Голами отметились Безбородько и Фаворов

1660
0
ffu.org.ua

В п’ятницю, 23 січня, молодіжна збірна України провела свій перший матч в рамках турніру «Аntalya Cup», що триває в цей час в Туреччині. Суперником українців в сьогоднішній грі була збірна Албанії, яка в матчі-відкритті турніру поступилась збірній Ірану 2:1.

Перший тайм проходив в рівній боротьбі та завершився без голів. Тож всі основні події розгорнулися в другій половині зустрічі. На 63-й хвилині українцям вдалась контратака, в результату якої Безбородько, обігравши воротаря, що вийшов на перехоплення, метрів з 18-ти відправив м’яча у порожні ворота. Після пропущеного гола албанці, якім вже нічого було втрачати активізувались та почали грати в більш відкритий футбол, проте забили знову українці: скориставшись провалом албанців в обороні, на 88-й хвилині рахунок в матчі подвоїв Фаворов. Тож, фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу українців 2:0.

Свій наступний матч на турнірі підопічні Сергія Ковальця проведуть у понеділок, 26 січня проти команди Ірану. На даний момент в активі обох збірних по 3 очки, тож саме цей матч і визначить переможця турніру.

Україна U-21 – Албанія U-21 – 2:0
Голи: Безбородько (63), Фаворов

Україна: Бущан - Фатєєв, Сваток (Азацький), Дуць, Мігунов (Гребенюк, 85), Фаворов, Андріївський (Філімонов, 46), Шишка, Блізніченко (Барілко, 58), Данченко (Задерецький, 45), Хобленко (Безбородько, 45)