Сергій ПІДДУБНИЙ: «Недооцінки суперника не було»

Кардинал-Ровно» – «Спортлидер+» – 2:5. Послематчевый комментарий главного тренера ровенчан

Сергій ПІДДУБНИЙ: «Недооцінки суперника не було»

На відміну від тренера гостей, головний тренер господарів Сергій Піддубний дещо примусив себе зачекати, але це і зрозуміло, адже він безпосередньо перебував на майданчику, тому і затримався в роздягальні.

- По самій грі, хочу сказати, що наробили багато помилок, як-то кажуть – невимушених. У першому таймі намагалися нав’язувати свою гру, створювали комбінації, хороші моменти, але голи не позабивали. І після першого тайму пішли з майданчика за рахунку 1:1. А ось в другому таймі пропустили голи в простих ситуаціях. Помилялися і коли треба було самим забити. Нібито створили комбінацію, зробили більшість, але не точний останній пас, і вийшло, що бігли в атаку, а потрапили в полон. Виходило так, що помилялися, якраз наші досвідчені гравці.

Я думаю, що все-таки таке буває. Не хочу рубати з плеча, що це щось жахливе, якийсь провал. Гру потрібно розбирати, виявляти помилки, щоб в подальшому їх не допускати. Були в нас виходи один в один, які потрібно було реалізовувати. Удари в порожні ворота потрібно забивати, якщо вже немає воротаря, то треба заносити той м’яч у ворота. Хотілося б, щоб такі голи все-таки забивалися.

Що стосується першої четвірки, яка частіше пропускала, то тут, напевно, я помилився в тому, що ми перегравали на майданчику. Можливо потрібно було частіше мінятися. Тому нас не вистачало якраз фізично, ми підсідали і не встигали вертатися. А коньком «Спотртлідера+» якраз і є контратаки. А так я думаю, їм було б важко щось зробити. Тому перш за все вважаю, що помилився я. Навіть, за рахунку 1:0, а згодом – 1:1, треба було сісти і грати простіше, а я примушував хлопців награвати комбінації, які ми маємо зробити. Але все-таки, на мою думку, це рано чи пізно має дати свої плоди, гравці притруться один до одного, адже зараз нові четвірки, і дещо не вистачає зіграності.

Як на мене, то новий майданчик для нас плюс, але після однієї підлоги, потрібно ще звикнути до другої, адже зараз м’яч вже по-іншому ковзає. Навіть, можна сказати, що ми грали в рівних умовах, адже у «Спортлідера+» аналогічний паркет. Можливо, за розмірами майданчик і не такий, але покриття таке саме. Вони на ньому вже давно тренуються, тому я думаю, що для них це було плюсом. Але, як я вже казав, із часом це дасться взнаки, і ми теж будемо прогресувати на цьому майданчику.

Однозначно хочу сказати, що ніякої недооцінки суперника не було, всі гравці були зібрані. Але трапляються такі матчі і їх потрібно пережити. Звичайно, хотілося б, щоб таких ігор було менше і таке не повторювалося. Адже не було явних обрізок, чи грали ми неправильно. Йде комбінація, трохи не точно м’яч потрапив гравцю, в підсумку боротьбу за м’яч програли. Може десь нам не вистачало сил в цій боротьбі. Тому я думаю, що це не є недооцінка.

Відбув дискваліфікацію Михайло Волянюк, і сподіваюсь, що вже у наступній грі в Сумах він нам допоможе.

Юрій РАЧКОВСЬКИЙ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности