УПЛ вернула Золотой матч

Первые матчи 1/4 финала КУ и 10-й тур чемпионата проведут в марте 2015-го

УПЛ вернула Золотой матч

За ініціативи клубів, на розгляд Загальних зборів Учасників ПЛ були запропоновані зміни до календаря та Регламенту змагань, зокрема, проведення «Золотого матчу», перенесення перших матчів 1/4 фіналу Кубка України з 3 грудня 2014 р. на 4 березня 2015 р. та перенесення матчів 10-го туру Чемпіонату ПЛ на весняну частину змагань.

За результатами факсового опитування клубів були прийняті наступні рішення. Внести проект змін до Регламенту та календаря змагань щодо проведення «Золотого матчу», а також перенести перші матчі 1/4 фіналу Кубка України з 3 грудня 2014 р. на 4 березня 2015 р.

Прийняті зміни набудуть чинності після затвердження їх Виконавчим комітетом ФФУ.

fpl.ua

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Метки
Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool, 17.11.2014 14:22
    0
    valenok2-1, 17.11.2014 12:07
    "Убедительный довод" Тільки в цьому сезоні! Розкажи про всі інші сезони і про те коли в останній раз МД премагав ШД
    ================================================
    Так. Цього сезону. Коли команду Шахтар поставили у свідомо нерівні умови, коли почалося цькування гравців Шахтара надміри, коли клуби ті, що раніше програвали стали вигравати у Шахтара. І раптом керівництво Дніпра так стурбувалося *золотим матчем*. Вирішило підстрахуватися. Чому? Тому що немає упевненості, що зможуть виграти чемпіонат.
    Скільки істерики від керівництва Дніпра, його уболівальників з-за *золотого матчу*. Через таку подію, що за 23 чемпіонати було один раз.
    Тобі самому не смішно?
    А ти знаєш які клуби голосували за золотий мяч а які ні? Можливо Шахта теж голосувала ЗА Ти говориш, що проти Шахти зараз взбунтовались всі.. То можливо Шахта і проголосувала за золотий мяч (Фарми вже не зливають а навіть відбирають очки) Вже не буде по 5 забитих в матчах з фармами. То можливо Шахта себе підстраховує ?
    valenok2-1
    valenok2-1, 17.11.2014 12:07
    0
    Комментарий свернут. Показать
    "Убедительный довод" Тільки в цьому сезоні! Розкажи про всі інші сезони і про те коли в останній раз МД премагав ШД
    ================================================
    Так. Цього сезону. Коли команду Шахтар поставили у свідомо нерівні умови, коли почалося цькування гравців Шахтара надміри, коли клуби ті, що раніше програвали стали вигравати у Шахтара. І раптом керівництво Дніпра так стурбувалося *золотим матчем*. Вирішило підстрахуватися. Чому? Тому що немає упевненості, що зможуть виграти чемпіонат.
    Скільки істерики від керівництва Дніпра, його уболівальників з-за *золотого матчу*. Через таку подію, що за 23 чемпіонати було один раз.
    Тобі самому не смішно?
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool, 17.11.2014 11:51
    0
    valenok2-1, 17.11.2014 07:36
    Щоб фарми Шахті не зливали з комфортним рахунком для забеспечення чемпіонства!
    ===================================
    Убедительный довод на фоне игр сюзерен-вассал:
    Шахтер - Заря 0-1
    Шахтер -МД 1-2
    Днепр-Динамо 0-3
    Днепр - Олимпик 5-0
    "Убедительный довод" Тільки в цьому сезоні! Розкажи про всі інші сезони і про те коли в останній раз МД премагав ШД
    solova63
    solova63, 17.11.2014 09:07
    0
    makas11, 16.11.2014 21:28
    ты о нарушении регламента в "деле Дишленковича"?или просто так трольнул?В данном случае все было согласно регламента. все участники проголосовали за заизменение. в случае с Дишленковичем как минимум 3 клуба были против а значит изменять статус игрока а вместе с ним ситему голосования регламента было как раз рещением властьимущих или тех кто заплатил ффу за то чтобы металист не лишали 45 очков за 15 тех поражений.)
    не напрягайся! Тебе твоим слабым умишком все равно не понять о чем я! Он у тебя забит разным бредовым дерьмом вроде "15 техпоражений и 45 очков". И места для здравых мыслей, похоже, не осталось...
    valenok2-1
    valenok2-1, 17.11.2014 07:36
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Щоб фарми Шахті не зливали з комфортним рахунком для забеспечення чемпіонства!
    ===================================
    Убедительный довод на фоне игр сюзерен-вассал:
    Шахтер - Заря 0-1
    Шахтер -МД 1-2
    Днепр-Динамо 0-3
    Днепр - Олимпик 5-0
    valenok2-1
    valenok2-1, 17.11.2014 07:31
    0
    Комментарий свернут. Показать
    За ініціативи клубів, на розгляд Загальних зборів Учасників ПЛ були запропоновані зміни до календаря та Регламенту змагань, .....
    ====================================
    А почему во множественном числе? Что это за мания величия?
    Или разъяснения для СМИ не в счет?
    baol
    baol, 17.11.2014 07:12
    0
    нужен золотой матч или нет - вопрос, который не может решаться за один день, а вот принимать такие решения по ходу сезона неправильно.
    whitelight
    whitelight, 17.11.2014 07:01
    0
    Комментарий свернут. Показать
    такое есть! На сайте ,по ходу , зарплату тоже получают от сепаратиста ,он же поставил Януковича!он же разворовал всю украину!Почему он не в своем любимом донбассе?почему он не в тюрьме или не сбежал в ростов за попередником?
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool, 17.11.2014 00:38
    0
    v.pirogov75, 16.11.2014 23:54
    Я ЧЕСТНО НЕ ПОЙМУ ЗАЧЕМ НУЖЕН ЗОЛОТОЙ МАТЧ
    Щоб фарми Шахті не зливали з комфортним рахунком для забеспечення чемпіонства!
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool, 17.11.2014 00:37
    0
    Я не розумію, "Міндолін" Спор Уа що бабло відстігає чи що?? Чувак 3 дня гадить на Дніпро, Динамо (Дирка, Пердяне, пише) а спорт уа по барабану бачу.. Зате мене забанили за слова: "Ахметов Сепаратист"..
    v.pirogov75
    v.pirogov75, 16.11.2014 23:54
    0
    Я ЧЕСТНО НЕ ПОЙМУ ЗАЧЕМ НУЖЕН ЗОЛОТОЙ МАТЧ
    petja.88
    petja.88, 16.11.2014 22:19
    0
    Я звичайно за але чому міняють правила під час самої гри???Ну що все у вас через коліно робиться(((.Та дограйте чемпіонат і тоді вносіть корективи....Ні вкотре вівці довели що вони вівці.
    k.titorenko@mail.ru
    k.titorenko@mail.ru, 16.11.2014 21:52
    0
    Правильно.
    makas11
    makas11, 16.11.2014 21:28
    0
    solova63, 16.11.2014 21:18
    Вот интересно, существует ли в мире еще хоть одна страна, культивирующая футбол, в которой так часто меняли бы Регламент прямо по ходу чемпионата?.. Сразу и не вспомню... К сожалению, у нас это становится традицией - менять правила в угоду "властьнынчепредержащим".....
    ты о нарушении регламента в "деле Дишленковича"?или просто так трольнул?В данном случае все было согласно регламента. все участники проголосовали за заизменение. в случае с Дишленковичем как минимум 3 клуба были против а значит изменять статус игрока а вместе с ним ситему голосования регламента было как раз рещением властьимущих или тех кто заплатил ффу за то чтобы металист не лишали 45 очков за 15 тех поражений.)
    solova63
    solova63, 16.11.2014 21:18
    0
    Вот интересно, существует ли в мире еще хоть одна страна, культивирующая футбол, в которой так часто меняли бы Регламент прямо по ходу чемпионата?.. Сразу и не вспомню... К сожалению, у нас это становится традицией - менять правила в угоду "властьнынчепредержащим".....
    Dron
    Dron, 16.11.2014 21:05
    0
    10-й тур чемпионата проведут в марте 2015-го
    __________________
    В тексте новости этого нет.
    Oleh Hrunyk
    Oleh Hrunyk, 16.11.2014 20:57
    0
    А може Золотий?
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 16.11.2014 20:46
    0
    Золтой ?!!
    Может Злотый ?
    Dron
    Dron, 16.11.2014 20:41
    0
    Перенести первые игры 1/4 КУ рационально, "Золотой матч" тоже нужен.
    Но 10 тур на весну переносить, это уже перебор.
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool, 17.11.2014 14:22
    0
    valenok2-1, 17.11.2014 12:07
    "Убедительный довод" Тільки в цьому сезоні! Розкажи про всі інші сезони і про те коли в останній раз МД премагав ШД
    ================================================
    Так. Цього сезону. Коли команду Шахтар поставили у свідомо нерівні умови, коли почалося цькування гравців Шахтара надміри, коли клуби ті, що раніше програвали стали вигравати у Шахтара. І раптом керівництво Дніпра так стурбувалося *золотим матчем*. Вирішило підстрахуватися. Чому? Тому що немає упевненості, що зможуть виграти чемпіонат.
    Скільки істерики від керівництва Дніпра, його уболівальників з-за *золотого матчу*. Через таку подію, що за 23 чемпіонати було один раз.
    Тобі самому не смішно?
    А ти знаєш які клуби голосували за золотий мяч а які ні? Можливо Шахта теж голосувала ЗА Ти говориш, що проти Шахти зараз взбунтовались всі.. То можливо Шахта і проголосувала за золотий мяч (Фарми вже не зливають а навіть відбирають очки) Вже не буде по 5 забитих в матчах з фармами. То можливо Шахта себе підстраховує ?
    valenok2-1
    valenok2-1, 17.11.2014 12:07
    0
    Комментарий свернут. Показать
    "Убедительный довод" Тільки в цьому сезоні! Розкажи про всі інші сезони і про те коли в останній раз МД премагав ШД
    ================================================
    Так. Цього сезону. Коли команду Шахтар поставили у свідомо нерівні умови, коли почалося цькування гравців Шахтара надміри, коли клуби ті, що раніше програвали стали вигравати у Шахтара. І раптом керівництво Дніпра так стурбувалося *золотим матчем*. Вирішило підстрахуватися. Чому? Тому що немає упевненості, що зможуть виграти чемпіонат.
    Скільки істерики від керівництва Дніпра, його уболівальників з-за *золотого матчу*. Через таку подію, що за 23 чемпіонати було один раз.
    Тобі самому не смішно?
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool, 17.11.2014 11:51
    0
    valenok2-1, 17.11.2014 07:36
    Щоб фарми Шахті не зливали з комфортним рахунком для забеспечення чемпіонства!
    ===================================
    Убедительный довод на фоне игр сюзерен-вассал:
    Шахтер - Заря 0-1
    Шахтер -МД 1-2
    Днепр-Динамо 0-3
    Днепр - Олимпик 5-0
    "Убедительный довод" Тільки в цьому сезоні! Розкажи про всі інші сезони і про те коли в останній раз МД премагав ШД
    solova63
    solova63, 17.11.2014 09:07
    0
    makas11, 16.11.2014 21:28
    ты о нарушении регламента в "деле Дишленковича"?или просто так трольнул?В данном случае все было согласно регламента. все участники проголосовали за заизменение. в случае с Дишленковичем как минимум 3 клуба были против а значит изменять статус игрока а вместе с ним ситему голосования регламента было как раз рещением властьимущих или тех кто заплатил ффу за то чтобы металист не лишали 45 очков за 15 тех поражений.)
    не напрягайся! Тебе твоим слабым умишком все равно не понять о чем я! Он у тебя забит разным бредовым дерьмом вроде "15 техпоражений и 45 очков". И места для здравых мыслей, похоже, не осталось...
    valenok2-1
    valenok2-1, 17.11.2014 07:36
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Щоб фарми Шахті не зливали з комфортним рахунком для забеспечення чемпіонства!
