Рыбка пошел по стопам Милевского

Голкипер «Динамо» провел отпуск в Майами

Голкипер киевского «Динамо» Александр Рыбка пошел по стопам экс-партнера по команде Артема Милевского, и провел свой отпуск в Майами. О том, что отпуск удался, говорит его запись в Instagram.

«Последний денек в Майами! Спасибо, тут круто!», - написал Рыбка в социальной сети.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    d1927k
      d1927k, 05.01.2015 23:26
    0
    Заголовок в стилі...але якби не цей заголовок, то переглядів було б в рази менше, але навіщо вам ці заголовкт..пишіть статтю цікаву
    vovazin1991
      vovazin1991, 05.01.2015 15:02
    0
    Повністю підтримую!!! Особисто я користуюся спорт.юа як єдиним спортивним ресурсом. Мені так здається чи за "правління" Копія на сайті було якось цікавіш, новини були цікавіші і людей більше було. Колись пишеш комент і отразу получаєш відповідь на нього, тепер потрібно кілька годин чекати. Дома навіть не пишу нічого, а так сиджу на роботі то моніторю чи відписали чи ні
    supergrass
      supergrass, 05.01.2015 11:26
    0
    Йоссар'ян, 05.01.2015 01:52
    И нафиг Рыбке спонсировать пребывание в Майами сразу четырёх тёл??!...
    Тёл, и их аморфных, алчных тел????
    Йоссар'ян
      Йоссар'ян, 05.01.2015 01:52
    0
    И нафиг Рыбке спонсировать пребывание в Майами сразу четырёх тёл??!...
    Тёл, и их аморфных, алчных тел????
    Streng
      Streng, 04.01.2015 23:11
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Пойти по стопам Милевского значит - начать пробухивать карьеру. А этот просто в отпуск сьездил
    maksimochka
      maksimochka, 04.01.2015 21:31
    0
    Ничего.скоро будут европейские зарплаты.все украинцы смогут отдыхать где угодно
    Владимир Сагайдак
      Владимир Сагайдак, 04.01.2015 21:15
    0
    США. Флорида. Майями. Что может быть лучше? Это парадайз!
    winger_ua
      winger_ua, 04.01.2015 21:10
    0
    В который раз хочу спросить: куда смотрит Министерство обороны? Почему эти физически здоровые и умственно слабые тела (идальные солдаты) - еще не в АТО????
    Lawyer
      Lawyer, 04.01.2015 20:51
    0
    Dragon9, 04.01.2015 19:15
    І знову я з тобою згідний
    ..я вже стільки разів писав, що потрібно наповнювати сайт цікавим матеріалом, а не провокаційними дешевими замітками з сенсаційними заголовками..але спорт.юа не цікавиться думками користувачів..для них головне кількість переглядів, що дасть змогу мати вигідніші рекламні контракти..але якби на сайті було не 1 чи 2 цікаві статті, а хоча б 10, то і постійних відвідувачів було б набагато більше, ніж випадкових переглядів сенсаційних новин..але часто спорт.юа і одну статтю не може нормально написати..не так давно в статті про лігу чемпіонів було мінімум 5 значних помилок та багато неправдивої інформації..але коли я написав про це, то мій коментар видалили..
    ..звичайно, що спорт.юа - то по суті приватна власність..як хочуть так і працюють..але якщо називаєте себе №1 в українській інтернет журналістиці, то як мінімум маєте вести активний діалог зі своєю аудиторією, щоб знати що цікаво читачам..
    LEX66
      LEX66, 04.01.2015 20:42
    0
    Dragon9, 04.01.2015 19:15
    І знову я з тобою згідний
    Згідний тому що рідний? А взагалі то "згоден" або "погоджуюсь"
    Dragon9
      Dragon9, 04.01.2015 19:15
    0
    І знову я з тобою згідний
    Lawyer
      Lawyer, 04.01.2015 18:14
    0
    ..а спорт.юа продовжує дивувати своїх читачів дивними заголовками..вам недавно дали приз як найкращому спортивному інтернет-змі..а де приз за найкращі провокаційно-сенсаційні спортивні заголовки?
    Fredee
      Fredee, 04.01.2015 16:40
    0
    Ориентируясь на заголовок от спорт_уа, я первым делом подумал, что Санек ушел в запой. ))
    zh.y
      zh.y, 04.01.2015 16:02
    0
    Комментарий свернут. Показать
    и шо? была б у меня такая зарплата, я б тоже поехал)) в чём сенсация?))
    d1927k
      d1927k, 05.01.2015 23:26
    0
    Заголовок в стилі...але якби не цей заголовок, то переглядів було б в рази менше, але навіщо вам ці заголовкт..пишіть статтю цікаву
    vovazin1991
      vovazin1991, 05.01.2015 15:02
    0
    Повністю підтримую!!! Особисто я користуюся спорт.юа як єдиним спортивним ресурсом. Мені так здається чи за "правління" Копія на сайті було якось цікавіш, новини були цікавіші і людей більше було. Колись пишеш комент і отразу получаєш відповідь на нього, тепер потрібно кілька годин чекати. Дома навіть не пишу нічого, а так сиджу на роботі то моніторю чи відписали чи ні
    supergrass
      supergrass, 05.01.2015 11:26
    0
    Йоссар'ян, 05.01.2015 01:52
    И нафиг Рыбке спонсировать пребывание в Майами сразу четырёх тёл??!...
    Тёл, и их аморфных, алчных тел????
    Йоссар'ян
      Йоссар'ян, 05.01.2015 01:52
    0
    И нафиг Рыбке спонсировать пребывание в Майами сразу четырёх тёл??!...
    Тёл, и их аморфных, алчных тел????
    Streng
      Streng, 04.01.2015 23:11
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Пойти по стопам Милевского значит - начать пробухивать карьеру. А этот просто в отпуск сьездил
    maksimochka
      maksimochka, 04.01.2015 21:31
    0
    Ничего.скоро будут европейские зарплаты.все украинцы смогут отдыхать где угодно
    Владимир Сагайдак
      Владимир Сагайдак, 04.01.2015 21:15
    0
    США. Флорида. Майями. Что может быть лучше? Это парадайз!
    winger_ua
      winger_ua, 04.01.2015 21:10
    0
    В который раз хочу спросить: куда смотрит Министерство обороны? Почему эти физически здоровые и умственно слабые тела (идальные солдаты) - еще не в АТО????
    Lawyer
      Lawyer, 04.01.2015 20:51
    0
    Dragon9, 04.01.2015 19:15
    І знову я з тобою згідний
    ..я вже стільки разів писав, що потрібно наповнювати сайт цікавим матеріалом, а не провокаційними дешевими замітками з сенсаційними заголовками..але спорт.юа не цікавиться думками користувачів..для них головне кількість переглядів, що дасть змогу мати вигідніші рекламні контракти..але якби на сайті було не 1 чи 2 цікаві статті, а хоча б 10, то і постійних відвідувачів було б набагато більше, ніж випадкових переглядів сенсаційних новин..але часто спорт.юа і одну статтю не може нормально написати..не так давно в статті про лігу чемпіонів було мінімум 5 значних помилок та багато неправдивої інформації..але коли я написав про це, то мій коментар видалили..
    ..звичайно, що спорт.юа - то по суті приватна власність..як хочуть так і працюють..але якщо називаєте себе №1 в українській інтернет журналістиці, то як мінімум маєте вести активний діалог зі своєю аудиторією, щоб знати що цікаво читачам..
    LEX66
      LEX66, 04.01.2015 20:42
    0
    Dragon9, 04.01.2015 19:15
    І знову я з тобою згідний
    Згідний тому що рідний? А взагалі то "згоден" або "погоджуюсь"
    Dragon9
      Dragon9, 04.01.2015 19:15
    0
    І знову я з тобою згідний
    Lawyer
      Lawyer, 04.01.2015 18:14
    0
    ..а спорт.юа продовжує дивувати своїх читачів дивними заголовками..вам недавно дали приз як найкращому спортивному інтернет-змі..а де приз за найкращі провокаційно-сенсаційні спортивні заголовки?
    Fredee
      Fredee, 04.01.2015 16:40
    0
    Ориентируясь на заголовок от спорт_уа, я первым делом подумал, что Санек ушел в запой. ))
    zh.y
      zh.y, 04.01.2015 16:02
    0