Благотворительный матч в Черкассах не выявил победителя

Молодежная сборная Украины и «Черкасский Днепр» расписали нулевую ничью

1567
0

У середу, 13 серпня, в Черкасах на стадіоні «Центральний» відбувся товариський благодійний матч між молодіжною збірною України та місцевою командою «Черкаський Дніпро». Всі кошти від проведення якого будуть перераховані на потребиукраїнської армії.

Матч розпочався з державного гімну, під час якого капітан команди – Іван Ордець від молодіжної збірної та Андрій Лєнчінков від «Черкаського Дніпра» здійняли над стадіоном державний прапор України. Після цього розпочався безпосередньо сам матч.

З перших хвилин зустрічі «Черкаський Дніпро» на правах господарів захопив ініціативу, притиснувши на деякий час молодіжну збірну України до власних воріт. Проте відбивши стартовий спурт черкащан, гості поступово перевели гру на половину поля суперника та провели декілька небезпечних атак. Слід відзначити, що початок матчу, незважаючи на статус товариської зустрічі, відзначався досить жорстокою грою. Найбільш небезпечний момент трапився лише наприкінці першого тайму, коли відкрити рахунок мав можливість Альберт Зінченко, проте свою команду врятував Максим Коваль.

В другому таймі гра пожвавилась, обидві команди створили чимало моментів, чудову можливість відкрити рахунок в матчі на 53-й хвилині мав Дмитро Кошелюк, а вже за декілька хвилин своєю можливістю не скористався Леван Кошадзе, найбільш активний у складі господарів. Ще один небезпечний момент «Черкаський Дніпро» створив на 77-й хвилині, проте м’яч після удару гравця команди господарів влучив у воротаря українців. Найбільш реальну можливість збірна України мала на 84-й хвилині, коли чудовий шанс забити мав Пилип Будківський, але м’яч після його удару пройшов поруч зі стійкою воріт. На 89-й хвилині ще одну можливість забити змарнував Олександр Караваєв, його удар з близької відстанні заблокували захисники. За хвилину після цього чудову можливість забити втратили одразу два гравці української збірної – Кулач та Мемешев.

На останній доданій хвилині зустрічі господарі поля мали чудову можливість вирвати перемогу у матчі. Чудовий удар з-за меж штрафного майданчика завдавав гравець «Черкаського Дніпра», але голкіпер «молодіжки» Микита Шевченко у карколомному стрибку перевів м’яч на кутовий. У підсумку бойова нічия – 0:0.