Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны
Разное
|
629
0

Наші поки що непереможні!

Юніорки йдуть без поразок

На чемпіонаті юніорському Європи серед жінок (гравці не старші 18 років), що триває у сербському Нові-Саді, збірна України без поразок пройшла перше коло змагань. Підопічні Лариси Єщенко та Ірини Нагорної здолали команди Італії (77:67), Німеччини (80:66) та Туреччини (79:69).

Найкращою у складі нашої команди, та й загалом на турнірі, є Олеся Малашенко. Вона лідирує у списку бомбардирів, набираючи 21,3 очки в середньому за гру.

У наступному раунді українки зіграють з командами Сербії, Польщі та Швеції.

Збірна України виступає на змаганнях у такому складі: захисниці – Аріна Лисюк («Чеваката», Росія), Катерина Поляничка (КНЕУ), Олена Самбурська («Олімп-НАЕК»), Катерина Терещенко (КНЕУ); форварди – Марина Афанасьєва (КНЕУ), Катерина дорого бузова (ТІМ-СКУФ), Катерина Ковальова (КНЕУ), Вікторія Коломієць (ТІМ-СКУФ), Олеся Малашенко («Біла акація»), Олександр Досенко (КНЕУ); центрові – Таїсія Бовикіна (УГМК, Росія), Аліса Євтушенко («Козачка-ЗАлК»).

Федерація баскетболу України

Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Арбелоа поразил Лунина своим первым официальным решением
Футбол | 14 января 2026, 14:15 5
Арбелоа поразил Лунина своим первым официальным решением

Известна заявка «Реала» на следующий матч – там нет Куртуа

ФЕДОРЧУК: «Это провал селекции Динамо. Шовковский его даже в деле не видел»
Футбол | 14 января 2026, 12:09 8
ФЕДОРЧУК: «Это провал селекции Динамо. Шовковский его даже в деле не видел»

Летний новичок динамовцев Василий Буртник так и не дебютировал за команду

Комментарии 0
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.