Сборная Украины U-16 разгромно уступила команде Франции

Украинская команда завершила выступление на Кубке Эгейского морря

1293
0

У четвер, 22 січня, юнацька збірна команда України провела свій третій матч на міжнародному турнірі «Кубок Егейського моря» у Туреччині. В останньому поєдинку на турнірі українці поступилися одноліткам із Франції з рахунком 0:3.

Зігравши внічию із Чехією та поступившись Греції, команда Олександра Петракова зустрічалася із найбільш серйозним суперником у групі. У першій половині першого тайму «синьо-жовті» гідно протистояли французькій збірній, нав’язавши боротьбу суперникам на кожному клаптику футбольного поля. На жаль, на 28-й хвилині український захист припустився помилки, якою вмить скористалися французи – Саар не залишив шансів Луніну.

На початку другого тайму арбітр призначив 11-метровий у ворота української збірної, який чітко реалізував Нгуямба. Наші футболісти аж до фінального свистка намагалися забити бодай гол престижу, але на 58-й хвилині через вилучення Авраменка і зовсім погіршила шанси на здобуття позитивного результату.

У підсумку, французька команда упіймала українців на контратаці, встановивши вже у компенсований арбітром час до другого тайму матчу остаточний рахунок. Гол забив Фортуне, який з’явився на полі на заміну під час другого тайму – 0:3.

Україна U-16 – Франція U-16 – 0:3

Голи: Саар (28), Нгуямба (46, пен), Фортуне (80+2)

Попередження: Авраменко

Вилучення: Авраменко (друга жовта картка)

Україна U-16: Лунін – Авраменко, В. Бондар (к), Чех, Дєда, Добарін (Гоменко, 41), Мусолітін (Малашевський, 52), Наумець (Безродний, 37, Смоляков, 60), Попов, Сухар (Мельничук, 52), Устименко (Кузьменко, 56)