Хавбек «Металлиста» не поможет сборной из-за травмы

8049
30
ffu.org.ua

Півзахисник національної команди України Едмар Галовський, на жаль, не зможе допомогти збірній у найближчому матчі відбірного циклу до Євро-2016 проти Люксембургу. Вердикт лікарів свідчить, що до цієї гри Едмар не встигне повністю відновитися після ушкодження задньої поверхні стегна, отриманого у матчі за харківський «Металіст». Відтак досвідчений півзахисник уже залишив розташування «синьо-жовтих». Бажаємо Еду швидшого одужання та повернення до своїх високих ігрових кондицій!

Натомість до табору національної команди викликано хавбека київського «Динамо» Романа Безуса. Як, відомо, Роман постійно отримує запрошення до складу збірної. На нинішній момент, на його рахунку 17 ігор та чотири голи за головну команду країни.