Месси показал свое мастерство в японском шоу

Аргентинец зарядил мяч на высоту 18 метров и потом с легкостью обработал его

Месси показал свое мастерство в японском шоу

Лионель Месси принял участие в одном из шоу на японском ТВ. Аргентинский форвард продемонстрировал фантастическое владение мячом, впрочем, как всегда, и выполнил довольно необычный трюк. Месси нужно было перебить мяч через планку на высоте 18 метров, после чего принять сферу и обработать. Форвард «Барселоны» справился с непростой задачей.

Sport.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    myroslavmail
      myroslavmail, 05.01.2015 21:30
    0
    Зідан кращий!
    yrma000
      yrma000, 05.01.2015 11:27
    0
    Комментарий свернут. Показать
    це фігня в порівняні з рональдіньо))4 рази підряд в перекладину, і мяч ні разу не впав
    https://www.youtube.com/watch?v=IOrx56Rss4U
    Maradona
      Maradona, 05.01.2015 09:35
    0
    RomarioUA, 05.01.2015 01:11
    Еханый бабай. Не сотвори себе кумира (с)
    Жить - это вообще хорошо.
    И мне лично похрен, есть ли Месси в это время, главное, чтобы родственники и я жили подольше
    Ну на счет кумира - это все эти религиозные штучки;)
    А за родителей ты прав на 100, ну и + Месси б пусть себе бегал
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 05.01.2015 01:11
    0
    Еханый бабай. Не сотвори себе кумира (с)
    Жить - это вообще хорошо.
    И мне лично похрен, есть ли Месси в это время, главное, чтобы родственники и я жили подольше
    Venigret
      Venigret, 05.01.2015 00:23
    0
    Да вы нах прикалываетесь спорт.уа? А за тем как он в туалет сходил не следите? Так бля 70 % футболистов может!
    Shurat88
      Shurat88, 04.01.2015 21:57
    0
    на 10-12 сек субтитры японские , а надпись по русски.
    Lawyer
      Lawyer, 04.01.2015 21:44
    0
    konstb333, 04.01.2015 21:36
    Студент в курсе, лучше с ним не спорь))
    ..дядьку, ти маєш свою думку..я маю свою думку..до чого тут це "студент знає"..зареєстрував потову скриньку під час навчання, а тому такий же логін зробив на цьому сайті..що за неповага до студентів?..чи сам ти не був студентом?..я не кричу, що я найрозумніший..чи можливо пишу, що Мессі ніхто.. я тільки написав, що він однозначно крутий, але чи унікальне це досягнення ми зможемо дізнатися, якщо таке спробують повторити інші футболісти..
    Lawyer
      Lawyer, 04.01.2015 21:38
    0
    zh.y, 04.01.2015 21:17
    а якщо дати Ібрагімовичу ще раз 10 так пробити, скільки він заб"є? без фарту такі м"ячі не забиваються
    ..звичайно, я це і мав на увазі, що відпрацювати конкретний удар ще не означає, що будуть голи..так і тут..якщо є талант і відчуття м'яча, то умови даного конкурсу можна виконати..і не обов'язково бути другим Мессі, щоб зробити такий удар..
    konstb333
      konstb333, 04.01.2015 21:36
    0
    Комментарий свернут. Показать
    zh.y, 04.01.2015 21:17
    а якщо дати Ібрагімовичу ще раз 10 так пробити, скільки він заб"є? без фарту такі м"ячі не забиваються
    Студент в курсе, лучше с ним не спорь))
    zh.y
      zh.y, 04.01.2015 21:17
    0
    Комментарий свернут. Показать
    а якщо дати Ібрагімовичу ще раз 10 так пробити, скільки він заб"є? без фарту такі м"ячі не забиваються
    zh.y
      zh.y, 04.01.2015 21:16
    0
    Комментарий свернут. Показать
    lenares83, 04.01.2015 17:00
    Перебил то он перебил, но прием мяча, мяч то не прилип к ниму, отскоки были большие, не с кем просто сравнить, вот интересно было бы как Ярмоленко или Коноплянка с этой бы задачей справились, может бы вообще мяч куда попало закинули а может и наоборот странно
    т.е. мяч, падающий с высоты 18 м., должен взять и прилипнуть к ноге? это гиря может прилипнуть к ноге, а вместе с ней к асфальту
    Lawyer
      Lawyer, 04.01.2015 19:45
    0
    konstb333, 04.01.2015 19:28
    Однозначно красавчик! Этот конкурс не сложный может только оказаться для футбольных жонглеров, но для профессиональных футболистов, он весьма не простой, так как такие удары они не отрабатывают! Это к посту выше
    ..ну так, звичайно..наприклад, Ібрагімович свій гол у ворота англійців відпрацьовував протягом всієї кар'єри
    ..всі профі-футболісти працюють з м'ячем майже кожного дня, вони відчувають м'яч..я ж не заперечую мегаталановитості Мессі, але цей конкурс не є найскладнішим завданням для футболістів..а точно дізнатися чи зможе ще хтось повторити те, що зробив Мессі на цьому відео можна тільки тоді, коли інші гравці візьмуть участь у такому змаганні..
