Евробаскет-2015. Украинки стартовали с поражения от Франции

Украинская команда уступила вице-чемпионкам Европы

Національна збірна України зіграла перший матч на жіночому ЄвроБаскеті 2015.

Україна – Франція 55:79

Вже другий ЄвроБаскет поспіль українкам доводиться стартувати матчем з діючими віце-чемпіонками континенту.

Менше ніж за 40 секунд ігрового часу француженки повели – 0:4, однак наш капітан Аліна Ягупова з-за дуги скоротила відставання до мінімального, а за хвилину вивела українську збірну вперед. Тільки-но номінальні гості знову відірвалися в рахунку на чотири очки, здалеку закинула Вікторія Мірчева, а «енд ван» Ягупової знову подарував лідерство Україні. Білоцерківська і Дубровіна зробили перевагу в 4 очки вже нашої команди, і зрештою українки змогли виграти першу чверть у віце-чемпіонок Європи – 21:20. Це було останнє лідерство нашої збірної у цьому матчі. Однак якби там не було, а українські дівчата трималися гідно проти титулованих опоненток – на велику перерву команди пішли за 2-очкової переваги француженок – 33:35. Втім, у третій чверті віце-чемпіонки Європи таки намацали свою гру, використали перевагу в габаритах, стали нарощувати перевагу, поступово збільшуючи свій відрив у рахунку.

Завтра на збірну України чекає дуже важливий матч проти команди Чехії, яка сьогодні поступилася Чорногорії – 52:71.