Будник вернулся в Ворсклу

Футболист полтавского клуба рассказал о своей аренде в чешском «Словане»

Будник вернулся в Ворсклу
Півзахисник атакувального плану Євген Буднік, який повернувся з оренди з чеського «Слована» з міста Ліберець, разом із дружиною зараз відпочивають на екзотичному Мадагаскарі. Прес-служба встановила зв’зок із Євгеном, щоб дізнатися, з якими почуттями він повертається в головну футбольну команду Духовної столиці України. 
 
«Мені дуже приємно, що ви мені зателефонували, цікавитеся справами. Отож, скажу, що дуже задоволений повернутися додому. За час, поки грав у «Словані», набув певного досвіду в чеському чемпіонаті, став мислити по-європейськи. Це стосується як суто побутових питань, так і ставлення до футболу в цілому. Весь цей час я, що цілком зрозуміло, слідкував за виступами «Ворскли», підтримував зв’язок з головним тренером та хлопцями. Своєю  натхненою працею й самовіддачею на тренуваннях буду намагатися заслужити довіру тренерського штабу», - резюмував Євген Буднік. 
 
Рік тому, маючи чинний контракт з «біло-зеленими», та не потрапляючи до стартової одинадцятки, молодий амбіційний гравець вирішив спробувати свої сили в клубі, зацікавленому в послугах футболіста. Сьогодні йому 24, він змужнів та готовий усіма силами допомогти своєму клубу у вирішенні турнірних завдань.  
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности