Украина U-17 проиграла Латвии
Юношеская сборная Украины стартовала в международном турнире в Беларуси
У понеділок, 19 січня, юнацька збірна команда України, складена з футболістів 1998 року народження, стартувала на міжнародному турнірі на призи Асоціації «Білоруська федерація футболу» - DevelopmentCup. У дебютному матчі «синьо-жовті» поступилися одноліткам з Латвії з рахунком 1:2.
Перший тайм пройшов у рівній безкомпромісній боротьбі, проте жодній з команд відзначитися у воротах суперника не вдалося. По перерві футболісти все-таки вирішили порадувати вболівальників на трибунах забитими м’ячами. Вже на п’ятій хвилині після відновлення гри команда Володимира Циткіна була змушена розпочинати з центра поля, помилка на правому фланзі захисту призвела до взяття воріт української команди.
Минуло усього шість хвилин, і збірній України вдалося відновити паритет у рахунку. Масована атака «синьо-жовтих» завершилася падінням гравця нашої команди у штрафному майданчику, а Матвєєнко «з точки» впевнено розвів м’яч та воротаря по різних кутах.
На жаль, на 60-й хвилині литовська збірна провела стрімку контратаку, у результаті якої, наші суперники встановили переможну крапку у поєдинку.
Наступний свій матч юнацька збірна України проведе 20 січня проти однолітків з Грузії.
Україна U-17 – Латвія U-17 – 1:2
ФФУ
Сообщить об ошибке
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
Настройте свою личную ленту новостей
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
Бокс
|
21 января 2026, 07:49
0
Марко Хук проведет второй бой за последние пять лет и выйдет на ринг 14 февраля
Футбол
|
21 января 2026, 07:25
5
Роль основного голеадора на себя возьмет Матвей Пономаренко
Футбол
|
21.01.2026, 10:17
Комментарии 0
Популярные новости