Арменд ДАЛЛКУ: «Первый день прошел отлично»

Футболист полтавской «Ворсклы» рассказал о старте второго сбора

Арменд ДАЛЛКУ: «Первый день прошел отлично»
«Перший тренувальний день на нашому другому зборі пройшов відмінно. Було помітно, що всі хлопці, добре відпочивши кілька днів, старалися і виконували вимоги наставників. Нам з Ахмедом Янузі було, звичайно, важкувато, оскільки ми прилетіли в Анталію вночі, і тільки о п'ятій ранку лягли спати, але, думаю, ми впоралися (посміхається).
 
Мені, як капітану команди, дуже приємно, що у нас в колективі присутній так званий зворотний зв'язок. Тренери завжди тримають руку на пульсі, контролюють наш стан, з усіма розмовляють. У такій обстановці взаєморозуміння приємно працювати, а повністю не віддаватися не можна. Нам може щось не подобатися, але ми поважаємо працю наставника, який готував цей план підготовки.
 
А вона, до речі, дещо змінилася. Я не можу сказати, що стало набагато простіше, адже навантаження бувають дуже навіть пристойні, але сама специфіка стала іншою. Немає такого, що іноді падаєш з ніг, втома накопичується якось поступово. Особливо після занять, на яких ми працювали над швидкістю. Такі вправи хлопцям сподобалися (посміхається).
 
На жаль, більшу частину першого збору я пропустив через пошкодження гомілкостопа. Було, звичайно, прикро, але під час відпочинку я зробив знімок, і зрозумів, що мені можна вже працювати. Нога ще болить, коли б'ю по м'ячу, але через кілька днів все буде в нормі.
 
В іншому в Туреччині все, як звичайно. Збори - це важка робота, але ми її не боїмося. Вперше на підготовку до Анталії я прилетів в 2006 році. Тоді «Ворсклу» тренував Віктор Носов, який інколи забороняв мені… тренуватися. Пам'ятаю, йде заняття, він мене кличе і каже: «Вільний, бери чай, йди в номер». Я не зрозумів, у чому справа! Мову ще знав погано, звернувся за допомогою до Дебатіка Цуррі, і той мені все пояснив...
 
Як з'ясувалося, тренеру не подобалося моє надмірне бажання працювати (посміхається). Він сказав, що свою норму навантаження Даллку вже отримав, більше не потрібно. Я тоді насилу його упросив залишитися на полі, щоб потягнутися, покачати прес!
 
Увечері Носов викликав нас з Цуррі на розмову. Сказав прийти в хол готелю. Ми підійшли в зазначений час, а Віктор Васильович сидів за одним столиком з тренерами ще трьох українських команд - здається, це були наставники донецького і запорізького «Металургів», а також ФК «Харків». Тренер піднявся, ми пішли за ним, а він обертається і каже колегам: «Бачите, які у мене охоронці...»
 
Таким був мій перший збір у Туреччині, куди я ось уже 10 років приїжджаю взимку з однією метою - якомога краще підготувати себе на весь рік, щоб потім перемагати разом з рідною «Ворсклою».
 
Великий привіт всім полтавським уболівальникам! Ми за вами вже скучили!»
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности