Euro Ice Hockey Challenge: Украина уступила Польше

Первый блин у Александра Годынюка получился комом

© fhu.com.ua

Перед стартом турніру Euro Ice Hockey Challenge у Польщі перспективи нашої команди оцінювались не надто високо. Причиною тому відсутність значної кількості провідних виконавців та велика кількість вчорашніх та навіть сьогоднішніх юніорів, які не мали досвіду участі в матчах такого рівня.

Втім дебютний матч цього сезону для нашої команди та Олександра Годинюка на посаді її головного тренера вийшов напрочуд цікавим та результативним.

У стартовому періоді господарі відразу взялися за осаду воріт Євгена Напненка. Перевага «Кадри» вилилась в шайбу Мацєя Урбановича. Але ближче до завершення стартової 20-хвилинки наша команда вирівняла гру і використала свої шанси. Спочатку класичну шайбу у більшості закинув Олександр Побєдоносцев, а потім Дмитро Німенко перед самою сирено втік у відрив і переграв Пшемислава Одробного.

Другий період команди провели ще веселіше. Спочатку Юрій Наваренко збільшив перевагу нашої команди, а потім поляки протягом 30 секунд двічі розписалися у воротах Напненка. Втім останнє слово у періоді було за синьо-жовтими. Володимир Алексюк продемонстрував супернику міць свого кидка, а Віталій Доніка виявився найспритнішим на добиванні.

Заключний ігровий відрізок гості спробували зіграти від оборони, утримуючи рахунок. Але господарі майданчика втримати комфортну перевагу нашій команді не дозволили. Поляки знову вистрелили дуплетом: шайби Капіци та Каліновскі розділило трохи більше двох хвилин. Наприкінці поєдинку у поляків було кілька нагод вирвати перемогу, але Напненко діяв надійно.

В овертаймі господарі міцно тримали ініціативу в своїх руках. Тож шайба Рафала Дутки несподіваною не стала.

Перший млинець Олександра Годинюка традиційно для таких випадків вийшов глевким. Втім гра нашої команди залишила приємне враження, а з хорошою грою перемоги прийдуть.

В іншому матчі ігрового дня команда Угорщини розгромила Румунію з рахунком 8:0. Саме з румунами команда Годинюка завтра проведе свій другий матч на турнірі.

Польща – Україна – 6:5 ОТ (1:2; 2:3; 2:0; 1:0;)

6 лютого 2015 року, 20:30. «Тор-Тор Арена» (м. Торунь)

Судді: Г. Майєр, Л. Гергель, М. Полак, П. Каспжик

Україна: Напненко. Побєдоносцев – Рябенко, Наваренко – Алексюк, Р. Борисенко – Толстушко, Щербатюк. Варламов – Рамазанов – Благий, Німенко – Бондарєв – Доніка, Заблудовський – Гніденко – П. Борисенко, Лялька – Кузьмик – Захаров, Черненко.

Голи: 1:0. Урбанович (9:13), 1:1. Побєдоносцев (Варламов, Благий, 15:40 – більш.), 1:2. Німенко (Доніка, Толстушко, 19:49), 1:3. Наваренко (Доніка, 21:04), 2:3. Дутка (Поцєха, 23:18), 3:3. Ковалювка (Багінскі, Новорита, 23:48), 3:4. Алексюк (Бондарєв, Наваренко, 28:48 – більш.), 3:5. Доніка (Німенко, Наваренко, 32:46), 4:5. Каліновскі (Новорита, Урбанович, 48:32 – більш.), 5:5. Капіца (Поцєха, 50:54), 6:5. Дутка (Хмєлєвскі, Дзюбінскі, 63:15).

Штраф: 6 – 4