    konstb333
      konstb333, 04.01.2015 19:28
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Однозначно красавчик! Этот конкурс не сложный может только оказаться для футбольных жонглеров, но для профессиональных футболистов, он весьма не простой, так как такие удары они не отрабатывают! Это к посту выше
    Lawyer
      Lawyer, 04.01.2015 18:12
    0
    ..Мессі однозначно крутий, але цей конкурс не такий вже і важкий для профі-футболіста..не думаю, що це щось надзвичайне, бо той же Кака чи Хаві, Туре чи Бейл змогли би зробити щось подібне..а ще є Ібрагімович, Роналду, Ді Маріа, Фабрегас та десятки інших талановитих футболістів..та що там зірки світового футболу, гравці з багатьох навіть не топ-чемпіонатів змогли би виконати умови цього конкурсу..так що це скоріше взаємовигідний піар-хід від якоїсь японської компанії, а ніж дійсно унікальний рекорд..
    gryniava
      gryniava, 04.01.2015 17:07
    0
    Розводе япошок на бабло! Красава!!!
    lenares83
      lenares83, 04.01.2015 17:00
    0
    Перебил то он перебил, но прием мяча, мяч то не прилип к ниму, отскоки были большие, не с кем просто сравнить, вот интересно было бы как Ярмоленко или Коноплянка с этой бы задачей справились, может бы вообще мяч куда попало закинули а может и наоборот странно
    myroslavmail
      myroslavmail, 05.01.2015 21:30
    0
    Зідан кращий!
    yrma000
      yrma000, 05.01.2015 11:27
    0
    Комментарий свернут. Показать
    це фігня в порівняні з рональдіньо))4 рази підряд в перекладину, і мяч ні разу не впав
    https://www.youtube.com/watch?v=IOrx56Rss4U
    Maradona
    online
      Maradona, 05.01.2015 09:35
    0
    RomarioUA, 05.01.2015 01:11
    Еханый бабай. Не сотвори себе кумира (с)
    Жить - это вообще хорошо.
    И мне лично похрен, есть ли Месси в это время, главное, чтобы родственники и я жили подольше
    Ну на счет кумира - это все эти религиозные штучки;)
    А за родителей ты прав на 100, ну и + Месси б пусть себе бегал
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 05.01.2015 01:11
    0
    Еханый бабай. Не сотвори себе кумира (с)
    Жить - это вообще хорошо.
    И мне лично похрен, есть ли Месси в это время, главное, чтобы родственники и я жили подольше
    Venigret
      Venigret, 05.01.2015 00:23
    0
    Да вы нах прикалываетесь спорт.уа? А за тем как он в туалет сходил не следите? Так бля 70 % футболистов может!
    Shurat88
      Shurat88, 04.01.2015 21:57
    0
    на 10-12 сек субтитры японские , а надпись по русски.
    Lawyer
      Lawyer, 04.01.2015 21:44
    0
    konstb333, 04.01.2015 21:36
    Студент в курсе, лучше с ним не спорь))
    ..дядьку, ти маєш свою думку..я маю свою думку..до чого тут це "студент знає"..зареєстрував потову скриньку під час навчання, а тому такий же логін зробив на цьому сайті..що за неповага до студентів?..чи сам ти не був студентом?..я не кричу, що я найрозумніший..чи можливо пишу, що Мессі ніхто.. я тільки написав, що він однозначно крутий, але чи унікальне це досягнення ми зможемо дізнатися, якщо таке спробують повторити інші футболісти..
    Lawyer
      Lawyer, 04.01.2015 21:38
    0
    zh.y, 04.01.2015 21:17
    а якщо дати Ібрагімовичу ще раз 10 так пробити, скільки він заб"є? без фарту такі м"ячі не забиваються
    ..звичайно, я це і мав на увазі, що відпрацювати конкретний удар ще не означає, що будуть голи..так і тут..якщо є талант і відчуття м'яча, то умови даного конкурсу можна виконати..і не обов'язково бути другим Мессі, щоб зробити такий удар..
    konstb333
      konstb333, 04.01.2015 21:36
    0
    Комментарий свернут. Показать
    zh.y, 04.01.2015 21:17
    а якщо дати Ібрагімовичу ще раз 10 так пробити, скільки він заб"є? без фарту такі м"ячі не забиваються
    Студент в курсе, лучше с ним не спорь))
    zh.y
      zh.y, 04.01.2015 21:17
    0
    Комментарий свернут. Показать
    а якщо дати Ібрагімовичу ще раз 10 так пробити, скільки він заб"є? без фарту такі м"ячі не забиваються
    zh.y
      zh.y, 04.01.2015 21:16
    0
    Комментарий свернут. Показать
    lenares83, 04.01.2015 17:00
    Перебил то он перебил, но прием мяча, мяч то не прилип к ниму, отскоки были большие, не с кем просто сравнить, вот интересно было бы как Ярмоленко или Коноплянка с этой бы задачей справились, может бы вообще мяч куда попало закинули а может и наоборот странно
    т.е. мяч, падающий с высоты 18 м., должен взять и прилипнуть к ноге? это гиря может прилипнуть к ноге, а вместе с ней к асфальту
    Lawyer
      Lawyer, 04.01.2015 19:45
    0
    konstb333, 04.01.2015 19:28
    Однозначно красавчик! Этот конкурс не сложный может только оказаться для футбольных жонглеров, но для профессиональных футболистов, он весьма не простой, так как такие удары они не отрабатывают! Это к посту выше
    ..ну так, звичайно..наприклад, Ібрагімович свій гол у ворота англійців відпрацьовував протягом всієї кар'єри
    ..всі профі-футболісти працюють з м'ячем майже кожного дня, вони відчувають м'яч..я ж не заперечую мегаталановитості Мессі, але цей конкурс не є найскладнішим завданням для футболістів..а точно дізнатися чи зможе ще хтось повторити те, що зробив Мессі на цьому відео можна тільки тоді, коли інші гравці візьмуть участь у такому змаганні..
    konstb333
      konstb333, 04.01.2015 19:28
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Однозначно красавчик! Этот конкурс не сложный может только оказаться для футбольных жонглеров, но для профессиональных футболистов, он весьма не простой, так как такие удары они не отрабатывают! Это к посту выше
    Lawyer
      Lawyer, 04.01.2015 18:12
    0
    ..Мессі однозначно крутий, але цей конкурс не такий вже і важкий для профі-футболіста..не думаю, що це щось надзвичайне, бо той же Кака чи Хаві, Туре чи Бейл змогли би зробити щось подібне..а ще є Ібрагімович, Роналду, Ді Маріа, Фабрегас та десятки інших талановитих футболістів..та що там зірки світового футболу, гравці з багатьох навіть не топ-чемпіонатів змогли би виконати умови цього конкурсу..так що це скоріше взаємовигідний піар-хід від якоїсь японської компанії, а ніж дійсно унікальний рекорд..
    gryniava
      gryniava, 04.01.2015 17:07
    0
    Розводе япошок на бабло! Красава!!!
    lenares83
      lenares83, 04.01.2015 17:00
    0
    Перебил то он перебил, но прием мяча, мяч то не прилип к ниму, отскоки были большие, не с кем просто сравнить, вот интересно было бы как Ярмоленко или Коноплянка с этой бы задачей справились, может бы вообще мяч куда попало закинули а может и наоборот странно