1085
0

Горняк-Спорт уступает тернопольской Ниве

Клуб из Комсомольска рискует потерять лидирующие позиции в чемпионате Украины

У 13-му турі Першої ліги футбольний клуб «Нива» здобув мінімальну перемогу 0:1 над «Гірником-Спорт» з Комсомольська.

Богдан Самардак перед грою зіткнувся з кадровими проблемами, адже через дискваліфікацію гру пропускали одразу два гравці основи — Гудак та Сворак. Сворака на правому фланзі півзахисту замінив Пліс, а на місці Гудака зіграв Степан Рижук, який раніше виходив на поле у якості опорного. У суперника без втрат теж не обійшлося — через травму не зіграв лідер атак «Гірника-Спорт» Ігор Кірієнко.

Звітний матч команди розпочали без високих швидкостей, поперемінно володіючи ініціативою. Гості намагалися більше контролювати м’яч, але при цьому у гравці «Гірника» було чимало браку при передачах. Втім, перші моменти виникали біля воріт Шпука. На 12-ій хвилині Дячук наважився на дальній удар, але кіпер «Ниви» зіграв надійно. Згодом Шпук врятував після прямого удару зі штрафного.

А перша ж вилазка гостей до воріт суперника завершилася взяттям воріт. Пліс протягнув м’яч по флангу і заробив кутовий. Подача Гринченка завершилася точним ударом Дурая головою після відскоку. Проте на цьому проблеми господарів гри не завершилися. За кілька хвилин після взяття воріт «Гірник» залишився у меншості. Герасимець за хвилину отримав дві жовті картки — першу за фол, а другу за бурні протести.

Після вищезгаданих подій «Нива» заграла ще впевненіше, але кінцівку тайму господарі провели в атаках, намагаючись відігратися. Реальну нагоду забити у відповідь наприкінці першого тайму втратив Александров, який пробивав у нижній кут воріт Шпука з близької відстані. На щастя, наш воротар у карколомному стрибку перевів м’яч на кутовий.

Навідміну від першого тайму, друга частина гри була менш насичена на гострі моменти. З перших хвилин футболісти «Гірника» захопили ініціативу у намаганні відігратися. «Нива» була змушена сісти в оборону і розраховувати лише на контратаки. Проте атаки господарів були небезпечними лише під завісу гри. Спершу Приходной пробив зі штрафного — Шпук перевів на кутовий. Після подачі корнера гравець «Гірника» дивом не влучив по воротах.

З моментів «Ниви» можна виділити подачу з кутового Гринченка у середині тайму. Після підсічки Петрівського, Дурай, на жаль, не встиг замкнути передачу.

«Горняк-Спорт» (Комсомольск) - «Нива» (Тернополь) - 0:1
Голы: Дурай 22.
«Горняк-Спорт»: Ситников, Герасимец, Чеботаев, Александров (Приходной 62), Дячук (Лозовой 54), Климаков (Костюченко 85), Андриевский, Моисеенко, Корольков, Голядинец, Нелин (Новиков 81).
«Нива»: Шпук, Дурай, Озаркив, Гудыма, Семенюк, Гринченко, Петривский, Плис, Рыжук (Менжега 85), Яневич, Донец.
Предупреждения: Герасимец 26 - Гудыма 16, Рыжук 44, Гринченко 88.
Удаление: Герасимец 26 (вторая желтая).