Витязь и АТЭК вновь выдали сверхрезультативный матч

Команды забросили 15 шайб!

2793
0

Не зважаючи на побоювання харківських вболівальників, на повторний поєдинок проти «АТЕКа» хокеїсти харківського «Витязя» налаштувались немов на фінальний двобій. В результаті сам матч став найрезультативнішим в чемпіонаті.

«Витязь» – «АТЕК» – 12:3 (6:0; 2:0; 4:3)

22 лютого 2015 року, 13:30. «Айс-Холл», 600 глядачів

Судді: В. Торяник, О. Проскурін, А. Ходячих

Витязь: Харитонов. Новиков – Панасенко, Попов – О. Романенко, Белєвцов – Воробйов, Матвієнко – Клокол. Ісаєнко – Панченко – Литвиненко, Савченко – Кобиков – Сальников, Максименко – Бобовников – Миколенко, Пономаренко – Щербань – Алексанян-Петрович.

АТЕК: Кучер (Люльчук, 9:06). Благой – Кривомаз, Дворецький – Д. Хонін, Ровінець. Бєга – Яковенко – Люлюк, Курський – Супрун – Янішевський, Марініч – Фроленко – Макоревич.

Голи: 1:0. Кобиков (О. Романенко, 0:41), 2:0. Алексанян-Петрович (Щербань, Матвієнко, 4:45), 3:0. Литвиненко (Панченко, Ісаєнко, 9:06 – більш.), 4:0. Алексанян-Петрович (Щербань, 10:23), 5:0. Сальников (Ісаєнко, О. Романенко, 15:22 – більш.), 6:0. Миколенко (Максименко, 19:45), 7:0. Литвиненко (Панасенко, Панченко, 26:53), 8:0. Ісаєнко (Сальников, Новиков, 33:31), 9:0. Ісаєнко (Литвиненко, Панченко, 41:01 – 5х3), 9:1. Дворецький (Ровінець, Курський, 42:43), 10:1. Панченко (Литвиненко, Новиков, 45:00), 11:1. Максименко (Бобовников, 51:17 – менш.), 12:1. Савченко (Сальников, Кобиков, 54:44), 12:2. Макоревич (Бєга, Яковенко, 58:20), 12:3. Бєга (Яковенко, 59:32).

Штраф: 12 – 8

У порівнянні з учорашнім матчем у складах команд відбулися мінімальні зміни. Гості недорахувались Антона Рослякова, який напередодні отримав травму. Його місце у першій ланці зайняв Ігор Люлюк. Що ж до харків’ян, то замість Ярослава Свищева, який відчував певний дискомфорт на фланзі, у матчі взяв участь дозаявлений напередодні Сергій Алексанян-Петрович. Забігаючи наперед, саме гравцю юніорської збірної команди України судилося стати одним із головних герої матчу.

Сьогоднішній матч розпочався так само як поєдинок вчорашній: Романенко – віддав, Кобиков – закинув. Щоправда, сьогодні харків’яни витратили на взяття воріт лише 41 секунду (вчора «АТЕК» протримався 1:35). На цьому збіги не закінчились. Не минуло й п’яти хвилин, а рахунок вже був 2:0. Алексанян-Петрович свій перший кидок у дорослому хокеї перетворив на гол. А ближче до середини періоду Сергій Супрун змушений був замінювати Кирила Кучера. Причиною цьому став прекрасний розіграш більшості у виконанні харків’ян. Віталію Литвиненку у цій ситуації залишалося лише закотити шайбу у порожній кут воріт.

В першому матчі цих команд вихід на лід Сергія Люльчука надихнув «АТЕК» і київська команда зуміла переломити гру. Цього разу «фактор Люльчука» не спрацював. Перший же кидок по його воротам завершився запалюванням червоного світла і «четвірки» на табло в графі «голи господарів». Знову відзначився Алексанян-Петрович. Ще до завершення періоду настрій гостям ще більше зіпсували Роман Сальников та Олександр Миколенко.

6:0 – після такого першого періоду відійти надзвичайно складно. Власне, гостям це зробити так і не вдалося. Другий період був не настільки результативним: рівень емоційного піднесення харків’ян впав та й кияни стали грати зібраніше. Втім свої дві шайби господарі закинули. Відзначились Віталій Литвиненко та Дмитро Ісаєнко.

Провівши другий період у форматі затишшя перед бурею, обидві команди в третьому періоді влаштували день відкритих дверей біля своїх воріт. Щонайменше п’ять з семи шайб у заключному ігровому відрізку були закинуті після провалів у обороні. Глядачі отримували задоволення від такого видовища. І лише тренери команд та голкіпери виглядали безрадісно.

Результатом цього обміну шайбами став підсумковий рахунок зустрічі – 12:3 на користь «Витязя». Перша перемога харків’ян у чемпіонаті! Враховуючи коротку турнірну дистанцію, перевершити таку результативність решті команд буде непросто.