Руководством ФФУ занялись правоохранительные органы

Следственными органами уже начато досудебное расследование по подозрению в отмывании денег

Руководством ФФУ занялись правоохранительные органы

Слідчими органами вже розпочато досудове розслідування в рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 209 КК України «Легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом за попередньою змовою групою осіб». Інормацію про це внесено у ЄРДР. Про це повідомляють джерела Еспресо.TV.

В середу, 3-го грудня, президент ФФУ на брифінгу для журналістів заявив, що не бачить підстав для своєї добровільної відставки. Це було сказано у відповідь на довгий перелік системних помилок і зловживань допущених Коньковим, які виклали у своєму рішенні члени виконавчого комітету Федерації футболу Києва .

Список службових «гріхів» першого керівника національної федерації та його найближчого оточення вражає і вже неодноразово був опублікований у ЗМІ.

Згідно оцінки незалежних експертів, деякі «футбольні ініціативи» команди Конькова виглядають, як відверта розтрата коштів ФФУ в особливо великих розмірах. Опозиційні до чинного голови джерела у федерації стверджують, що мова йде про мільйони доларів США, які були витрачені зовсім не на користь вітчизняного футболу.

Від власних джерел у правоохоронних органах Еспресо.TV стало відомо, що за даними фактами слідчими органами вже розпочато досудове розслідування в рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 209 КК України «Легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом за попередньою змовою групою осіб». Інормацію про це внесено у ЄРДР. Деталі будуть опубліковані згодом.

Раніше Еспресо.TV неодноразово повідомляв, що Коньков діє не в інтересах України. В результаті його діяльності Україна втратила можливість поборотися за ЧЄ-2020, ледь не програла у справі «кримського футболу».

Раніше також ми повідомляли про те, як Анатолій Коньков планував «розпилити» гроші УЄФА та ФІФА на манеж у Вишгороді, але його вчасно зупинили. Спочатку УЄФА та ФІФА виділяли гроші на будівництво міні-стадіонів у регіонах Україні, але Коньков вирішив побудувати манеж. Тепер замість нього планують побудувати цих 17-18 міні-стадіонів.

Еспресо.TV

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Метки
Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Йоссар'ян
    Йоссар'ян, 06.12.2014 02:45
    0
    Це тільки юридичні підстави до його відставки ( точніше, лише сподівання, що САМ піде у відставку
    -- примусити його до цього кроку в регламенті нема жодних важелів; а зі скликанням перевиборної конференції є суттєві проблеми -- рИгів у обласних федераціях, чиї голоси будуть визначати долю голови ФФУ, ще чималенько! ) за фінансові зловживання!...
    Якби ж то ще можна було б його притягнути до відповідальності за антиукраїнську лінію, що під його головуванням провадила в життя ФФУ!!!
    Ось і сьогодні елегантно обійшли ініціативу Карпат до Дня Війська в суботу розпочинати матчі в підтримку армії!... Ригівська ментальність спритно вивернулась та нав'язала взамін цього акцію в підтримку переселенців - тільки б не розгнівати Ахмєта!!!
    В сміттєвий бак Коня та усю ту рИгівську шоблу з ФФУ!!!
    Ще най згадають цьому "реформатору" ковбасні вітрини в Домі Футболу, аби закусон був завжди під рукою!...
    Footballboy
    Footballboy, 05.12.2014 22:46
    0
    ggjldjlybr, 05.12.2014 21:45
    извените запятую не там поставил долббо"бы вы ,
    ребята
    Ты бы в школу сходил.
    Footballboy
    Footballboy, 05.12.2014 22:39
    0
    Евгений Найт, 05.12.2014 22:20
    Остаётся только порадоваться за правоохранительные органы, которые точно не упустят возможности срубить с "кристально чистого" ФФУ денег...
    А шо, в Крыму свет включили?
    Footballboy
    Footballboy, 05.12.2014 22:37
    0
    wrath, 05.12.2014 16:32
    что за репрессии?
    А ты не воруй.
    Евгений Найт
    Евгений Найт, 05.12.2014 22:20
    0
    Остаётся только порадоваться за правоохранительные органы, которые точно не упустят возможности срубить с "кристально чистого" ФФУ денег...
    Dron
    Dron, 05.12.2014 21:54
    0
    ggjldjlybr, 05.12.2014 21:45
    извените запятую не там поставил долббо"бы вы ,
    ребята
    долббо"б ты, даже не можешь запятую поставить
    ggjldjlybr
    ggjldjlybr, 05.12.2014 21:45
    0
    извените запятую не там поставил долббо"бы вы ,
    ребята
    Dron
    Dron, 05.12.2014 17:45
    0
    ппц нечаянно нагрянет)
    sg-404
    sg-404, 05.12.2014 17:43
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ростов, ждёт ребят....!
    aicraft1965
    aicraft1965, 05.12.2014 17:35
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Говорят и на Шеву дело завели за декларацию Королевской, где он зарплату свою в Динаме подписал 25 тыс. грн. за год...
    olgorl
    olgorl, 05.12.2014 17:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Проходимцы заказали прославленного капитана ДК и сборной? Месяца три назад была эта инфа. Коньков сказал, что ничего не подписывал. Видать подпись транспортировали уже?
    mmkozik
    mmkozik, 05.12.2014 17:18
    0
    коньков - чмо
    shpachok54
    shpachok54, 05.12.2014 17:17
    0
    Сплетуть лапті, навіть до ворожки не ходи.
    ampl7
    ampl7, 05.12.2014 17:11
    0
    wrath, 05.12.2014 16:32
    что за репрессии?
    О каких "репрессиях" ты бредишь? ФФУ в настоящее время - ахметовская банда присосавшаяся к футболу
    wrath
    wrath, 05.12.2014 16:32
    0
    Комментарий свернут. Показать
    что за репрессии?
    Дядя Коля
    Дядя Коля, 05.12.2014 16:12
    0
    ДАВНО ПОРА! КОНЬ ПОРА ДОМОЙ (В РОСТОВ) )))))))
    Йоссар'ян
    Йоссар'ян, 06.12.2014 02:45
    0
    Це тільки юридичні підстави до його відставки ( точніше, лише сподівання, що САМ піде у відставку
    -- примусити його до цього кроку в регламенті нема жодних важелів; а зі скликанням перевиборної конференції є суттєві проблеми -- рИгів у обласних федераціях, чиї голоси будуть визначати долю голови ФФУ, ще чималенько! ) за фінансові зловживання!...
    Якби ж то ще можна було б його притягнути до відповідальності за антиукраїнську лінію, що під його головуванням провадила в життя ФФУ!!!
    Ось і сьогодні елегантно обійшли ініціативу Карпат до Дня Війська в суботу розпочинати матчі в підтримку армії!... Ригівська ментальність спритно вивернулась та нав'язала взамін цього акцію в підтримку переселенців - тільки б не розгнівати Ахмєта!!!
    В сміттєвий бак Коня та усю ту рИгівську шоблу з ФФУ!!!
    Ще най згадають цьому "реформатору" ковбасні вітрини в Домі Футболу, аби закусон був завжди під рукою!...
    Footballboy
    Footballboy, 05.12.2014 22:46
    0
    ggjldjlybr, 05.12.2014 21:45
    извените запятую не там поставил долббо"бы вы ,
    ребята
    Ты бы в школу сходил.
    Footballboy
    Footballboy, 05.12.2014 22:39
    0
    Евгений Найт, 05.12.2014 22:20
    Остаётся только порадоваться за правоохранительные органы, которые точно не упустят возможности срубить с "кристально чистого" ФФУ денег...
    А шо, в Крыму свет включили?
    Footballboy
    Footballboy, 05.12.2014 22:37
    0
    wrath, 05.12.2014 16:32
    что за репрессии?
    А ты не воруй.
    Евгений Найт
    Евгений Найт, 05.12.2014 22:20
    0
    Остаётся только порадоваться за правоохранительные органы, которые точно не упустят возможности срубить с "кристально чистого" ФФУ денег...
    Dron
    Dron, 05.12.2014 21:54
    0
    ggjldjlybr, 05.12.2014 21:45
    извените запятую не там поставил долббо"бы вы ,
    ребята
    долббо"б ты, даже не можешь запятую поставить
    ggjldjlybr
    ggjldjlybr, 05.12.2014 21:45
    0
    извените запятую не там поставил долббо"бы вы ,
    ребята
    Dron
    Dron, 05.12.2014 17:45
    0
    ппц нечаянно нагрянет)
    sg-404
    sg-404, 05.12.2014 17:43
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ростов, ждёт ребят....!
    aicraft1965
    aicraft1965, 05.12.2014 17:35
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Говорят и на Шеву дело завели за декларацию Королевской, где он зарплату свою в Динаме подписал 25 тыс. грн. за год...
    olgorl
    olgorl, 05.12.2014 17:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Проходимцы заказали прославленного капитана ДК и сборной? Месяца три назад была эта инфа. Коньков сказал, что ничего не подписывал. Видать подпись транспортировали уже?
    mmkozik
    mmkozik, 05.12.2014 17:18
    0
    коньков - чмо
    shpachok54
    shpachok54, 05.12.2014 17:17
    0
    Сплетуть лапті, навіть до ворожки не ходи.
    ampl7
    ampl7, 05.12.2014 17:11
    0
    wrath, 05.12.2014 16:32
    что за репрессии?
    О каких "репрессиях" ты бредишь? ФФУ в настоящее время - ахметовская банда присосавшаяся к футболу
    wrath
    wrath, 05.12.2014 16:32
    0
    Комментарий свернут. Показать
    что за репрессии?
    Дядя Коля
    Дядя Коля, 05.12.2014 16:12
    0
    ДАВНО ПОРА! КОНЬ ПОРА ДОМОЙ (В РОСТОВ) )))))))