Олександр ЮЗІК: «Ми плануємо провести зміни в колективі»

«Кардинал-Ровно» – «Приват» – 7:2. Послематчевый комментарий главного тренера криворожан

Олександр ЮЗІК: «Ми плануємо провести зміни в колективі»
© Фото www.mfcprivat.com.ua

Не примушуючи чекати представників преси, за традицією першим на післяматчеву прес-конференцію з’явився головний тренер «Привату» Олександр Юзік.

- Приємно, що ми взяли участь в такій акції, яку провів МФК «Кардинал-Рівне». В такий важкий час нам треба обов’язково звернути увагу на те, що в нас відбувається в країні. Вважаю цю акцію вчасною, адже вона якраз для тих людей, які борються не на майданчику, а захищають нашу країну в зоні АТО. Тому ми всією командою підтримуємо таку акцію.

А відносно гри, чи відповідає їй рахунок? Ви всі спортивні люди, і все самі прекрасно бачили і розумієте ситуацію. І те, що відбувається на майданчику, і те, що поза ним. Сьогодні, на жаль, доводиться констатувати ще раз, і ніби в кожному інтерв’ю я це повторюю, постійно розмовляю з керівництвом клубу і хлопцями. На даний час в колективі є 5-6 чоловік, які вже зараз можуть досягати результату і на рівних грати з командами Екстра-ліги. Іншим же футболістам треба підтягуватися до необхідного рівня, намагатися виконувати те, що до них доносить тренер, та те, що відпрацьовується на тренуваннях, і не боятися втілювати це на майданчику.

Ніби у нас все проходить, як слід. Ми багато часу приділяємо аналізу ігор, тактичним напрацюванням на тренуваннях. І здається на тренуваннях все проходить, але, на жаль, цим і відрізняється досвідчений футболіст від новачків, які, вийшовши на майданчик в офіційній грі, про все забувають. Таке враження, що в їхній голові відбувається ніби збій, і вони все втрачають. Ось, коли вони навчаться не відрізняти тренувальну гру від офіційної, вірю, що тоді і буде результат. Я кожного разу їм довожу, що результат робиться від першої до останньої секунди. І якби не складалася гра, поки не прозвучить фінальний свисток, вона ще не програна.

Зрозуміло, що сьогодні «Кардинал» грав на результат, і хлопці очевидно були вже десь на новорічних святах – відкривали шампанське. Проте, ми в другому таймі створили достатню кількість моментів. Лише після пропущеного сьомого голу, я нарахував 5-6 моментів, після яких ми повинні були «розписуватися» у воротах. Ось тут і робиться результат. Я їм ще раз наголосив, що свого часу дуже розумна людина сказала: «Поки не відбувся фінальний свисток – гра не програна». Вони сьогодні цього не виконали.

Проте, якби там не було, я все одно привітаю хлопців зі стартом в Екстра-лізі. Хтось із них залишиться в команді, хтось ні. Ми плануємо провести зміни в колективі, і вже 17 січня, коли ми знову гратимемо тут уже кубкову гру, ви побачите значно змінений склад «Привату», і сподіваюся, що результат теж буде зовсім іншим. А сьогодні, маємо те, що маємо.

Наостанок хочу привітати всіх з наступаючими святами – з Новим роком, з Різдвом, побажати гарно відсвяткувати, і після свят з новими силами повернутися на майданчик.

Юрій РАЧКОВСЬКИЙ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности