Сергей ПОДДУБНЫЙ: «Энергии» больше повезло»

«Кардинал-Ровно» - «Энергия» - 2:2 (пен. 7:8). Послематчевый комментарий главного тренера ровенчан

Сергей ПОДДУБНЫЙ: «Энергии» больше повезло»

Сергій Піддубний, головного тренер МФК «Кардинал-Рівне»:

- Що тут казати? Раз програли – вилетіли, то зрозуміло що - невдача. Надіялися на кращий результат. Одна справа, коли команда програє, її «возять», а тут дві рівних команди, і по ходу гри ми вигравали і за рахунку 2:1 цілком могли забити їм 5 голів. Навіть забий ми один гол, і вже при рахунку 3:1 їм було б важко зрівняти рахунок, навіть якби вони пішли з п’ятим гравцем. М’яч пролітав між ногами, не забивали у порожні ворота. Можливо не вистачає майстерності? Але ж і якась доля везіння треба, щоб той гол залетів. А так, загалом, на майданчику було дві рівні команди, і кому більше пощастило, той і виграв.

На даний час «Енергії» більше щастить. Навіть в серії пенальті ми розпочинали першими, і їм постійно потрібно було відігруватися. А як на мене – це важче ніж бити першими. Коли забивається гол, потрібно вгадати кут у який пробити… Можливо якби в нас було два голкіпера, то тоді б можна було б пересмикнути. Тому довелося мені стати у ворота. І не через те, що Гурко не впорався. Просто потрібно було, щось змінити, поміняти, пересмикнути серію, щоб везіння пішло в іншу сторону. Але що є, те є.

Якщо говорити про найближче майбутнє, то ми домовилися, що за 5-8 місце ми грати не будемо. Ми сподівалися грати за медалі, а ті ігри не бачу сенсу грати. Тому зараз не знаю, подивимося, що нам скаже президент клубу.

Мені особисто дуже шкода хлопців, які протягом сезону вложили стільки праці. Правда не все було гладко, були певні нюанси, які відповідним чином мали негативний вплив на гравців. Хотілося б щоб все було краще…

 

Юрій РАЧКОВСЬКИЙ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Александр Тишура, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности