Сборная игроков с нарушениями слуха продолжает успешно выступать на континентальном первенстве

13179
8
ffu.org.ua

22 червня збірна України зіграла чвертьфінальний матч фінальної частини VIII чемпіонату Європи з футболу серед інвалідів з вадами слуху, який проходить у німецькому Ганновері.

На цій стадії змагань жереб звів нашу команду з бельгійцями. Початок матчу виявися для «синьо-жовтих» не досить вдалим, і після перших 45 хвилин гри українці поступалися з рахунком 0:1.

Але в другому таймі гравці зуміли зібратися і переломити хід зустрічі, забивши два переможних м’ячі, які, у підсумку, вивели збірну України до півфіналу змагань, де на неї вже чекає команда Росії. Матч відбудеться 24 червня о 20:00 за київським часом.

В іншому півфінальному поєдинку поміряються силами збірні Англії та Туреччини.