DAC 2015: Natus Vincere - домой

HyperGloryTeam не оставляют шансов украинскому коллективу

DAC 2015: Natus Vincere - домой
© StarLadder.TV

Игра между этими командами была на удивление равной в течение долгого времени. Вплоть до сороковой отметки команды не могли определить, кто же из них обладал преимуществом. Na'Vi в целом выносили больше денег, но при этом HGT грамотно реаизовывали единичные ганги, а также использовали сплит-пуш, чтоюы не подпустить противника близко к своей базе. Во время драки на Рошане HGT сумели забрать Аэгис, что и стало ключевым поворотом в игре. Следующий замес был выигран ими подчистую, равно как и ещё один. Нави попытались зайти на базу к HGT в последнем штурме, но умерли всей командой, после чего потеряли две линии. Последняя драка, уже под своей базой, также не принесла украинскому коллективу абсолютно ничего. Итог: уверенная победа HGT, Na'Vi вылетают из турнира на 9-12 месте.

Вот так китайский коллектив, постоянно болтающийся в квалификациях на многих турнирах, опускает с небес на землю именитую украинскую команду.

Что ждет Na`Vi в ближайщем будущем? Очередной дисбанд? Квалификации на The International?

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Метки
Новости партнеров
Комментарии
    Doktor_VAP
      Doktor_VAP, 07.02.2015 22:45
    0
    Чекаємо тепер на інтерв'ю Фаніка. про яке цілий день говорили коментатори...
    sagmozart
      sagmozart, 07.02.2015 20:46
    0
    http://cs7051.vk.me/c7005/v7005249/1ec93/xLSKq0gId4g.jpg
    sagmozart
      sagmozart, 07.02.2015 20:42
    0
    http://cs624620.vk.me/v624620313/1c034/kKDAVtbjiOU.jpg
    sagmozart
      sagmozart, 07.02.2015 09:43
    0
    Доречі я колись задавав питання, чому Ліона ніхто не пікає, він же топовий сапорт.
    На DAC Ліона 70 раз вибрали - номер 1 по пікам з вінрейтом 61,43%
    Sadixson
      Sadixson, 07.02.2015 05:40
    0
    Doktor_VAP, 07.02.2015 02:25
    А ось мені не підфартило. Дивився на "фірмову гру НаВі" аж до падіння другої сторони. Далі просто нерви не витримали і послав таких "продотерів" трохи далі ніж Шанхай.
    Як сказав би В. Леоненко, як би він коментував Доту2 - половину команди в мішок і з моста у воду. А Гоблака перед тим ще добряче зв'язати щоб випадково не виплив, бо ТАКІ САПОРТИ яких демонстрував він ТУПО НЕ ТОНУТЬ!!!!
    ЯК? як можна грати у професійній команді за саппорта і за всю гру поставити ДВА варди які давали хоч якусь видимість команді. Мегакруті варди попросту дістали : у кущі, щоб не дай Господи того варда ніхто не знайшов. Як результат - два саппорта не змогли НІЧОГО протиставить тому, що другу половину гри суперники тупо фармили їхні ліси.
    Інші "змагалися" у цікавій грі - хто більше фідане. ХВОСТ який, напевне, збирався один винести усіх по двічі, а як результат одна вдала ульта, Денді, який, здається так і не відійшов від показової гри і робив усе для того, щоб команда якнайшвидше поїхала додому, Ванскор із телекінезом супротивника не ДО големів, а ВІД них, ну і, нарешті, "неймовірні големи", яких Фанік примудрявся що одного, що двох, що всіх чотирьох кидати куди завгодно щоб тільки не приведи Господи не добити ворожих героїв.
    Залишається одне запитання: то може НаВі на відміну від уболівальників робили ставку не на перемогу, а на свій програш? Чи менеджер попросту вже купив білети на завтра і ну його той фінал???
    ТАКЕ НаВі 100% не потрібне на пятому чемпіонаті. Хай краще вбережуть наші нерви і виграють вдома старладери, чи якісь інші містечкові турніри, про які ми зможемо тільки прочитати на сайті і бути гордими від того. що перемогли "наші".
    по-моему дизбанд ничего не решит, как и раньше. просто надо тренироваться всей командой, а насколько слышно из интервью денди - они, как и БГ, играют тупо с листа, на скилле - вот и результат, что те, что эти - едут домой. то, что они вообще хоть что-то выигрывали - показатель их индивидуального уровня, который по прежнему высок, просто чтобы выигрывать турниры надо больше, чем просто скилл.
    да, тоже думалось про 322 в некоторых играх - но тут был реальный шанс поднять больше чистой суммой - так что сомневаюсь что именно сейчас они сливались умышленно... а так вообще по сезону - 100% были игры, где такое читалось невооружённым глазом.
    gel2l
      gel2l, 07.02.2015 03:55
    0
    Красавчики! Раз за разом они мокают лицом в хау-ноу своих лизунов и неадекватов показывая свой настоящий уровень.
    Doktor_VAP
      Doktor_VAP, 07.02.2015 02:25
    0
    А ось мені не підфартило. Дивився на "фірмову гру НаВі" аж до падіння другої сторони. Далі просто нерви не витримали і послав таких "продотерів" трохи далі ніж Шанхай.
    Як сказав би В. Леоненко, як би він коментував Доту2 - половину команди в мішок і з моста у воду. А Гоблака перед тим ще добряче зв'язати щоб випадково не виплив, бо ТАКІ САПОРТИ яких демонстрував він ТУПО НЕ ТОНУТЬ!!!!
    ЯК? як можна грати у професійній команді за саппорта і за всю гру поставити ДВА варди які давали хоч якусь видимість команді. Мегакруті варди попросту дістали : у кущі, щоб не дай Господи того варда ніхто не знайшов. Як результат - два саппорта не змогли НІЧОГО протиставить тому, що другу половину гри суперники тупо фармили їхні ліси.
    Інші "змагалися" у цікавій грі - хто більше фідане. ХВОСТ який, напевне, збирався один винести усіх по двічі, а як результат одна вдала ульта, Денді, який, здається так і не відійшов від показової гри і робив усе для того, щоб команда якнайшвидше поїхала додому, Ванскор із телекінезом супротивника не ДО големів, а ВІД них, ну і, нарешті, "неймовірні големи", яких Фанік примудрявся що одного, що двох, що всіх чотирьох кидати куди завгодно щоб тільки не приведи Господи не добити ворожих героїв.
    Залишається одне запитання: то може НаВі на відміну від уболівальників робили ставку не на перемогу, а на свій програш? Чи менеджер попросту вже купив білети на завтра і ну його той фінал???
    ТАКЕ НаВі 100% не потрібне на пятому чемпіонаті. Хай краще вбережуть наші нерви і виграють вдома старладери, чи якісь інші містечкові турніри, про які ми зможемо тільки прочитати на сайті і бути гордими від того. що перемогли "наші".
    Q1oH1k FORZA DnEpR
      Q1oH1k FORZA DnEpR, 06.02.2015 20:10
    0
    sagmozart, 06.02.2015 19:12
    В мене чомусь таке передчуття що Наві будуть намагаться забрати Артеса з ХР.
    Я уверен, что он им тупо не нужен? Денди и хвост таки лучше. Мое мнение похоже совпадает с мнением вилата. Идеальный лайнап, который можно собрать в нави сейчас - Хвост, Денди, Фобос, Алоха, Ванскор. Ну или фнг вместо ванскора, но вряд ли
    sagmozart
      sagmozart, 06.02.2015 19:12
    0
    В мене чомусь таке передчуття що Наві будуть намагаться забрати Артеса з ХР.
    sagmozart
      sagmozart, 06.02.2015 19:07
    0
    У Вілата срака горить пристойно так.
    gothic2004
      gothic2004, 06.02.2015 18:56
    0
    sagmozart, 06.02.2015 18:45
    Добре що я не встиг з роддому приїхати і подивитись на це убожество.
    Звісно що це має бути зміна складу. Лишити тільки Ванскора і Хвоста, може ще Ішутіна. Гоблака і Фанніка 100% гнать.
