6425
0

ЧЕ по тяжелой атлетике. Украина - лидер общего зачета

Впервые за 20 лет сборная Украины - лучшая команда континента

На Чемпіонату Європи з важкої атлетики, який проходить в Грузії, наша національна жіноча збірна за підсумками виступу спортсменок стала кращою на континенті.

Цього року українки Юлія Паратова в категорії до 53 кг і Юлія Калина у категорії до 63 кг стали чемпіонками Європи та заробили по три золоті медалі. Анастасія Лисенко у категорії +75 кг дебютувала на дорослому чемпіонаті Європи та виборола три срібла для України. Ще чотири важкоатлетки увійшли в десятку найсильніших: Яна Дяченко в категорії до 48кг, Марія Хлян - до 69 кг і Ганна Козенко - до 75 кг посіли 6 місце на турнірі, Ірина Деха в категорії до 75 кг розмістилася на 8 місці. За результатами загальнокомандного заліку українська жіноча збірна посіла перше місце в Європі, друге місце дісталося команді з Росії і третє - Польщі.

Нагадаємо, що це перше чемпіонство для української збірної команди з важкої атлетики більш ніж за 20 років. Останній раз наша команда лідирувала в Європі у 1994 році.

Вітаємо головного тренера жіночої збірної Юрія Кучинова, весь тренерський штат та спортсменок з блискучим виступом на чемпіонаті Європи!