Молодежная сборная Украины расписала ничью с Узбекистаном

Украинская команда провела первый товарищеский матч в нынешнем году

1328
1
В четвер, 22 січня, молодіжна збірна України провела перший товариський матч в цьому році. Суперником українців була команда Узбекистану, складена з гравців 1995 року народження, майбутній учасник ЧС-2015 у Новій Зеландії.

Цей матч закінчився нічиєю 1:1, що цілком відповідає подіям, що відбувались на футбольному полі. Перший тайм пройшов за рівної боротьби. Обидві команди мали декілька можливостей, щоб відкрити рахунок: спочатку свої моменти змарнували Данченко та Хобленко, а вже за декілька  хвилин ворота збірної України врятував Бущан, відбивши небезпечний удар гравця збірної Узбекистану. Проте на перерву українці пішли в ролі наздоганяючих: наприкінці першого тайму супернику вдалась небезпечна контратака, яка призвела до взяття воріт 0:1.

В другому тайму, повністю оновлений склад українців також мав перевагу над суперником, що також відобразилось і на табло: на 63 хвилини Безбородько увірвався до штрафної, та був збитий суперником, арбітр призначив пенальті, який впевнено сам Безбородько і реалізував. На цьому голи в даній зустрічі і закінчились.

Довго відпочивати «молодіжка» не буде і  вже завтра, 23 січня, матчем проти Албанії стартує у  турнірі «Antalya Сup». Нагадаємо, що в першому матчі турніру Іран обіграв Албанію з рахунком 2:1.

України U-21 –Узбекистан U-20 – 1:1

Голи: Безбородько (63, пен)

Україна (перший тайм): Бущан (Гриценко 30, Шеремета 60) Фатєєв, Болденков, Азацький, Задерецький, Фаворов, Гемега, Андріевський, Данченко, Хобленко (к), Барилко
Україна (другий тайм): Гриценко (Шеремета 60), Шишка, Дуць, Сваток, Мігунов, Філімонов, Козловський, Горбунов, Блізніченко, Безбородько