4

Украинская молодежка провела первый матч в новом составе

Команда Ковальца обыграла «Динамо-2»

У понеділок, 10 листопада, розпочався збір молодіжної збірної команди України, складеної з футболістів 1994 року народження. Нагадаємо, що Сергій Ковалець викликав 24 футболісти до тренувального табору «молодіжки».

У перший день футболісти провели тренування на НТК ім. В. Баннікова. А вже у вівторок, зіграли першу контрольну гру проти «Динамо-2». Збірна України зіграла два тайми двома складами.

В першому таймі команди придивлялися одна до одної, граючи досить обережно. Основні події розгорнулися у другій половині зустрічі. Першими відкрили рахунок саме молодіжна збірна України, відзначився Володимир Барілко. Проте досить швидко динамівцям вдалося зрівняти рахунок. Проте на цьому голи в зустрічі не закінчились. Наприкінці матчу, українську «молодіжку» вивів вперед Дмитро Хльобас, який влучно реалізував пенальті.

Перший офіційний матч нова «молодіжка» проведе 13 листопада, на стадіоні НТК ім. В. Баннікова проти команди Туреччини. Початок зустрічі 15:00, пряма трансляція на телеканалі «Футбол».

«Динамо-2» - молодіжна збірна України – 1:2
Голи
: Барілко, Хльобас (пен.)

Перший тайм: Гриценко, Дуць, Хобленко, Фатєєв, Сваток, Юрченко, Фаворов, Данченко, Козловский, Мігунов, Жураховський
Другий тайм: Баштаненко, Філімонов, Фатєєв, Жураховський, Дуць, Сторчоус, Хобленко, Азацький, Гринь, Барілко, Гемега, Гриценко