Зрители поединка стали свидетелями настоящего ливня забитых голов

3748
3
fcvolyn.net

На полтавському «Локомотиві» (на ньому виступає в цьому сезоні дубль «Шахтаря») сьогодні не було великої глядацької аудиторії, але ті, хто завітав на матч нерідних полтавчанам «Волині» і «Шахтаря», не пошкодував. Дев`ять голів вдається побачити не в кожному матчі. Шкода тільки, що номінальні гості зробили в поєдинку більше помилок, ніж номінальні господарі. До слова, за матчем спостерігав й головний тренер «Ворскли» Василь Сачко.

Хоча перші двадцять хвилин гри не передвіщали лучанам такої великої кількості пропущених голів. Команди грали абсолютно рівно, але дві контратаки «гірників» дозволили їм створити гандикап у рахунку: Загорулько та Коваленко були точними.

Скоротив рахунок Нємчанінов, який блискуче виконав штрафний із 22 метрів – 2:1. Але щойно лучани повірили у свої сили, як пропустили абсолютно «непотрібний» гол після подачі кутового – Дуцю залишалося тільки занести м’яча у ворота зі «стрічки».

Другий тайм розпочався із ще однієї спроби «хрестоносців» наздогнати «Шахтар». Олексій Зінкевич скоротив рахунок до 3:2, але надалі кількість помилок у захисті молодіжного складу «Волині» зашкалила і впродовж 20 хвилин гості пропустили ще тричі. Скоротити рахунок зумів Дудік, за кілька хвилин в Артема була ще одна спроба, щоправда, невдала. В загальному «хрестоносці» могли і забити, і пропустити ще декілька разів. У своєрідному «хокеї» гору взяли «гірники».

«Шахтар» - «Волинь» - 6:3
Голи: 1:0 Загорулько (26), 2:0 Коваленко (32), 2:1 Нємчанінов (37), 3:1 Дуць (43), 3:2 Зінкевич (51), 4:2 Загорулько (57), 5:2 Коваленко (65), 6:2 Адаменко (79), 6:3 Дудік (82).

«Шахтар»: Гриценко, Єфремов, Дуць (Безуглий, 80), Вакуленко (к), Матвієнко, Шишка, Іванісеня, Коваленко (Адаменко, 67), Зубков (Борячук, 67), Безбородько (Русин, 74), Загорулько (Грішин, 74)
«Волинь»: Пшибила - Булига, Рогач, Сваток, Нємчанінов – Стрижеус (Никитюк А.), Зінкевич (Никитюк Р.) – Подригуля (Дудік), Задерецкий, Хомченко (Воробей) – Петров (Бабій).