Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Украина. Премьер лига
| Обновлено 04 марта 2015, 17:23
9613
21

В ФФУ перекроили календарь чемпионата в интересах сборной

Оставшиеся туры чемпионата и финал Кубка перенесены

| Обновлено 04 марта 2015, 17:23
9613
21
В ФФУ перекроили календарь чемпионата в интересах сборной

У середу, 4 березня, Виконавчим комітетом ФФУ було розглянуто звернення головного тренера національної збірної команди України Михайла Фоменка із клопотанням щодо внесення змін до плану-календаря Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Прем’єр-ліги сезону 2014/2015 рр.

Розглянувши клопотання, Виконком ФФУ з метою проведення повноцінної підготовки до матчів кваліфікаційного раунду ЧЄ-2016 збірної України із командами Іспанії (27 березня у Севільї) та Люксембургу (14 червня у Львові) вирішив внести зміни до плану-календаря Прем’єр-ліги сезону 2014/2015 рр., а саме перенести тури чемпіонату (базові дні):

18 тур – з 21.03.2015 р. на 04.04.2015 р.;
19 тур – з 04.04.2015 р. на 11.04.2015 р.;
20 тур – з 11.04.2015 р. на 18.04.2015 р.;
21 тур – з 18.04.2015 р. на 25.04.2015 р.;
22 тур – з 25.04.2015 р. на 02.05.2015 р.;
23 тур – з 02.05.2015 р. на 09.05.2015 р.;
24 тур – з 09.05.2015 р. на 16.05.2015 р.;
25 тур – з 16.05.2015 р. на 24.05.2015 р.;
26 тур – з 24.05.2015 р. на 30.05.2015 р.;

Крім того, було вирішено перенести фінал розіграшу Кубка України сезону 2014/2015 рр. з 31 травня на 4 червня.

Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Сенсационный вылет Алькараса. Определены полуфиналисты Мастерса в Майами
Теннис | 29 марта 2024, 02:59 2
Сенсационный вылет Алькараса. Определены полуфиналисты Мастерса в Майами

Карлос неожиданно проиграл Григору Димитрову, Александр Зверев выбил Фабиана Марожана

Полное согласие. Лунин в ближайшее время продлит контракт с Реалом