    Только вот в этой игре ХВОСТ нафидил на джаггере от души!
    sagmozart
      sagmozart, 06.02.2015 18:45
    0
    Добре що я не встиг з роддому приїхати і подивитись на це убожество.
    Звісно що це має бути зміна складу. Лишити тільки Ванскора і Хвоста, може ще Ішутіна. Гоблака і Фанніка 100% гнать.
    Victorious
      Victorious, 06.02.2015 18:44
    0
    Почитайте сейчас твиттер Вилата: https://twitter.com/v1lat
    Там много интересного, причем не только в постах, но и в реплаях ;)
    Victorious
      Victorious, 06.02.2015 18:34
    0
    How deep?
    Doktor_VAP
      Doktor_VAP, 07.02.2015 22:45
    0
    Чекаємо тепер на інтерв'ю Фаніка. про яке цілий день говорили коментатори...
    sagmozart
      sagmozart, 07.02.2015 20:46
    0
    http://cs7051.vk.me/c7005/v7005249/1ec93/xLSKq0gId4g.jpg
    sagmozart
      sagmozart, 07.02.2015 20:42
    0
    http://cs624620.vk.me/v624620313/1c034/kKDAVtbjiOU.jpg
    sagmozart
      sagmozart, 07.02.2015 09:43
    0
    Доречі я колись задавав питання, чому Ліона ніхто не пікає, він же топовий сапорт.
    На DAC Ліона 70 раз вибрали - номер 1 по пікам з вінрейтом 61,43%
    Sadixson
      Sadixson, 07.02.2015 05:40
    0
    Doktor_VAP, 07.02.2015 02:25
    А ось мені не підфартило. Дивився на "фірмову гру НаВі" аж до падіння другої сторони. Далі просто нерви не витримали і послав таких "продотерів" трохи далі ніж Шанхай.
    Як сказав би В. Леоненко, як би він коментував Доту2 - половину команди в мішок і з моста у воду. А Гоблака перед тим ще добряче зв'язати щоб випадково не виплив, бо ТАКІ САПОРТИ яких демонстрував він ТУПО НЕ ТОНУТЬ!!!!
    ЯК? як можна грати у професійній команді за саппорта і за всю гру поставити ДВА варди які давали хоч якусь видимість команді. Мегакруті варди попросту дістали : у кущі, щоб не дай Господи того варда ніхто не знайшов. Як результат - два саппорта не змогли НІЧОГО протиставить тому, що другу половину гри суперники тупо фармили їхні ліси.
    Інші "змагалися" у цікавій грі - хто більше фідане. ХВОСТ який, напевне, збирався один винести усіх по двічі, а як результат одна вдала ульта, Денді, який, здається так і не відійшов від показової гри і робив усе для того, щоб команда якнайшвидше поїхала додому, Ванскор із телекінезом супротивника не ДО големів, а ВІД них, ну і, нарешті, "неймовірні големи", яких Фанік примудрявся що одного, що двох, що всіх чотирьох кидати куди завгодно щоб тільки не приведи Господи не добити ворожих героїв.
    Залишається одне запитання: то може НаВі на відміну від уболівальників робили ставку не на перемогу, а на свій програш? Чи менеджер попросту вже купив білети на завтра і ну його той фінал???
    ТАКЕ НаВі 100% не потрібне на пятому чемпіонаті. Хай краще вбережуть наші нерви і виграють вдома старладери, чи якісь інші містечкові турніри, про які ми зможемо тільки прочитати на сайті і бути гордими від того. що перемогли "наші".
    по-моему дизбанд ничего не решит, как и раньше. просто надо тренироваться всей командой, а насколько слышно из интервью денди - они, как и БГ, играют тупо с листа, на скилле - вот и результат, что те, что эти - едут домой. то, что они вообще хоть что-то выигрывали - показатель их индивидуального уровня, который по прежнему высок, просто чтобы выигрывать турниры надо больше, чем просто скилл.
    да, тоже думалось про 322 в некоторых играх - но тут был реальный шанс поднять больше чистой суммой - так что сомневаюсь что именно сейчас они сливались умышленно... а так вообще по сезону - 100% были игры, где такое читалось невооружённым глазом.
    gel2l
      gel2l, 07.02.2015 03:55
    0
    Красавчики! Раз за разом они мокают лицом в хау-ноу своих лизунов и неадекватов показывая свой настоящий уровень.
