Митрофанов, Лазарев и Кислицын выступят на AIBA Pro Boxing

AIBA запускает новый полу-профессиональный проект

Митрофанов, Лазарев и Кислицын выступят на AIBA Pro Boxing
24 жовтня 2014 р. – саме ця дата знаменує старт масштабного проекту у світовому боксі – AIBA Pro Boxing (Професійний бокс AIBA), який створений під егідою Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA).
 
Змагання APB проходитиму у форматі аналогічному професійному боксу та ще й при цьому стануть офіційним етапом розіграшу ліцензій на літні Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро 2016 року. Участь у змаганнях прийматимуть 80 найсильніших боксерів світу, у десяти вагових категоріях.
 
Україну у дебютному сезоні APB представлятимуть трійка зірок вітчизняного боксу:
 
* Дмитро МИТРОФАНОВ (учасник трьох попередніх сезонів Всесвітньої серії боксу, чемпіон Всесвітньої універсіади 2013 року, багаторазовий чемпіон України, переможець найпрестижніших міжнародних турнірів найвищої категорії)
 
* Денис ЛАЗАРЄВ (учасник попереднього сезону Всесвітньої серії боксу у складі «Українських отаманів», переможець та призер чемпіонатів України, тріумфатор міжнародних турнірів класу «А»)
 
* В’ячеслав КІСЛІЦИН (переможець та призер чемпіонатів України, учасник двох попередніх сезонів Всесвітньої серії боксу у складі «Українських отаманів», переможець різноманітних міжнародних турнірів найвищої категорії)
 
Жеребкування дебютного сезону APB відбудеться 17 вересня під час інформаційного семінару учасників проекту, який пройде з 14 по 18 вересня у новоствореній Академії AIBA, що у Алматинській області (Казахстан).
 
Думками стосовно початку виступів українських боксерів у проекті APB поділився президент Федерації боксу України Володимир ПРОДИВУС: «Перед стартом Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро ми маємо підготувати конкурентну команду та здобути максимально можливу кількість ліцензій на Ігри до Бразилії. Так як у поточному передолімпійському циклі ліцензії розігруватимуться по трьох напрямках: APB, WSB та AOB (олімпійський бокс), я вважаю за необхідне, щоб українські боксери приймали участь в усіх проектах, що дасть нам додаткові шанси на здобуття Олімпійських «перепусток». Україна – боксерська держава і у нас є достатня кількість талановитих боксерів, аби приймати участь в усіх без виключення проектах AIBA. Окрім важливості боротьби за ліцензії, наші досвідчені боксери отримають можливість вийти на новий якісний рівень спортивної кар’єри боксуючи у професійному форматі проти найкращих боксерів світу, – зазначив Володимир Степанович. – Я повністю підтримую керівництво AIBA у старті даного проекту та максимально сприятиму його розвитку в нашій державі. Я впевнений, проект APB набере неабиякої популярності у спортивній спільноті та дозволить зберегти найкращих боксерів у сім`ї AIBA та у складі Національних Федерацій. Бокс від цього лише виграє».
 
***
 
Інформаційна довідка:
 
APB (AIBA Pro Boxing) – Міжнародні індивідуальні змагання з боксу у найстаршій віковій групі, які проходитимуть у форматі аналогічному професійному боксу. Ключовою відмінністю є те, що виступаючи у проекті APB боксери зберігатимуть за собою можливість боротися за Олімпійські ліцензії та залишать за собою право приймати участь у провідних Континентальних змаганнях.
 
Участь у змаганнях APB прийматимуть 80 найсильніших боксерів світу у десяти вагових категоріях: 49 кг, 52 кг, 56 кг, 60 кг, 64 кг, 69 кг, 75 кг, 81 кг, 91 кг та +91 кг, по вісім боксерів у кожні вазі.
 
Перший етап змагань APB пройде з 24 жовтня 2014 року і продовжиться до лютого 2015. За цей час боксери проведуть по чотири поєдинки, за результатами яких визначиться «перший Чемпіон» змагань APB та буде сформований загальний рейтинг боксерів у кожній з вагових категорій. Надалі боксери, які здобули звання чемпіонів проводитимуть по два захисти титулу на рік, інші ж боксери (у кожній ваговій категорії), які не стали чемпіонами, проведуть чергові чотири поєдинки для визначення «офіційного претендента» на бій з діючим чемпіоном змагань у кожній з вагових категорій.
 
У змаганнях застосовуватиметься професійна десятибальна система підрахунку очок. Боксери виступатимуть без майок та шоломів. Дозволено тейпування рук. На кону розіграшу проекту APB стоятимуть Олімпійські ліцензії на Ігри 2016 року у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности