| Обновлено 07 октября 2023, 03:00
5404
2

Дніпропетровський Вибір - Чемпіон України з пляжного футболу

Вибір здобув чемпіонське звання ЧУ-2014, а з ним і путівку до пляжної Ліги Чемпіонів

5404
2

Дніпропетровський «Вибір» виграв Чемпіонат України з пляжного футболу – 2014! На День Незалежності України у «золотому» матчі дніпропетровська команда переграла чинних чемпіонів Києва «Гріффін» 4:0 і здобула чемпіонське звання!

На початку гри за рахунку 0:1 стався фатальний для «Гріффіна» інцидент - у боротьбі з Олегом Зборовським зламав руку кращий гравець та кращий бомбардир Чемпіонату Києва Олексій Іллічов. Поки організатори чекали на «швидку допомогу», Олексія підбадьорювали усі гравці столичної команди, але у подальшому було помітно, що кияни шоковані і деморалізовані. Головний тренер «Гріффіна» Євген Варениця за відсутності свого лідера намагався перебудувати гру команди, але нічого не виходило. У третьому періоді «Гріффін» все частіше йшов вперед всіма силами, почав розкриватися ї наривався на контратаки. Дубль Андрія Черевка наприкінці гри остаточно вирішив долю чемпіонства – «Вибір» після чотирирічної паузи повернув себе звання Чемпіонів України з пляжного футболу. Тож, вітаємо президента клубу «Вибір» Сергія Андрусенка та головного тренера Олександра Кабаненка з путівкою у пляжну Лігу Чемпіонів, а «Гріффін» із сріблом ЧУ-2014 та блискучим сезоном цього літа.

«Вібір» - «Гріффін» - 4:0

Голи: К.Андрєєв, 7,9; А.Черевко,27,28

А бронзовими призерами Чемпіонату України стали хлопці Петра Штупуна та Миколи Костенка «ФарсіФарм». У матчі за третє місце «Фарсі» здолав «Євроформат» 4:3 й завоював бронзові медалі.

«ФарсіФарм» - «Євроформат» - 4:3

Голи: О.Зубенко,5,24; І.Глуцький,8; Д.Джафаров,10 – А.Євдокимов,21,36; Д.Ведмідь,4

Найкращим бомбардиром ЧУ-2014 із дев’ятьма голами став український супер-форвард Олег Зборовський. Найкращий молодий гравець – Ярослав Войток з «ФарсіФарм». Найкращим голкіпером чемпіонату визнали Володимира Гладченка з «Гріффіна». А гравець «Вибору» Костянтин Андрєєв за блискучу гру протягом всього турніру отримав приз MVP чемпіонату.

До того ж, велика родина пляжного футболу України привітала з 65-им Днем Народження легенду пляжного футболу України Миколу Степановича Щепця, на честь якого перед «золотим» фіналом був зіграний товариський матч «Зірки збірної України» - «Зірки Плесо».

Тож, пляжний сезон - 2014 добігає кінця, але команди вимагають від організаторів провести «Кубок Закриття сезону» - з пляжним футболом дуже важко розставатися…

Відеозвіт «золотого» матчу дивимося тут!