Карпаты в поисках стадиона для домашних матчей

Львовская команда может не сыграть в 2014 году в родном городе

Карпаты в поисках стадиона для домашних матчей

Львовские «Карпаты» в поисках стадиона, на котором можно было бы проводить домашние матчи. Новый газон стадиона «Украина» еще не успел «прижиться» и проводить футбольные матчи на нем нельзя.

Sport.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    shpachok54
    shpachok54, 16.08.2014 17:56
    0
    СТИДОБА! ГАНЬБА! Маючи у Львові такі красені - стадіони ....... Диміньський, ТИ чим думав, СРАКОЮ! Риба гниє з голови.... Бракує слів......
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 16.08.2014 12:12
    0
    На ЛЧ за ШД на "Арені Львів" буде аншлаг! Димінського жаба давить, що на ШД народ ходить! Менеджмент в Карпат просто ніякий! та то і видно... Вже набридли ті скандали людям...
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 16.08.2014 12:09
    0
    Позорище якесь з тим Дедишинем і Димінським! Жаба задавила, що на ШД останньо прийшло 18 500 вболівльників, а на Карпати 7 000... Ну так грати треба в футбол, а не скандалити... Хоч би стільці від болота на Україні помили... А то ціни на квитки гнути вміють, а стільці в болоті... На халяву хотіло за 1 гривню "Арену Львів", а тепер спам"яталось! Таке враження, що той Димінський обідився, і на зло все львів"янам робить, типу ага... ходите на ШД той ходіть, а ми переїжджаємо кудись там... Придур!
    dudigo78
    dudigo78, 15.08.2014 23:40
    0
    4 серпня в ЗМІ з'явилася інформація про те, що ФК Карпати можуть провести всі решту домашніх матчів 2014 року не у Львові. Причина - неготовність газону стадіону Україна приймати поєдинки. Львів'яни висловили було бажання грати на Арені Львів. Але Шахтар, в силу зовнішніх причин орендує в поточному сезоні Арену Львів, за даними представників мас-медіа, нібито не хотів би пускати туди Карпати. Ситуацію прокоментував генеральний директор ФК Шахтар Сергій Палкін.
    - Представники львівських Карпат з питанням проведення матчів на Арені Львів до нас в клуб не зверталися. Якщо ж офіційне звернення надійде, то ми жодною мірою не станемо перешкоджати. Львів - гостинне місто, нас тут дуже добре прийняли. Ми віддаємо собі звіт, що перебуваємо в гостях, тому не можемо допустити виникнення конфліктної ситуації через яку місцеві Карпати будуть позбавлені можливості проводити матчі в їх рідному місті. Повторюся, ми не перешкоджаємо проведенню матчів Карпат на Арені Львів. У разі, якщо львівський клуб все ж проявить бажання грати з нами на одному стадіоні, необхідно, щоб ФФУ спільно з Прем'єр Лігою призначали домашні матчі наших клубів таким чином, щоб Карпати і ми грали у Львові в різні ігрові тури.
    Також додам - Шахтар прекрасно розуміє проблему Карпат і простягає руку допомоги львівському клубу. Ми готові виділити своїх кращих фахівців європейського рівня, для вирішення проблеми газону стадіону Україна
    zan1980
    zan1980, 15.08.2014 23:17
    0
    И СМЕХ И ГРЕХ
    dudigo78
    dudigo78, 15.08.2014 18:41
    0
    Наступних два матча Карпати проведуть на стадіоні ім.Баннікова в м. Києві. У зв'язку з тим, що клуб втратить на квитках, ціни на квитки в решті домашніх матчах будуть підняті на 20 грн.
    Consigliori78
    Consigliori78, 15.08.2014 13:04
    0
    В Добромиле есть отличное поле!!! )))))))))ахахах
    Vadim-vvn
    Vadim-vvn, 15.08.2014 11:41
    0
    Карпаты жгут, впрочем, как всегда.
    pinboll
    pinboll, 15.08.2014 10:55
    0
    Карпаты в поисках стадиона для домашних матчей
    ---
    Пусть приезжают к нам. В ихнем распоряжении будет тренировочный комплекс "Олимпийский", а для матчей ЧУ "Донбасс-Арена". Так же могут воспользоваться базой Кирша.
    Ведь Львов-Арена для них не фартовая, на своем поле играть не могут.
    Милости просим в Донецк. Здесь мы им обеспечим полный комфорт.
    Olezha74
    Olezha74, 15.08.2014 10:44
    0
    Вже скількі років спостерігаємо за знищенням команди паном Димінським і КО - немає вже ані іміджу грози авторитетів, кубкового бійця, зараз взагалі на посміховисько перед усією країною виставлені. Відсутність грошей в Дима - це проблема, звичайно, але щороку в клубу змінюється стратегія і напрямки розвитку. Здається, в цьому році вже ніщо не врятує рідний клуб від вильоту у першу лігу. Єдине - це що в першій лізі не буде бажаючих на підвищення взагалі.
    Мене от тільки дивує фанатський рух - вони ж ніби мають на щось впливати, входять до менеджменту клубу - вони не бачать абсолютно пусті трибуни і маразматичні кроки керівництва?! Щоб у Львові, навіть в такі важки часи, люди не ходили взагалі на Карпати?! - я такого раніше не уявляв собі. І жодної реакції фанів?
    olegm555
    olegm555, 15.08.2014 10:35
    0
    Комментарий свернут. Показать
    донецкие нормально заранее арендовали стадион (от которого Карпаты нос крутили) и теперь спокойно на нем играют, понятно, что Шахтер не хочет вторую команду, поле может не выдержать, а еще ЛЧ играть. Просто Карпаты в очередной раз сами себя на.....
    olegm555
    olegm555, 15.08.2014 10:23
    0
    Комментарий свернут. Показать
    вот это агроном у Карпат, жаркое лето ему помешало, да в Донецке летом постоянно около 40 по Цельсию и проблем ни на Олимпийском, ни на ДА не было с газоном.
    olegm555
    olegm555, 15.08.2014 10:13
    0
    Комментарий свернут. Показать
    вот в этом все руководство Карпат, наперед думать не умеют
    EGOS
    EGOS, 15.08.2014 10:10
    0
    ..согласен со всеми отписавшимися выше...более тупорылого менеджмента в ЧУ сейчас нет ни у кого...Карпаты, казалось бы, в самом выгодном положении начинают непростой сезон, могут бороться за места в связи с положением дел на Востоке..., но нет, они и так найдут ситуацию, где выставят себя посмешищем перед всеми...по непрофессиональному составу админ. звена Карпаты чем то напоминают Динамо, благо у киевлян нет такого рода про.е.бов..
    ..вроде бы западная часть Украины, все должно бы быть оптимизировано, "осовременнено" что ли, а они только дискредитируют свой регион, по крайней мере, для меня..
    st_Devil
    st_Devil, 15.08.2014 08:48
    0
    Ці Карпати більші клоуни ніж всі бразильці-втікачі разом взяті. Мати в місті два таких стадіони і в результаті шукати арени в Тернополі і Києві. Були б в чемпіонаті 16 команд за таку підготовку до сезону варто дискваліфіковувати. То в Дніпра був город на полі. Тепер от в Одесі і Львові проблеми... невже грамотні агрономи перевелись?
    ПС. Їдьде до Франківська - на кілька матчів нашого поля точно стане. Ну і глядачів буде не менше ніж у вас на Україні.
    cucumber
    cucumber, 15.08.2014 08:47
    0
    2 стадиона в городе прое..али
    Bandera.Lviv
    Bandera.Lviv, 15.08.2014 08:33
    0
    КЛОУНИ!
    nekton
    nekton, 15.08.2014 08:26
    0
    Походу или руководство карпат 3,14здит и весь этот шум с целью выжить шахтер из Львова или они как обычно сами себя нае*али.
    Если реально проблема с травой - выгнать нафиг агронома который не знает что такое полив. Вот та поливалочка которая ездит по полю - это не полив. Она грунт даже на сантиметр влажным не сделает на той скорости что он едет. Такой техникой разве что приусадебных 20 соток поливать. И то пару раз нужно будет бачок заправить
    shpachok54
    shpachok54, 16.08.2014 17:56
    0
    СТИДОБА! ГАНЬБА! Маючи у Львові такі красені - стадіони ....... Диміньський, ТИ чим думав, СРАКОЮ! Риба гниє з голови.... Бракує слів......
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 16.08.2014 12:12
    0
    На ЛЧ за ШД на "Арені Львів" буде аншлаг! Димінського жаба давить, що на ШД народ ходить! Менеджмент в Карпат просто ніякий! та то і видно... Вже набридли ті скандали людям...
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 16.08.2014 12:09
    0
    Позорище якесь з тим Дедишинем і Димінським! Жаба задавила, що на ШД останньо прийшло 18 500 вболівльників, а на Карпати 7 000... Ну так грати треба в футбол, а не скандалити... Хоч би стільці від болота на Україні помили... А то ціни на квитки гнути вміють, а стільці в болоті... На халяву хотіло за 1 гривню "Арену Львів", а тепер спам"яталось! Таке враження, що той Димінський обідився, і на зло все львів"янам робить, типу ага... ходите на ШД той ходіть, а ми переїжджаємо кудись там... Придур!
    dudigo78
    dudigo78, 15.08.2014 23:40
    0
    4 серпня в ЗМІ з'явилася інформація про те, що ФК Карпати можуть провести всі решту домашніх матчів 2014 року не у Львові. Причина - неготовність газону стадіону Україна приймати поєдинки. Львів'яни висловили було бажання грати на Арені Львів. Але Шахтар, в силу зовнішніх причин орендує в поточному сезоні Арену Львів, за даними представників мас-медіа, нібито не хотів би пускати туди Карпати. Ситуацію прокоментував генеральний директор ФК Шахтар Сергій Палкін.
    - Представники львівських Карпат з питанням проведення матчів на Арені Львів до нас в клуб не зверталися. Якщо ж офіційне звернення надійде, то ми жодною мірою не станемо перешкоджати. Львів - гостинне місто, нас тут дуже добре прийняли. Ми віддаємо собі звіт, що перебуваємо в гостях, тому не можемо допустити виникнення конфліктної ситуації через яку місцеві Карпати будуть позбавлені можливості проводити матчі в їх рідному місті. Повторюся, ми не перешкоджаємо проведенню матчів Карпат на Арені Львів. У разі, якщо львівський клуб все ж проявить бажання грати з нами на одному стадіоні, необхідно, щоб ФФУ спільно з Прем'єр Лігою призначали домашні матчі наших клубів таким чином, щоб Карпати і ми грали у Львові в різні ігрові тури.
    Також додам - Шахтар прекрасно розуміє проблему Карпат і простягає руку допомоги львівському клубу. Ми готові виділити своїх кращих фахівців європейського рівня, для вирішення проблеми газону стадіону Україна
    zan1980
    zan1980, 15.08.2014 23:17
    0
    И СМЕХ И ГРЕХ
    dudigo78
    dudigo78, 15.08.2014 18:41
    0
    Наступних два матча Карпати проведуть на стадіоні ім.Баннікова в м. Києві. У зв'язку з тим, що клуб втратить на квитках, ціни на квитки в решті домашніх матчах будуть підняті на 20 грн.
    Consigliori78
    Consigliori78, 15.08.2014 13:04
    0
    В Добромиле есть отличное поле!!! )))))))))ахахах
    Vadim-vvn
    Vadim-vvn, 15.08.2014 11:41
    0
    Карпаты жгут, впрочем, как всегда.
    pinboll
    pinboll, 15.08.2014 10:55
    0
    Карпаты в поисках стадиона для домашних матчей
    ---
    Пусть приезжают к нам. В ихнем распоряжении будет тренировочный комплекс "Олимпийский", а для матчей ЧУ "Донбасс-Арена". Так же могут воспользоваться базой Кирша.
    Ведь Львов-Арена для них не фартовая, на своем поле играть не могут.
    Милости просим в Донецк. Здесь мы им обеспечим полный комфорт.
    Olezha74
    Olezha74, 15.08.2014 10:44
    0
    Вже скількі років спостерігаємо за знищенням команди паном Димінським і КО - немає вже ані іміджу грози авторитетів, кубкового бійця, зараз взагалі на посміховисько перед усією країною виставлені. Відсутність грошей в Дима - це проблема, звичайно, але щороку в клубу змінюється стратегія і напрямки розвитку. Здається, в цьому році вже ніщо не врятує рідний клуб від вильоту у першу лігу. Єдине - це що в першій лізі не буде бажаючих на підвищення взагалі.
    Мене от тільки дивує фанатський рух - вони ж ніби мають на щось впливати, входять до менеджменту клубу - вони не бачать абсолютно пусті трибуни і маразматичні кроки керівництва?! Щоб у Львові, навіть в такі важки часи, люди не ходили взагалі на Карпати?! - я такого раніше не уявляв собі. І жодної реакції фанів?
    olegm555
    olegm555, 15.08.2014 10:35
    0
    Комментарий свернут. Показать
    донецкие нормально заранее арендовали стадион (от которого Карпаты нос крутили) и теперь спокойно на нем играют, понятно, что Шахтер не хочет вторую команду, поле может не выдержать, а еще ЛЧ играть. Просто Карпаты в очередной раз сами себя на.....
    olegm555
    olegm555, 15.08.2014 10:23
    0
    Комментарий свернут. Показать
    вот это агроном у Карпат, жаркое лето ему помешало, да в Донецке летом постоянно около 40 по Цельсию и проблем ни на Олимпийском, ни на ДА не было с газоном.
    olegm555
    olegm555, 15.08.2014 10:13
    0
    Комментарий свернут. Показать
    вот в этом все руководство Карпат, наперед думать не умеют
    EGOS
    EGOS, 15.08.2014 10:10
    0
    ..согласен со всеми отписавшимися выше...более тупорылого менеджмента в ЧУ сейчас нет ни у кого...Карпаты, казалось бы, в самом выгодном положении начинают непростой сезон, могут бороться за места в связи с положением дел на Востоке..., но нет, они и так найдут ситуацию, где выставят себя посмешищем перед всеми...по непрофессиональному составу админ. звена Карпаты чем то напоминают Динамо, благо у киевлян нет такого рода про.е.бов..
    ..вроде бы западная часть Украины, все должно бы быть оптимизировано, "осовременнено" что ли, а они только дискредитируют свой регион, по крайней мере, для меня..
    st_Devil
    st_Devil, 15.08.2014 08:48
    0
    Ці Карпати більші клоуни ніж всі бразильці-втікачі разом взяті. Мати в місті два таких стадіони і в результаті шукати арени в Тернополі і Києві. Були б в чемпіонаті 16 команд за таку підготовку до сезону варто дискваліфіковувати. То в Дніпра був город на полі. Тепер от в Одесі і Львові проблеми... невже грамотні агрономи перевелись?
    ПС. Їдьде до Франківська - на кілька матчів нашого поля точно стане. Ну і глядачів буде не менше ніж у вас на Україні.
    cucumber
    cucumber, 15.08.2014 08:47
    0
    2 стадиона в городе прое..али
    Bandera.Lviv
    Bandera.Lviv, 15.08.2014 08:33
    0
    КЛОУНИ!
    nekton
    nekton, 15.08.2014 08:26
    0
    Походу или руководство карпат 3,14здит и весь этот шум с целью выжить шахтер из Львова или они как обычно сами себя нае*али.
    Если реально проблема с травой - выгнать нафиг агронома который не знает что такое полив. Вот та поливалочка которая ездит по полю - это не полив. Она грунт даже на сантиметр влажным не сделает на той скорости что он едет. Такой техникой разве что приусадебных 20 соток поливать. И то пару раз нужно будет бачок заправить