Украина уступила Испании в товарищеском матче

Команда Фрателло продолжает подготовку к чемпионату мира

1742
0

Національна збірна України провела останній товариський поєдинок напередодні чемпіонату світу.

Україна – Іспанія – 63:71 (14:19, 20:14, 18:22, 11:16)

Україна: Джетер (13), Гладир (16), Липовий (0), Корнієнко (2 + 5 підбирань), Натяжко (17 + 10 підбирань) – старт; Кравцов (8 + 6 підбирань), Зайцев (5), Мішула (2), Забірченко (0), Пустозвонов (0).

Іспанія: Рубіо (6), Наварро (15), Клавер (0 + 8 підбирань), П.Газоль (12 + 7 підбирань + 4 блок-шота), М.Газоль (13 + 7 підбирань) – старт; Ібака (13 + 7 підбирань), Родрігес (6), Кальдерон (2), Льюлль (2 + 4 передачі), Рейес (0).

Завершальний з десяти спарингів напередодні чемпіонату світу наша команда проводила проти бронзового призера торішнього ЄвроБаскету. За кілька стартових хвилин господарі турніру відірвалися в рахунку на 8 очок, та завдяки вдалим діям В’ячеслава Кравцова під кошиком суперників наша збірна скоротила відставання. Втім, класну гру під кільцем демонстрував і Серж Ібака, тож зрештою перша чверть завершилася з рахунком 19:14. Друга десятихвилинка розпочалася з 3-очкового Ігоря Зайцева. Потім Олександр Мішула закинув два штрафні і віддав результативну передачу на Кирила Натяжка, котрий зрівняв рахунок – 21:21. За кілька митей Сергій Гладир з-за дуги вивів Україну вперед – 21:24. Цікаво, що в ці 6 хвилин матчу в складі нашої команди очки набирали двоє гравців – Натяжко (8 очок) і Гладир (7 очок) – вони здобули для України 8 очок переваги. Однак Наварро і компанія до завершення чверті скоротили її до мінімуму – 33:34.

Наступну десятихвилинку українці вже за традицією розпочали з влучного 3-очкового, цього разу відзначився Сергій Гладир. Тією ж зброєю відповів Наварро. Потім чотири очки поспіль іспанцям приніс По Газоль, а українцям 5 очок – Кирило Натяжко. На останню перерву команди пішли за рахунку – 55:52. На сьомій хвилині четвертої чверті Родрігез та Ібака вперше в матчі зробили перевагу двозначною – 65:54. Втім, завдяки вдалій грі Кирила Натяжка (котрий, до речі, в цьому матчі відзначився дабл-даблом – 17 очок, 10 підбирань) ми скоротили відставання до чотирьох очок – 67:63. Однак тактика фолів не принесла нашій команді успіху – іспанці все влучили з лінії і довели справу до перемоги.

Збірна України посіла друге місце на турнірі.

22 серпня наша команда повернеться до Києва, де проведе завершальний збір. 26 серпня вирушить на чемпіонат світу.