФК «Олександрія» провели останній контрольний матч в рамках підготовки до 25-го чемпіонату проти молодіжного складу ФК «Олександрія» (U-21). Маючи повну ігрову та територіальну перевагу основний склад здобув переконливу перемогу – 4:0. Варто сказати, що і гравці молодіжного складу не тільки відсиджувався в обороні, а й створили кілька перспективних моментів, але в завершальних стадіях атак їм то бракувало точності, то голкіпер грав надійно.

ФК «Олександрія» - ФК «Олександрія» (U-21) – 4:0 (3:0)
«Олександрія»: Рудик, Микицей, Матвєєв, Глушицький, Чеботаєв, Морозенко, Леонов, Чорній, Старенький – к/к, Полярус, Коломоєць.
2-й тайм: Леванідов, Чеботаєв, Басов, Шендрік, Микицей (Сухоцький, 60), Банада, Запорожан – к/к, Степанюк, Голенков, Козак, Пономар.
«Олександрія» (U-21): Леванідов, Дехтяренко, Гнип, Березанський, Бесараб, Хомічєв, Пономаренко, Байстрюченко, Рибін, Гуськов, Гуськов, Грубий.
У другому таймі на заміну виходили: Рудик, Матвєєв, Імереков, Зозуля, Бакланов, Піскун, Правук, Товгаренко, Арделян, Ливинський, Штанкевич.
Голи: С.Старенький (14), Березанський (25 - автогол), Ю.Коломоєць (44), С.Микицей (68).