Стартовала продажа билетов на матчи сборной Украины

Часть денег от продажи билетов на игры с Парагваем и Словакией передадут на нужды украинской армии

Стартовала продажа билетов на матчи сборной Украины

У понеділок, 4 серпня, у касах НСК «Олімпійський» розпочався продаж квитків на матчі національних збірних команд з футболу України та Парагваю (3 вересня, товариський матч) і України та Словаччини (8 вересня, матч кваліфікаційного турніру Євро-2016), що відбудуться на головній арені столиці. Початок матчів о 21:45.

До 25 серпня в касах НСК «Олімпійський» можна придбати квитки на матч Україна − Парагвай або ж абонемент одразу на два матчі (Україна − Парагвай та Україна - Словаччина).

З 25 серпня  квитки  реалізуються окремо на кожен матч: Україна − Парагвай та Україна − Словаччина. Продаж абонементів припиняється. Максимальна кількість квитків «в одні руки» − 6 штук.

Вартість квитків:

- матч Україна − Парагвай: 30, 40, 50, 60, 100, 120. Квитки вартістю 150 та 200 грн. дають змогу відвідати ресторан (напої та їжа оплачуються додатково);

- матч Україна − Словаччина: 40, 50, 80, 120, 150, 200. Квитки вартістю 350 та 500 грн. дають змогу відвідати ресторан (напої та їжа входять до вартості квитка).

Сприяючи тому, щоб відвідання футбольних матчів національної збірної команди України з футболу було максимально доступним кожному шанувальнику, Федерація футболу України та її ексклюзивний комерційний партнер - ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл», повідомляють, що особи з обмеженими фізичними можливостями (першої групи інвалідності) можуть отримати квитки на матчі Україна − Парагвай та Україна − Словаччина безкоштовно.

Умови отримання:

- особи з першою групою інвалідності, які проживають в місті Києві, мають ред’явити оригінал та копію посвідчення в касі стадіону НСК «Олімпійський». Копія посвідчення залишається в касі.

- на одне посвідчення видається два квитки: власнику посвідчення та супроводжуючій особі.

- місця для осіб с обмеженими фізичними можливостями розміщені у верхніх рядах секторів 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45. Кількість квитків обмежена.

Також нагадуємо, що за ініціативою ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл» та Федерації футболу України в результаті реалізації з кожного квитка на матчі Україна Парагвай та Україна − Словаччина буде перераховано по 5 грн. на потреби української армії.

ffu.org.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  Streng
  Streng, 04.08.2014 15:52
  0
  Комментарий свернут. Показать
  Хлеб оплачивается дополнительно. Читай внимательно.
  Streng
  Streng, 04.08.2014 15:52
  0
  Комментарий свернут. Показать
  Хлеб оплачивается дополнительно. Читай внимательно.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности