Андрей ВОРОНИН: «Рассмотрим вариант с Динамо»

Украинский форвард не собирается завершать карьеру

Андрей ВОРОНИН: «Рассмотрим вариант с Динамо»

Екс-гравець національної збірної України Андрій Воронін сподівається найближчим часом підшукати собі новий клуб. Завершувати кар’єру футболіста він не збирається.

- Андрію, де влітку відпочивали?
- Із сім’єю їздили до моря, були в Греції, Іспанії. Добре відпочили, купалися, засмагали. Ми завжди влітку їдемо до моря, дітям це дуже корисно. Зараз ми уже в Німеччині.

- За футболом уже зіскучилися?  
- Я постійно сумую за футболом (сміється). У відпустці постійно грав, зараз також бігаю із друзями. У відпустці грав із відпочиваючими.

- Відпочиваючі вас упізнавали?
- Так.

- В таких іграх не дуже ризикуєте травмуватися?
- Ні, ризику особливого не має. Я ж не вступаю в жорсткі стики, акуратно. Тим паче, що відпочиваючі бігають задля задоволення, вони не професіонали. В таких іграх можна хіба щось «порвати», але, на щастя, обійшлося.

- А ще якими видами спорту займаєтеся у відпустці?
- Ще грав у великий теніс. Ось ці два види спорту мені подобаються: футбол і теніс.

- По телевізору ігри якого чемпіонату, клубів переглядаєте?
- Переглядав ігри чемпіонату світу. А зараз в Європі чемпіонати ще не почалися. Тільки в Росії та Україні грають. Переглядав у неділю матч «Динамо» - «Спартак». І так, в основному дивлюся в інтернеті на результати.

- Як просувається пошук команди, розглядаєте якісь варіанти?
- Як завжди, цим займається мій агент – Андрій Головаш. Він проводить переговори. Сподіваюся, невдовзі будуть конкретні варіанти.

- Це правда, що ви не розглядаєте варіанти із Росії?
- Якщо будуть якісь варіанти із Росії чи України, ми їх розглянемо.

- Подейкують, що київське «Динамо» вас розглядають, як кандидата в команду. Були якісь переговори?
- Щиро кажучи, не знаю. Мені Андрій нічого про це не говорив. Безперечно, київське «Динамо» - це цікаво. Про цей клуб розповідати не потрібно, усі його знають. «Динамо» - це бренд. Якщо буде такий варіант, будемо його розглядати.

- А ще подейкують, що якщо до зими не підшукаєте собі клуб, то завершите кар’єру. Також вигадки журналістів?
- Не знаю звідки це вийшло, хто про це пише. Я ніколи такого не говорив. Навпаки, завжди повторюю, що у мене повно сил і бажання грати в футбол. Тому про завершення кар’єри я навіть не думаю. Не буду загадувати, що буде через півроку. Але сподіваюся, що Андрій Головаш знайде мені клуб і я продовжу виступи.

Гліб ВАКОЛЮК, «Футбол 24»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    fanFCSD
    fanFCSD, 17.08.2014 00:09
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Tyler-ты чмошник,не можеш аргументированно вести диалог,не пондравилось-забанил! Лох ты тупорылый!
    VAU
    VAU, 16.08.2014 21:52
    0
    в точку и смешно ...
    Footballboy
    Footballboy, 16.08.2014 20:02
    0
    Андрей ВОРОНИН: «Рассмотрим вариант с Динамо»
    ---------------------------------------------
    Не то ли это чувырло, которое бухало в ресторане за победу сборной раши, вместо того, что бы играть за сборную Украины?
    Footballboy
    Footballboy, 16.08.2014 19:59
    0
    У Суркиса талант собирать хлам, причем не простой, а проблемный. Уже один Андрушка завершал в Динамо свою карьеру - ни единого титула у команды, после его прихода.
    Arius.
    Arius., 16.08.2014 15:06
    0
    ИМХО принесет только проблемы и скандалы в команду!
    VLADLeoN
    VLADLeoN, 16.08.2014 14:08
    0
    35 лет.Ходить по полю будет
    vvadim17
    vvadim17, 16.08.2014 11:41
    0
    viktor112007, 15.08.2014 19:43
    Динамо Киев он бы сейчас очень пригодился
    Ага
    sg-404
    sg-404, 16.08.2014 11:27
    0
    Комментарий свернут. Показать
    гы...я раритета ещё древнее не нашлось?.....просто плачу)
    Leon Leon
    Leon Leon, 16.08.2014 09:28
    0
    Я думаю Ворона уже здулся,уже пару лет назад..
    airwolf77
    airwolf77, 15.08.2014 23:59
    0
    согласен
    Antonio.Ali.
    Antonio.Ali., 15.08.2014 23:46
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ---------------------------------------------
    Убери герб моего любимого города ко..з..ел!
    radist_morze
    radist_morze, 15.08.2014 22:59
    0
    фігню ляпнув
    Serhiy (Миколаїв)
    online
    Serhiy (Миколаїв), 15.08.2014 21:33
    0
    Зачем Динамо игрок, который готова играть в чемпионате фашистской россии.
    vadya-metal (Greece)
    vadya-metal (Greece), 15.08.2014 21:03
    0
    Кто поставил "минус" - аргументируйте пожалуйста.
    vadya-metal (Greece)
    vadya-metal (Greece), 15.08.2014 20:54
    0
    prim1, 15.08.2014 20:09]viktor112007, 15.08.2014 19:43
    Динамо Киев он бы сейчас очень пригодился
    ___________
    Нет, у нас Кравец уже есть!
    ===============================
    Тут уже кто-то писал ( не запомнил ник) про способности Кравца, мол ему надо создать 100 голевых моментов за игру, чтобы он один реализовал, и 4то такой темп даже Бавария не выдержит.
    vadya-metal (Greece)
    vadya-metal (Greece), 15.08.2014 20:52
    0
    Воронин однозначно посильнее и опытнее Кравца будет. Последнему Бундеслига и АПЛ даже не снились. Удар поставлен хорошо, поле видит и позицию выбирает лучше, головой может сыграть... Другое дело, что физуха уже не та в его годы. Но в любом случае его помощь ДК бы сейчас пригодилась однозначно, ввиду травмы Мбокани и продажи Идее.
    Flunya
    Flunya, 15.08.2014 20:42
    0
    prim1, 15.08.2014 20:09
    viktor112007, 15.08.2014 19:43
    Динамо Киев он бы сейчас очень пригодился
    ___________
    Нет, у нас Кравец уже есть!
    что значит "уже"? он у вас уже сколько уже лет есть (или ест)? а толку?
    prim1
    prim1, 15.08.2014 20:09
    0
    viktor112007, 15.08.2014 19:43
    Динамо Киев он бы сейчас очень пригодился
    ___________
    Нет, у нас Кравец уже есть!
    viktor112007
    online
    viktor112007, 15.08.2014 19:43
    0
    Динамо Киев он бы сейчас очень пригодился
    fanFCSD
    fanFCSD, 17.08.2014 00:09
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Tyler-ты чмошник,не можеш аргументированно вести диалог,не пондравилось-забанил! Лох ты тупорылый!
    VAU
    VAU, 16.08.2014 21:52
    0
    в точку и смешно ...
    Footballboy
    Footballboy, 16.08.2014 20:02
    0
    Андрей ВОРОНИН: «Рассмотрим вариант с Динамо»
    ---------------------------------------------
    Не то ли это чувырло, которое бухало в ресторане за победу сборной раши, вместо того, что бы играть за сборную Украины?
    Footballboy
    Footballboy, 16.08.2014 19:59
    0
    У Суркиса талант собирать хлам, причем не простой, а проблемный. Уже один Андрушка завершал в Динамо свою карьеру - ни единого титула у команды, после его прихода.
    Arius.
    Arius., 16.08.2014 15:06
    0
    ИМХО принесет только проблемы и скандалы в команду!
    VLADLeoN
    VLADLeoN, 16.08.2014 14:08
    0
    35 лет.Ходить по полю будет
    vvadim17
    vvadim17, 16.08.2014 11:41
    0
    viktor112007, 15.08.2014 19:43
    Динамо Киев он бы сейчас очень пригодился
    Ага
    sg-404
    sg-404, 16.08.2014 11:27
    0
    Комментарий свернут. Показать
    гы...я раритета ещё древнее не нашлось?.....просто плачу)
    Leon Leon
    Leon Leon, 16.08.2014 09:28
    0
    Я думаю Ворона уже здулся,уже пару лет назад..
    airwolf77
    airwolf77, 15.08.2014 23:59
    0
    согласен
    Antonio.Ali.
    Antonio.Ali., 15.08.2014 23:46
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ---------------------------------------------
    Убери герб моего любимого города ко..з..ел!
    radist_morze
    radist_morze, 15.08.2014 22:59
    0
    фігню ляпнув
    Serhiy (Миколаїв)
    online
    Serhiy (Миколаїв), 15.08.2014 21:33
    0
    Зачем Динамо игрок, который готова играть в чемпионате фашистской россии.
    vadya-metal (Greece)
    vadya-metal (Greece), 15.08.2014 21:03
    0
    Кто поставил "минус" - аргументируйте пожалуйста.
    vadya-metal (Greece)
    vadya-metal (Greece), 15.08.2014 20:54
    0
    prim1, 15.08.2014 20:09]viktor112007, 15.08.2014 19:43
    Динамо Киев он бы сейчас очень пригодился
    ___________
    Нет, у нас Кравец уже есть!
    ===============================
    Тут уже кто-то писал ( не запомнил ник) про способности Кравца, мол ему надо создать 100 голевых моментов за игру, чтобы он один реализовал, и 4то такой темп даже Бавария не выдержит.
    vadya-metal (Greece)
    vadya-metal (Greece), 15.08.2014 20:52
    0
    Воронин однозначно посильнее и опытнее Кравца будет. Последнему Бундеслига и АПЛ даже не снились. Удар поставлен хорошо, поле видит и позицию выбирает лучше, головой может сыграть... Другое дело, что физуха уже не та в его годы. Но в любом случае его помощь ДК бы сейчас пригодилась однозначно, ввиду травмы Мбокани и продажи Идее.
    Flunya
    Flunya, 15.08.2014 20:42
    0
    prim1, 15.08.2014 20:09
    viktor112007, 15.08.2014 19:43
    Динамо Киев он бы сейчас очень пригодился
    ___________
    Нет, у нас Кравец уже есть!
    что значит "уже"? он у вас уже сколько уже лет есть (или ест)? а толку?
    prim1
    prim1, 15.08.2014 20:09
    0
    viktor112007, 15.08.2014 19:43
    Динамо Киев он бы сейчас очень пригодился
    ___________
    Нет, у нас Кравец уже есть!
    viktor112007
    online
    viktor112007, 15.08.2014 19:43
    0
    Динамо Киев он бы сейчас очень пригодился