    Doktor_VAP
      Doktor_VAP, 07.02.2015 02:25
    0
    А ось мені не підфартило. Дивився на "фірмову гру НаВі" аж до падіння другої сторони. Далі просто нерви не витримали і послав таких "продотерів" трохи далі ніж Шанхай.
    Як сказав би В. Леоненко, як би він коментував Доту2 - половину команди в мішок і з моста у воду. А Гоблака перед тим ще добряче зв'язати щоб випадково не виплив, бо ТАКІ САПОРТИ яких демонстрував він ТУПО НЕ ТОНУТЬ!!!!
    ЯК? як можна грати у професійній команді за саппорта і за всю гру поставити ДВА варди які давали хоч якусь видимість команді. Мегакруті варди попросту дістали : у кущі, щоб не дай Господи того варда ніхто не знайшов. Як результат - два саппорта не змогли НІЧОГО протиставить тому, що другу половину гри суперники тупо фармили їхні ліси.
    Інші "змагалися" у цікавій грі - хто більше фідане. ХВОСТ який, напевне, збирався один винести усіх по двічі, а як результат одна вдала ульта, Денді, який, здається так і не відійшов від показової гри і робив усе для того, щоб команда якнайшвидше поїхала додому, Ванскор із телекінезом супротивника не ДО големів, а ВІД них, ну і, нарешті, "неймовірні големи", яких Фанік примудрявся що одного, що двох, що всіх чотирьох кидати куди завгодно щоб тільки не приведи Господи не добити ворожих героїв.
    Залишається одне запитання: то може НаВі на відміну від уболівальників робили ставку не на перемогу, а на свій програш? Чи менеджер попросту вже купив білети на завтра і ну його той фінал???
    ТАКЕ НаВі 100% не потрібне на пятому чемпіонаті. Хай краще вбережуть наші нерви і виграють вдома старладери, чи якісь інші містечкові турніри, про які ми зможемо тільки прочитати на сайті і бути гордими від того. що перемогли "наші".
    Q1oH1k FORZA DnEpR
      Q1oH1k FORZA DnEpR, 06.02.2015 20:10
    0
    sagmozart, 06.02.2015 19:12
    В мене чомусь таке передчуття що Наві будуть намагаться забрати Артеса з ХР.
    Я уверен, что он им тупо не нужен? Денди и хвост таки лучше. Мое мнение похоже совпадает с мнением вилата. Идеальный лайнап, который можно собрать в нави сейчас - Хвост, Денди, Фобос, Алоха, Ванскор. Ну или фнг вместо ванскора, но вряд ли
    sagmozart
      sagmozart, 06.02.2015 19:12
    0
    В мене чомусь таке передчуття що Наві будуть намагаться забрати Артеса з ХР.
    sagmozart
      sagmozart, 06.02.2015 19:07
    0
    У Вілата срака горить пристойно так.
    gothic2004
      gothic2004, 06.02.2015 18:56
    0
    sagmozart, 06.02.2015 18:45
    Добре що я не встиг з роддому приїхати і подивитись на це убожество.
    Звісно що це має бути зміна складу. Лишити тільки Ванскора і Хвоста, може ще Ішутіна. Гоблака і Фанніка 100% гнать.
    Только вот в этой игре ХВОСТ нафидил на джаггере от души!
    sagmozart
      sagmozart, 06.02.2015 18:45
    0
    Добре що я не встиг з роддому приїхати і подивитись на це убожество.
    Звісно що це має бути зміна складу. Лишити тільки Ванскора і Хвоста, може ще Ішутіна. Гоблака і Фанніка 100% гнать.
    Victorious
      Victorious, 06.02.2015 18:44
    0
    Почитайте сейчас твиттер Вилата: https://twitter.com/v1lat
    Там много интересного, причем не только в постах, но и в реплаях ;)
    Victorious
      Victorious, 06.02.2015 18:34
    0
    How deep?