Днепр не справился с Говерлой в Ужгороде

Подопечные Вячеслава Грозного второй раз в сезоне отобрали очки у днепропетровцев

14121
41

Один з небагатьох поєдинків, котрий впливав на долю місць у верхній частині турнірної таблиці, проходив в Ужгороді, паралельно з матчем «Шахтар» – «Карпати». Виборювати лігочемпіонівську путівку Мирон Маркевич вирішив без основної обойми гравців. Причина банальна – футболісти віддали всі сили у програному фіналі Ліги Європи, а шанси посісти в підсумку другу сходинку залишались не такими вже й великими. Відправивши у відпустку кількох легіонерів, наставник дніпропетровців, тим не менш, залишив у складі таких перевірених бійців, як Бойко, Чеберячко, Папа Гуйє, Федецький, Селезньов. А при першій необхідності з лави запасних були готові підсилити гру Коноплянка та Ротань.

Певно, Мирон Богданович покладав певні сподівання, що, колись рідні «Карпати» дадуть бій «Шахтарю». Проте, події першого тайму свідчили про інше – гірники впевнено вели в рахунку 2:0, щоправда згодом львів'яни один м'яч відквитали.

А от сценарій гри в Ужгороді був менш насиченим не те, що на голи, а й навіть на небезпечні моменти. Команди відверто не поспішали йти вперед, і хоча м'ячем краще володіли дніпропетровці, вижати щось конструктивне їм вдалось аж наприкінці першої половини гри. Активний на правому фланзі Ксьонз виходив на побачення з Ковалем, але метрів з 15 він пробив вище.

На другий тайм команди вийшли зібранішими, живішими і, зрештою, з сильнішим бажанням перемогти. Проте, попереду у «Дніпра», як і раніше, нічого не ладилось – мінімум ударів у площину воріт. «Говерла» ж шукала свого щастя в контратаках. Кілька разів господарі поля мали дуже перспективні виходи, проте індивідуальні дії футболістів ужгородської команди залишали бажати кращого.

У паралельному матчі «Карпати» зуміли зрівняти рахунок, і Маркевич, очевидно, оцінивши свої шанси завоювати срібло, пустив у гру Коноплянку та Ротаня, з розрахунком на підсилення атакуючої ланки. Але навіть цим виконавцям не вдалося посприяти такому жаданому голу.

Зосередивши всю увагу на атаці, дніпропетровська команда ледь не пропустила м'яч у свої ворота. У середині другого тайму з позиції лівого інсайду на виконання пробивав Хльобас. Удар у дальній кут прийняла на себе стійка.

А найнебезпечніший момент у «Дніпра» мав Федорчук. Удар ножицями від півзахисника дніпрян був видовищним, але забити не судилося – врятувала поперечка на пару з кіпером.

До останньої хвилини «Дніпро» робив безрезультатні спроби вирвати перемогу, але нічийний підсумок – закономірний результат.