| Обновлено 28 сентября 2014, 14:53
1154
0

Игорь ПЛАСТУН: «Мы провалили первые 10-15 минут»

Защитник «Карпат» поделился впечатлениями о поединке 1/8 финала Кубка Украины против «Динамо»

1154
0
Getty Images

На матч проти київського «Динамо» Ігор Пластун вивів команду із капітанською пов’язкою і загалом поєдинок провів доволі впевнено та надійно. Після гри захисник «левів» відповів на запитання.

«Так видавалося, що перші 10-15 хвилин ми трохи провалили. Десь тактично, десь перегоріли. Але загалом вийшов дуже непоганий матч. «Динамо» свій момент реалізувало, їм вдавалося забити, а нам ні. Ми добре налаштувалися на цей матч, розуміли, що нам протистоятиме дуже хороший суперник. І все ж, у другому таймі в нас багато чого виходило. Пішла не те що навала з нашого боку, бо ми старалися через пас грати. «Динамо» вже десь думало про те, щоб «засушити» гру, щоб виграти 1:0. Тепер залишається ще краще підготуватися до матчу-відповіді, залишається місяць. Поки будуть шанси, ми за них чіплятимемось. Але наразі всі наші думки звернуті до чемпіонату» – сказав Ігор Пластун.