    ===================================
    Убедительный довод на фоне игр сюзерен-вассал:
    Шахтер - Заря 0-1
    Шахтер -МД 1-2
    Днепр-Динамо 0-3
    Днепр - Олимпик 5-0
    valenok2-1
    valenok2-1, 17.11.2014 07:31
    0
    Комментарий свернут. Показать
    За ініціативи клубів, на розгляд Загальних зборів Учасників ПЛ були запропоновані зміни до календаря та Регламенту змагань, .....
    ====================================
    А почему во множественном числе? Что это за мания величия?
    Или разъяснения для СМИ не в счет?
    baol
    baol, 17.11.2014 07:12
    0
    нужен золотой матч или нет - вопрос, который не может решаться за один день, а вот принимать такие решения по ходу сезона неправильно.
    whitelight
    whitelight, 17.11.2014 07:01
    0
    Комментарий свернут. Показать
    такое есть! На сайте ,по ходу , зарплату тоже получают от сепаратиста ,он же поставил Януковича!он же разворовал всю украину!Почему он не в своем любимом донбассе?почему он не в тюрьме или не сбежал в ростов за попередником?
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool, 17.11.2014 00:38
    0
    v.pirogov75, 16.11.2014 23:54
    Я ЧЕСТНО НЕ ПОЙМУ ЗАЧЕМ НУЖЕН ЗОЛОТОЙ МАТЧ
    Щоб фарми Шахті не зливали з комфортним рахунком для забеспечення чемпіонства!
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool
    FC Dnipro (FCDD) - FC Liverpool, 17.11.2014 00:37
    0
    Я не розумію, "Міндолін" Спор Уа що бабло відстігає чи що?? Чувак 3 дня гадить на Дніпро, Динамо (Дирка, Пердяне, пише) а спорт уа по барабану бачу.. Зате мене забанили за слова: "Ахметов Сепаратист"..
    v.pirogov75
    v.pirogov75, 16.11.2014 23:54
    0
    Я ЧЕСТНО НЕ ПОЙМУ ЗАЧЕМ НУЖЕН ЗОЛОТОЙ МАТЧ
    petja.88
    petja.88, 16.11.2014 22:19
    0
    Я звичайно за але чому міняють правила під час самої гри???Ну що все у вас через коліно робиться(((.Та дограйте чемпіонат і тоді вносіть корективи....Ні вкотре вівці довели що вони вівці.
    k.titorenko@mail.ru
    k.titorenko@mail.ru, 16.11.2014 21:52
    0
    Правильно.
    makas11
    makas11, 16.11.2014 21:28
    0
    solova63, 16.11.2014 21:18
    Вот интересно, существует ли в мире еще хоть одна страна, культивирующая футбол, в которой так часто меняли бы Регламент прямо по ходу чемпионата?.. Сразу и не вспомню... К сожалению, у нас это становится традицией - менять правила в угоду "властьнынчепредержащим".....
    ты о нарушении регламента в "деле Дишленковича"?или просто так трольнул?В данном случае все было согласно регламента. все участники проголосовали за заизменение. в случае с Дишленковичем как минимум 3 клуба были против а значит изменять статус игрока а вместе с ним ситему голосования регламента было как раз рещением властьимущих или тех кто заплатил ффу за то чтобы металист не лишали 45 очков за 15 тех поражений.)
    solova63
    solova63, 16.11.2014 21:18
    0
    Вот интересно, существует ли в мире еще хоть одна страна, культивирующая футбол, в которой так часто меняли бы Регламент прямо по ходу чемпионата?.. Сразу и не вспомню... К сожалению, у нас это становится традицией - менять правила в угоду "властьнынчепредержащим".....
    Dron
    Dron, 16.11.2014 21:05
    0
    10-й тур чемпионата проведут в марте 2015-го
    __________________
    В тексте новости этого нет.
    Oleh Hrunyk
    Oleh Hrunyk, 16.11.2014 20:57
    0
    А може Золотий?
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 16.11.2014 20:46
    0
    Золтой ?!!
    Может Злотый ?
    Dron
    Dron, 16.11.2014 20:41
    0
    Перенести первые игры 1/4 КУ рационально, "Золотой матч" тоже нужен.
    Но 10 тур на весну переносить, это уже перебор.