1547
0

Людмила Оляновская завоевала серебро на турнире в Словакии

Украинская спортсменка финишировала второй

Українка Людмила Оляновська відзначилася на міжнародних змаганнях серії ІААФ Челлендж зі спортивної ходьби, які відбулися у словацькому місті Дудінце. На дистанції 20 км вона фінішувала другою.

Основна боротьба за перемогу розгорнулася між Оляновською (вона представляє Київську та Хмельницьку області) та італійкою Елеонорою Джорджі. Вони лідирували більшу частину гонки, по черзі виходячи вперед. 10-кілометрову позначку атлетки подолали за 43 хвилини 15 секунд. І лише після 14 кілометрів дистанції Джорджі пішла у відрив. У підсумку італійка виграла з новим національним рекордом та рекордом змагань – 1:26.46. Людмила Оляновська – друга (1:28.18). Третьою, з відставанням від українки більш ніж у півхвилини, фінішувала ще одна італійка – Антонелла Палмізано. Ще одна наша співвітчизниця Віталіна Вітовщук показала 11-й час – 1:37.03.

Варто відзначити словацького скорохода Матея Тота – він виграв змагання на дистанції 50 км з третім часом у світовій історії – 3 години 34 хвилини 38 секунд.

Минулими вихідними відбулася ще ціла низка престижних змагань з позастадіонних видів. Головною подією став новий рекорд Європи, який у Лісабоні (Португалія) у напівмарафоні встановив британець Мо Фара – 59 хвилин 32 секунди.