Ряд украинских клубов понес наказание за поведение фанатов

КДК ФФУ оштрафовал «Шахтер», «Днепр», «Говерлу», «Карпаты», киевское «Динамо» и другие клубы

Ряд украинских клубов понес наказание за поведение фанатов
За неналежну поведінку вболівальників застосовані фінансові санкції до ФК «Олександрія» Олександрія, ФК «Шахтар» Донецьк, ФК «Дніпро» Дніпропетровськ, ФК «Говерла» Ужгород, ФК «Карпати» Львів, ФК «Чорноморець» Одеса, ФК «Металург» Запоріжжя, ФК «Динамо» Київ, ФК «Волинь» Луцьк, ФК «Ворскла» Полтава, ФК «Іллічівець» Маріуполь та ФК «Металіст» Харків.
 
За неналежну поведінку офіційних осіб застосовані фінансові санкції до ФК «Шахтар» Донецьк та ФК «Динамо» Київ.
 
За порушення регламентних норм при організації матчів застосовані фінансові санкції до ФК «Волинь» Луцьк, ФК «Олімпік» Донецьк та ФК «Карпати» Львів.
 
У зв’язку з недостатньою обґрунтованістю, справа за матеріалами Комітету з етики і чесної гри щодо вивчення ситуації, пов’язаної із порушенням п.п. 2, 5, 13 Кодексу етики і чесної, яка склалася після висловів в інтерв’ю 28 вересня 2014 року на каналі «2+2» в програмі «Профутбол» Генерального директора ТзОВ КПФ «Карпати» Дедишина І.М. в адресу віце-президента ФФУ Попова А.В., члена Виконкому ФФУ Гатаулліна І.Ф., голови Палати з вирішення спорів ФФУ Скворцова В.С., куратора системи арбітражу в Україні П. Колліни та голови Комітету арбітрів Мельничука В.Г. закрита, а матеріали справи повернуті до Комітету з етики і чесної гри.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Украинская ассоциация футбола

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Hawkins
      Hawkins, 13.06.2015 03:07
    0
    Интересно, а куда идут деньги с этих штрафов? Подспорье же отличное: штрафуем - распиливаем, штрафуем - распиливаем, повторить необходимое количество раз.
    Hawkins
      Hawkins, 13.06.2015 03:07
    0
    Интересно, а куда идут деньги с этих штрафов? Подспорье же отличное: штрафуем - распиливаем, штрафуем - распиливаем, повторить необходимое количество раз.
    lair.of.ursus
      lair.of.ursus, 12.06.2015 20:02
    0
    По первому абзацу: Все команды ПЛУ перед началом чемпионата вносят обязательные платежи "За неналежну поведінку вболівальників". Если деньги останутся, им потом вернут, может быть ...
    По последнему абзацу: Это же надо умудриться Дедишину І.М. так всех послать очень далеко и очень одновременно.
    Graider
      Graider, 12.06.2015 18:56
    +3
    olgorl, 12.06.2015 17:55
    Сукачі регіональнм, знову данину знімають з патріотва? Ой, коли вде вони нас чморить залишать новим Потібенькам?
    яке може бути патріцтво при грі між українськими командами? Всі українські клуби рівні між собою і пнутися, щоб довести більшу пацріотськість якоїсь команди нема ніякого сенсу.
    olgorl
      olgorl, 12.06.2015 17:55
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Сукачі регіональнм, знову данину знімають з патріотва? Ой, коли вде вони нас чморить залишать новим Потібенькам?
    diogendog
      diogendog, 12.06.2015 17:39
    +4
    11 клубів з тих хто були в ПЛ несуть покарання + Олександрія. Скоро буде без виключень. Просто будуть писати "Усі клуби ПЛ несуть покарання". І так щомісяця.
    diogendog
      diogendog, 12.06.2015 17:39
    +4
    11 клубів з тих хто були в ПЛ несуть покарання + Олександрія. Скоро буде без виключень. Просто будуть писати "Усі клуби ПЛ несуть покарання". І так щомісяця.
    Graider
      Graider, 12.06.2015 18:56
    +3
    olgorl, 12.06.2015 17:55
    Сукачі регіональнм, знову данину знімають з патріотва? Ой, коли вде вони нас чморить залишать новим Потібенькам?
    яке може бути патріцтво при грі між українськими командами? Всі українські клуби рівні між собою і пнутися, щоб довести більшу пацріотськість якоїсь команди нема ніякого сенсу.
    Hawkins
      Hawkins, 13.06.2015 03:07
    0
    Интересно, а куда идут деньги с этих штрафов? Подспорье же отличное: штрафуем - распиливаем, штрафуем - распиливаем, повторить необходимое количество раз.
    Hawkins
      Hawkins, 13.06.2015 03:07
    0
    Интересно, а куда идут деньги с этих штрафов? Подспорье же отличное: штрафуем - распиливаем, штрафуем - распиливаем, повторить необходимое количество раз.
    lair.of.ursus
      lair.of.ursus, 12.06.2015 20:02
    0
    По первому абзацу: Все команды ПЛУ перед началом чемпионата вносят обязательные платежи "За неналежну поведінку вболівальників". Если деньги останутся, им потом вернут, может быть ...
    По последнему абзацу: Это же надо умудриться Дедишину І.М. так всех послать очень далеко и очень одновременно.