27.09.2014, FT   ТВ-трансляция: 

Динамо побеждает Карпаты

На точный удар Лукаша Теодорчика контраргумента у львовян не нашлось

Динамо побеждает Карпаты

«Карпаты» - «Динамо Киев» - 0:1
- Лукаш Теодорчик, 5
«Карпаты»: Роман Мысак, Амбросий Чачуа, Михаил Сергийчук, (Вадим Страшкевич, '73), Грегор Балажиц, Денис Мирошниченко, Игорь Пластун, Денис Кожанов, Владимир Костевич, (Игорь Я. Худобяк, '32), Муртаз Даушвили, (Олег Голодюк, '54), Павел Ксенз, Ярослав Мартынюк
«Динамо Киев»: Александр Рыбка, Данило Да Силва, Домагой Вида, Евгений Макаренко, Евгений Хачериди, Юнес Беланда, (Виталий Буяльский, '62), Олег Гусев, (Владислав Калитвинцев, '62), Джермейн Ленс, Мигель Велозу, (Сергей Рыбалка, '80), Сергей Сидорчук, Лукаш Теодорчик
Ярослав Мартынюк, 15. Амбросий Чачуа, 60. - Сергей Сидорчук, 36.

«КАРПАТЫ» - «ДИНАМО». ТЕКСТОВАЯ ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ.

Sport.ua

Лучшие моменты матча Карпаты - Динамо Киев
5' ГОЛ ! Гусев с левого фланга сделал диагональ в 53-й сектор, Ленс в касание прострелил, а Лукаш Теодорчик(Динамо Киев), остановив мяч, вторым касанием из 44-го сектора нанес точный удар.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    zzg77
    zzg77, 28.09.2014 20:03
    0
    Не очень Динамо и старалось в этом матче. Показалось что хотят сохранить интригу на второй поединок.
    уух (праскурафф)
    уух (праскурафф), 28.09.2014 10:54
    0
    dudigo78 — 27.09.2014 22:21
    .... Трохи лячно стає перед грою зі Стяуа
    =============================================
    останні "...надцять" років в цілому грою Динамо не задоволений.
    але учора склалося враження, що грали ( і склад, і тактика, і викладались на полі, і таке інше ) абсолютно, що називається, "по супернику" - ото скільки треба зусиль, щоб здолати Карпати, стільки і приклали. і ні цента більше
    так що перед грою зі Стяуа якогось песимізму не повинно бути. а там побачимо...
    slava-beregovo
    slava-beregovo, 28.09.2014 08:59
    0
    динамо сьогодні слабувато, але в грі зі стяуа буде справжнє динамо!!!
    Arius.
    Arius., 28.09.2014 00:18
    0
    Мое мнение - 4 последних тимы в Чемпе ( Карпаты, Говерла, МЗ, Илличи ) и игра в 4 круга принесла бы больше пользы в разы!!!
    dudigo78
    dudigo78, 27.09.2014 22:58
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Звичайно що про Карпати. В кого керівництво гопніки, які з більшістю гравцями не виконують контрактних зобов'язань? Хоч за Динамо також переживаю. Краще б сьогодні вони дійсно випустили другий склад, а основою зіграли б якийсь товарняк з нормальною командою, а то після такого тренування з колгоспною командою можна ненастроїтись на Стяуа
    vadim7v
    vadim7v, 27.09.2014 22:47
    0
    Це ти написав про Динамо,чі Карпати?
    dudigo78
    dudigo78, 27.09.2014 22:21
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Через 2-3 роки з цього складу не залишиться нікого, оскільки у всіх до того часу закінчаться контракти, а з тими гопніками, які керують клубом гравці навіть під дулом автомата не підпишуть нових контрактів. Мене тільки одне цікавить, яким чином Карноза (досить пристойний гравець) підписався на цю авантюру? А так ніяких перспектив в цього клуба нема. Динамо до речі сьогодні зіграло мабуть найгіршу гру за останній місяць. Трохи лячно стає перед грою зі Стяуа
    Bandera.Lviv
    Bandera.Lviv, 27.09.2014 21:48
    0
    "не хватает исполнительского МАСТЕРСТВА.... будем РАЗБИРАТЬСЯ"...
    На жаль, окрім БАЖАННЯ, поки що НІЧОГО немає... потрібно 2-3 роки... якщо Димінський дасть...
    zzg77
    zzg77, 28.09.2014 20:03
    0
    Не очень Динамо и старалось в этом матче. Показалось что хотят сохранить интригу на второй поединок.
    уух (праскурафф)
    уух (праскурафф), 28.09.2014 10:54
    0
    dudigo78 — 27.09.2014 22:21
    .... Трохи лячно стає перед грою зі Стяуа
    =============================================
    останні "...надцять" років в цілому грою Динамо не задоволений.
    але учора склалося враження, що грали ( і склад, і тактика, і викладались на полі, і таке інше ) абсолютно, що називається, "по супернику" - ото скільки треба зусиль, щоб здолати Карпати, стільки і приклали. і ні цента більше
    так що перед грою зі Стяуа якогось песимізму не повинно бути. а там побачимо...
    slava-beregovo
    slava-beregovo, 28.09.2014 08:59
    0
    динамо сьогодні слабувато, але в грі зі стяуа буде справжнє динамо!!!
    Arius.
    Arius., 28.09.2014 00:18
    0
    Мое мнение - 4 последних тимы в Чемпе ( Карпаты, Говерла, МЗ, Илличи ) и игра в 4 круга принесла бы больше пользы в разы!!!
    dudigo78
    dudigo78, 27.09.2014 22:58
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Звичайно що про Карпати. В кого керівництво гопніки, які з більшістю гравцями не виконують контрактних зобов'язань? Хоч за Динамо також переживаю. Краще б сьогодні вони дійсно випустили другий склад, а основою зіграли б якийсь товарняк з нормальною командою, а то після такого тренування з колгоспною командою можна ненастроїтись на Стяуа
    vadim7v
    vadim7v, 27.09.2014 22:47
    0
    Це ти написав про Динамо,чі Карпати?
    dudigo78
    dudigo78, 27.09.2014 22:21
    0