| Обновлено 14 апреля 2015, 14:42
4300
6

ЮЧМ. Украинцы проиграли австрийцам за три минуты

Юношеская сборная Украины лидировала в матче с австрийцами большую часть поединка

4300
6

В драматичному поєдинку підопічні Андрія Савченка провели другий поєдинок на чемпіонаті світу в Мариборі. Синьо-жовті не змогли втримати перевагу в дві шайби, програвши матчу у кінцівці третього періоду.

Австрія U18 – Україна U18 – 3:2 (0:1; 1:1; 2:0)

13 квітня 2015 року, 17:30. «Лєдна Дворана Табор» (м. Марибор)

Судді: Р. Халлін (Швеція), Г. Зганц (Словенфія), С. Шахнєвіч (Польща)

Україна: Дяченко (до 59:29). Мережко – Григор’єв, Александров – Поцілуєнко, Ганопольский – Зельдіч, Шпак. Ворона – Мазур – Фадєєв, Герасименко – Терчієв – Денискін, Алексанян-Петрович – Свищев – Геворкян, Нігматуллін – Щербаков – Генералов, Матвієнко.

Голи: 0:1. Герасименко (Александров, 18:49), 0:2. Терчієв (Мережко, 25:18), 1:2. Кромп (Віттінг, 33:03), 2:2. Кромп (Вольф, 57:48 – більш.), 3:2. Вінклер (Хаудум, 59:08)

Штраф: 33 – 16

Кидки: 38 – 19

Вкидання:

Найкращі гравці: Дяченко – Кромп

Вчорашній поєдинок нашої команди проти Словенії, а також дуже впевнена перемога Австрії над Японією змушувала вітчизняних вболівальників з тривогою очікувати матч Україна – Австрія. Втім побоювання виявились зайвими. На льоду «Лєдни Дворани» точилася рівна боротьба з обопільними шансами на успіх.

Стартову 20-хвилинку команди відіграли від оборони. Австрійці продуктивніше попрацювати в більшості, проте відзначилась наша команда: Єгор Герасименко замкнув передачу Олександра Александрова.

На початку другого періоду нашій команді зусиллями Артура Терчієва вдалося подвоїти перевагу. Тут же українці могли вирішувати долю гри: Даніель Вахтер отримав вилучення до кінця гри, а його колега Крістоф Ваппіс залишив австрійців втрьох. Прикро, але за дві хвилини подвійної чисельної переваги наші хокеїсти зуміли лише одного разу серйозно потурбувати Домініка Дівіса. Після цього у сина легендарного Райхарда Дівіса було небагато роботи. Кінцівку другого періоду та майже весь третій період шайба перебувала поблизу воріт Богдана Дяченка. Богдан весь третій період працював у поті чола, але втримати ворота на замку так і не зумів. Двічі наші суперники володіли подвійною чисельною перевагою. А відзначились вже тоді, коли у наших хокеїстів майже не залишилось.

Тож українська команда поступається Австрії, повторюючи сумну традицію невдалих третіх періодів у матчах проти цієї команди.

***
В першому поєдинку ігрового дня команда Японії перемогла збірну Італії з рахунком 6:5.